Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Priority : A woman's strenght isn't just about how much she can handle before she breaks it's also about how much she must handle after she's broken.
Posts : 2248
Location : Thunder breaks in your chest lightening flashes in your eyes. The fragility of life is what makes it beautiful and the gods never let you forget it.
Accounts : Balthazar, Camila, Penelope, Percival, Salvador
Name : Fire
You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Natalia Cassandra Mendoza

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Mon Sep 10, 2018 6:35 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/822091f0a1cfa336b140b6a9ed555be1/tumblr_p9annfPUJS1v5608vo1_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
avatar

My love is yours if you're willing to take it
Priority : pleasure
Posts : 60
My love is yours if you're willing to take it
Marine Ava Cunningham

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Sep 12, 2018 10:58 pmKinda lover

Mergina nuo mažens patyrė didelių traumų. Būdama maža ji slėpėsi spintoje, kai į namus įsiveržęs tėvas žiauriai nužudė motiną, galbūt norėjo pašalinti ir savo vaiką, tačiau jo nesugebėjo rasti, o galbūt neturėjo laiko ieškoti. Grįžęs namo tuometinis jos motinos vaikinas pamatė žiaurią sceną bei iškvietė policiją. Mergaitę pasiliko prižiūrėti tarsi tėvas. Deja, jis nesuvokė, jog suaugusi ji ims žiūrėti į jį ne kaip į tėvo figūrą, o į kažką kito. Ji matė, kaip jis mylėjo jos motiną, todėl norėjo tokios pat meilės ir pati.
Ieškomas asmuo, kuris galėtų vaidinti vyro vaidmenį. Detalesnė informacija apie tolimesnę storyline - PM.
Back to top Go down
avatar

Posts : 974

Margot Éliane Pelletier

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Thu Sep 13, 2018 4:02 pm


MISTER PALLETIER || HUSBAND


Jei trumpai tai ieškomas Margot vyras, turtingas verslininkas, magnato sūnus, kuris vedė Margot ne savo noru ir viskas susidėliojo netaip kaip abu tikėjosi. Visa istorija PM. jei bus susidomėjusių. veidas visai nesvarbu


Back to top Go down
avatar

a certain darkness is needed to see the stars
Priority : Failure is the condiment that gives success its flavor.
Posts : 589
Location : When good Americans die, they go to Paris.
Accounts : Dushaj; charron; Bequet
Name : p.
a certain darkness is needed to see the stars
Gaia Penelope D'Aramatiz

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon Sep 17, 2018 9:00 am


POTENTIAL HUSBAND

Ji - stipri ir tvirta moteris. Gyvenime jau spėjusi patirti sukrėčiančių patirčių, po kurių radikaliai pasikeitė ir tapo tuo, kuo pati sau prisiekinėjo, kad niekada nebus - savo tėvu.
"Širdžių merė", gyventojus pasitinkanti ir palydinti šilta bei malonia šypsena, tačiau realybė visiškai kitokia. Valdinga, užsispyrusi ir principinga moteris. Sunerimus dėl reitingų prieš artėjančius savivaldos rinkimus, sutvirtėjus troškimui kilti karjeros laiptais dar aukščiau, moters piaro komanda sumąstė, kad jai reikia šiltų santykių. Įsimylėjusią moterį rinkėjai pamils dar labiau, o ir potencialiųjų daugiau atsiras.
Ieškomas potencialus sutuoktinis. Tai turėtų būti verslo sandoris - jam reikia papildomų pinigų, galbūt net neliačiamumo (jei užsiima nelegalia veikla), o D'Aramatiz tą gali užtikrinti. Pati nėra šventuolė, dėl to tokia situacija atneštų abiems naudos.
Pageidavimai - būtų gerai 29+ amžiaus vyriškis. Norėtųsi bent sąlyginio aktyvumo, nes pati nesu labai jau aktyvi, bet visuomet sulaukus atsakymo stengiuosi kuo greičiau atrašyti. Raštingumas is a must, kad abiems būtų įdomu rp'inti. Galiu pažadėti įdomų storyline ir nemažai veiksmo. Susidomėję kreipkitės PM
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic