Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
Natalia Cassandra Mendoza

You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Priority : A woman's strenght isn't just about how much she can handle before she breaks it's also about how much she must handle after she's broken.
Posts : 2769
Location : Thunder breaks in your chest lightening flashes in your eyes. The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Accounts : Adrielle, Azariah, Balthazar, Camila, Michael
Name : Fire
You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Natalia Cassandra Mendoza

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Mon Sep 10, 2018 6:35 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/822091f0a1cfa336b140b6a9ed555be1/tumblr_p9annfPUJS1v5608vo1_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
Margot Beatrix Charron

in a room full of art, I'd still stare at you
Priority : turn your face towards the sun, and the shadows fall behind you.
Posts : 381
Location : caught between a strong mind, and a fragile heart.
Accounts : Estevez; hilton
Name : p.
in a room full of art, I'd still stare at you
Margot Beatrix Charron

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Oct 09, 2018 10:06 am


EX HUSBAND

<...>Dvidešimt septynerių ji įsimylėjo - režisierius, juodaplaukis, tamsaus gymio. Klojo jai po kojom pasaulį, kas vakarą kartodavo, kokia ji dieviška. Susituokė po metų. Viskas gražu, tikrai. Balso pakėlimus jis kompensuodavo gelėmis, stipresnius stumtelėjimus - auskarais, o antausius ar kitus smūgius - prabangiais kvepalais ar dar kitomis dovanomis. Ir vis tiek kas vakarą kartodavo, kaip myli savo žmoną ir kokia ji dieviška. Net ir tais rytais, kol šioji maskuodavo savo mėlynes.
Santuoka truko ketverius metus. Jei ne tėvas ir geriausia draugė - vargu ar Freya būtų išdrįsus palikti savo vyrą. Viskas praeity - nelaiminga santuoka, velniškai sėkminga karjera teatre taipogi. Dabar Val džiaugiasi gyvenimu kitaip - dėsto šokio subtilybes tame pačiame universitete, kurį ir baigė. Džiaugiasi gyvenimu, į kurį jau žiūri nebe kaip į duotybę, o dovaną - Dievas žino, ar be drąstiško santuokos nutraukimo, Freya dar būtų gyva. Šilta, empatiška, plačios širdies moteris, už savus stojanti kryžiumi.

Ieškau buvusio vyro. Pageidautina 35+ amžiaus. Vardas, claim'as - jūsų laisvė rinktis. Turiu idėjų rpg veiksmui, susidomėjusių lauksiu PM
Back to top Go down
Online
Lorianne Kaye Hoffman

Priority : Family
Posts : 1031
Location : Why Paris? Paris needs no reason, paris is its own reason.
Accounts : LFM

Lorianne Kaye Hoffman

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Dec 28, 2018 12:09 am


ex husband

Viskas prasidėjo jau tada, kai mergaitei būnant vos dvejų, tėvas ją pažadėjo partnerio sūnui, už tai gaudamas nežmoniškus pinigus. Niekas apie tai nežinojo, todėl nebūtų galima sumeluoti, jog vos sulaukus pilnametystės ir sužinojus, jog ji privalo tekėti už mafijozo sūnaus, kuris dar ir buvo ketveriais metais vyresnis, merginą ištiko šokas. Deja, trauktis nebuvo kur, jeigu ji būtų tam priešinusis, būtų nukentėjusi mama, todėl neliko nieko kito, kaip sukąsti dantis, apsivilkti suknelę, kuri tinkamu metu būtų reiškusi labai daug ir pasakyti "taip", visiškai nepažįstamam, kone pirmą kartą matytam jaunuoliui, kuris nuo pat pirmos akimirkos nežadėjo meilės, rūpesčio ir darnaus šeimyninio gyvenimo. Santuokinis gyvenimas buvo visiška tragedija, mergina privalėjo per prievartą atlikti žmonos pareigą, kęsti engimą, nuolatinius pykčius ir akivaizdu, kad naudinga buvo tik dėl vieno, tai dokumentų klastojimo, kurio buvo išmokinta tam, jog bet kokioj situacijoj sugebėtų sužaisti ir ištraukti "sutuoktinio" ir jo šeimos sveiką kailį. Deja, bet po penkerių metų santuokinio gyvenimo, nebegalėdama kentėti, savo gabumus panaudojo sau, susikurdama naują tapatybę, susikraudama daiktus ir nusipirkusi patį pirmą bilietą vedantį Paryžiaus link, pabėgo nuo siaubingo gyvenimo ir sutuoktinio, taip imdama kurti naują gyvenimą.

Ieškomas personažas, kuris būtų pasiruošęs įvairioms dramoms. Svarbu, kad postai būtų rišlūs, logiški ir ne vieno sakinio, taip pat norėtųsi šiokio tokio aktyvumo, kad veiksmas neužstrigtų. Visas tolimesnis veiksmas, kaip ir kas vyktu dabar, būtų išsamiai papasakotas privačia žinute, būtų net ir su kuo pasikapoti. Veidas nėra svarbus, susidomėjus susisiekti asmenine žinute
Back to top Go down
Sky Etienne

Posts : 67
Accounts : Adam Brallier

Sky Etienne

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Tue Jan 15, 2019 11:04 pm


Clyde for my Bonnie

LABAILABAILABAI ieškau vyro, kuris galėtų būti Sky partneris ir kartu romanas. Pati Sky yra labai nestabili samdoma žudikė, kuriai reikia tokio paties partnerio. Daug kraujo ir daug aistros. Manau būtų galima daug gilių emocijų išspausti ir tikrai veiksmo nestingančio rpg. Tačiau reiktų nusiteikti purvinam rpg su kiek iškrypusia romantika. Nežinau, ar kas susidomės, bet jei atsitiks stebuklas ir atsiras - žiauriai lauksiu PM.
Back to top Go down
Calvin Damian VanDoren

It’s okay if you don’t like me. Not everyone has good taste.
Priority : It’s a great thing when you can show that you’ve been successful and that you’ve made a lot of money and that you’ve employed a lot of people
Posts : 17381
Location : If you are lucky enough to have lived in Paris as a young man, then wherever you go for the rest of your life it stays with you, for Paris is a moveable feast.
Name : Milita
It’s okay if you don’t like me. Not everyone has good taste.
Calvin Damian VanDoren

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sat Jan 19, 2019 6:55 pm


Netikra Sesuo

Kadangi tėvai nebegalėjo susilaukti antros atžalos, todėl kai Calvinui buvo trylika metų jie įsivaikino mergaitę. Jis buvo pernelyg arogantiškas ir savimyla, kad galėtų pripažinti mergaitę savo sese. Ji visuomet Damienui buvo svetima, jis tiesiogine ta žodžio prasme jos nekentė, nepripažino. Priešingai mergaitė jį labai mylėjo, ieškojo būdų kaip galėtų prieiti prie Calvino ir suminkštinti jo širdį. Žinoma, kad nuolatiniai įžeidinėjimai ir priminimai, kad ji niekada nebus šios šeimos dalimi ją skaudino, galiausiai palaužė. Tėvams išsižadėjus Calvin'o (plačiau PM) moteris stengėsi palaikyti brolio pusę, bet supratusi, kad jam tai nė motais pasidavė. Jie vis dar nesutaria ir dabar jau nesistengia to daryti.
Mano galvoje begale įdomių idėjų rpg, tad prašau nesikuklinkit ir rašykit pm :)) Amžius turėtų būti apie 23m, veidas nesvarbus, svarbi pavardė:)
Back to top Go down
Anja Helene Chambers

Posts : 43

Anja Helene Chambers

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun Jan 20, 2019 11:05 pm


husband


jiedu susipažino Amerikoje, kai Nadia atvyko ieškoti laimės ir pradėti naują gyvenimą. susipažino labai random, viename iš studėntų vakarėlių. tai buvo it meilė iš pirmo žvilgsnio, kuri pakeitė abiejų gyvenimus. Jis jau buvo susikuręs savo gyvenimą ir imperiją (turėtų būti verslininkas, kvepalų kompanijos savininkas), ji tiesiog paprasta mergaitė ir Europos,kuri ieškojo laimės ir ją surado. įsimylėjo viens kitą, ir po metų suprato kad reikia kurti gyvenimą kartu, todėl susituokė. iš pradžių gyvenimas buvo kaip rožėmis klotas - balandėliai kurie viens be kito negali. Nadia prisidėjo prie vyro kompanijos, jo dešionioji ranka ir gyvenimo moteris. tačiau laikui bėgant santykiai ėmė keistis, moteriai vis pradėjo erzintis pastovus vyro bumbėjimas kad ši perdaug dirba, kad jiems laikas susilaukti vaikų, kad šeimyninio gyvenimo jie negyvena ir kiti panašu dalykai. Jai tai pradėjo atsibosti pastovus rėkimas, juolab pavydėjimas todėl susikrovė daiktus ir paliko namus... kol galiausiai ji išsikraustė gyventi į Paryžių, kur bando įkurti naują jų imperiją. todėl dabar jų santykiai išvis nutolę, pykstasi viens su kitu, tačiau vienas be kito negali ir beprotiškai viens kitą myli.
manau kad šią istoriją galima ir koreguoti ir plėsti kaip tik patiktų.. veidas visai nesvarbus, tad jei susidomėjot, lauksiu PM


Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic