Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 31647
Location : Fire burns brighter in the darkness.
Accounts : BW, ED, NM, PF, PV, SA, SV
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camila Arya Knight

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Fri May 04, 2018 4:08 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. NEcituojame tos pačios paieškos anksčiau negu trečiame puslapyje nuo to, kuriame paieška buvo įkelta pirmą kartą, nes pranešimai bus ištrinami

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/448bd4a56319493838624f34d385644a/tumblr_p71seuHtVJ1usd9xdo3_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 2189
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon May 14, 2018 4:51 pm


Mother

Ji - buvo gražiausia mergina rajone, pastoriaus dukra, dorovinga protestantė, uoliai lankanti sekmadienines mišias ir savanoriaujanti vietiniuose labdaros renginiuose. Ne vienas vaikinas norėjo jos, vertėsi per galvą, kad gautų jos širdį, tačiau gražuolei merginai rūpėjo tik vienintelis, ne vietinis vyras - Remy Bonnet. Jis vairavo gerą mašiną, visuomet buvo pasipuošęs kostiumu, o ta jo klastinga šypsena... dėl jos mergina kraustėsi iš proto. Jis pastebėjo ją, tokią gražią ir trapią, kaip smauglys apsivijo jos gležną sielą ir pasivogė ją sau. Po metų jie iškėlė vestuves, nuotaka laimingesnė nebegalėjo būti... Bet vos tik jie išvyko gyventi drauge į Paryžių, moters gyvenimas virto tikru pragaru. Jos mylimasis Remy Bonnet buvo ne kas kitas, o mafijozas turintis ištisą narkotikų imperiją. Paslaptingumas sunyko, kuomet žmona buvo priversta pamatyti tikrąjį vyro veidą. Ją mušė, žagino, naudojo prieš ją psichologinį smurtą. Nebuvo nė nakties, kuomet moteris neišverkdavo savo akių. Kiekvieną kartą, kai vyras pakeldavo prieš ją ranką, sakydavo sau, kad pabėgs iš to pragaro pas savo tėvus. Tačiau jaunoji Bonnet žmona pastojo, su ja Remy vėl ėmė elgtis it su karaliene. Bent jau iki kol gimė žavi mergytė, kurią pavadino Jeanne. Pamažu ir vėl atsinaujino chaosas buvęs iki pastojimo. Remy pradėjo išgerinėti, skriausti savo žmoną, menkinti ją, tarsi ji būtų prasta motina, nors taip nebuvo. Visiškai palaužta mergina paliko namus, paliko savo vaiką, grįžo pas tėvus, ketindama pradėti naują gyvenimą. Ir be Remy jis tikrai buvo geresnis.
Po šešiolikos metų per žinias moteris pamatė, jog jos buvęs vyras brutaliai nužudytas savo namuose. Motinai suskaudo širdį galvojant apie savo paauglę dukrą, kuri neteko dar vieno iš tėvų. Moteris perėjo visas globos įstaigas, tačiau savo mažosios Jeanne ten taip ir nerado. Su neramia širdimi, ji vis dar po šiai dienai dairosi Paryžiuje veido, kuris galėtų priklausyti jos dukrai.

Veidas: svarbu, kad būtų tamsiaplaukė, bent kiek panaši į Bella Hadid. Siūlyčiau tokius variantus kaip Angelina Jolie, Kate Beckinsale, Liv Tyler, Famke Janssen ar kažkas panašaus.

Amžius: nuo 38 ir daugiau.

Susidomėjus kreiptis į pm.    
Back to top Go down
avatar

Priority : Family is not an important thing, it's everything.
Posts : 436
Location : I hated labels anyway. People didn't fit in slots - prostitute, housewife, saint - like sorting the mail. We were so mutable, fluid with fear and desire, ideals and angles, changeable as water.
Accounts : noee; Harold; Dominik; Cynthia
Name : Justė.

Nayara Zilpha Fuentes

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Jun 15, 2018 8:22 pm


baby sister

ieškoma 20-metė Nayaros jaunesnioji sesuo, kurią ji nuo 19 metų augino savarankiškai. Fuentes seserys kilę iš Puerto Riko, vaikystę praleido labai skurdžiai. Iškart po tėvų žūties nelegaliai nusigavo į Paryžių, kur Nayara dirbo purviniausius darbus tam, kad pati baigtų vidurinę mokyklą ir išlaikytų seserį. Kokie jų santykiai dabar, kuo sesuo užsiima ir pan. smulkmenos nėra svarbu, viską galima aptarti kartu norėčiau tik kad būtų išlaikytas veikėjos amžius (20m.) ir, žinoma, labai svarbus raštingumas bei sąlyginis aktyvumas. lauksiu žinučių pm
Back to top Go down
avatar

Priority : You offer me a normal life … why do you think I want that anymore? I know what I am. Do you?
Posts : 74
Location : You are a beautiful monster. And there are those who could love you… and shall. Life awaits you.
Accounts : Beaumont
Name : Deim.

Gaëlle Margareth Arcaño

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Jul 11, 2018 12:12 amDon't walk in front of me, I may not follow. Don't walk behind me, I may not lead. There is only one happiness in life, to love and be loved.
Ieškomas vyras, kuris įsisukęs į Margareth gyvenimą sujauks visas jos kortas ir surinks palaidus galus. Jis aukšto rango pareigūnas, pro kurio akylą žvilgsnį lengvai neprasprūdo Margo farmacinė veikla ir atliekami tyrimai, o gal jis tik susiklosčiusių aplinkybių auka ieškanti dingusio artimo žmogaus? Kad ir kiek kelių, jie visi veda pas Margo. Jis lyg Arcaño šešėlis laukiantis momento, kada pagaliau ji suklys.
Susidomėjusių labai lauksiu PM.

Back to top Go down
avatar

Posts : 5847

Bronislaw Jerzy Gwozdec

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Jul 18, 2018 9:11 am


Sister

A sister is a gift to the heart, a friend to the spirit, a golden thread to the meaning of life.
Taigi, Bronius ieško sesers. Galiu pasiūlyt du variantus. Kad arba jiedu gali baisiai pyktis, nes ji nepritaria viskam ką daro Bronius ir visada nori padaryti iš jo geresnį žmogų. Arba atvirkščiai yra tokia daužta iš plytos kaip ir pats Jerzy ir jie tiesiog nerealiai sutaria, gal kada ne kada tik pasipyksta, bet šiaip jų santykiai auksiniai tokie. Veidui jokių pageidavimų neturiu. Amžius turėtų būt <26m. Susidomėjus kreipkitės į PM.  
Back to top Go down
avatar

Priority : The purpose of art is washing the dust of daily life off our souls.
Posts : 22
Name : a

Mateusz Bialkowski

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Wed Jul 25, 2018 3:23 pm


BUDDY

Mateusz visuomet troško artimo draugužio, todėl būtent dabar ir ieško tokio. Kadangi vaikinas tik prieš mėnesį atsikraustė į Paryžių ir pirmieji studijų metai dar neprasidėjo, jis jaučiasi gan vienišas, kai brolužis užsiėmęs savais reikalais.
Reikiamų savybių sąrašo nėra, bet Mateusz gyvenime vertina geraširdžius asmenis, kurie nebijo susitepti rankų dėl kitų žmonių, prašančių pagalbos. Negana to, tamsiaplaukiui būtų smagu patirti nutrūktgalviškų nuotykių su tais, kurie sutiktų įgauti įvairiausių patirčių ir vis pumpuoti adrenaliną savo kūnu.

JEI DOMINA SMAGIOS AKIMIRKOS IR TIKRA DRAUGYSTĖ, LAUKSIU PM.

Back to top Go down
avatar

Lay me on the table and we can say that we invented a summer lovin' torture party
Priority : after what seemed like a cliché, I feel robbed of a morning, no awkward searching for toothpaste or a housemate scorning
Posts : 2472
Location : you might need me more than you think you will, come home in the car you love, brainy
Accounts : Ander, Jacqueline, Yashira & Federico
Name : bird cherry ❀
Lay me on the table and we can say that we invented a summer lovin' torture party
Charles Costello

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon Jul 30, 2018 2:04 pm


Ieškau personažo, kuris Charles siektų atkeršyti už kokios giminės, draugo/daugiau nei draugo/artimojo nužudymą (iš bėdos gali būti ir koks detektyvas/žurnalistas, neturintis asmeninio keršto); arba susipažintų/žinotų ją atsitiktinai, ir tik tada išaiškėtų tokia tiesa, mat Costello slapta verčiasi nuodų gaminimu ir platinimu. Pageidaujant būtų galima įpinti ir romantinių elementų, nors Char jau ir taip žongliruoja keliais trumpalaikiais romanais. Plačiau apie ją galima pasiskaityti čia, greitu metu atsiras ir pilna biografija. Lytis ir amžius visiškai neturi reikšmės, raštingumas ir idėjų turėjimas, vystymas yra didžiausi privalumai, susidomėjusių laukiu asmeniškai


Last edited by Charles Costello on Tue Aug 14, 2018 4:08 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

he was rather impressed by his own youth.
Priority : it takes a long time to become young.
Posts : 18
Location : Paris—paris—paris.
Accounts : mateusz, Odette.
Name : ak
he was rather impressed by his own youth.
Ludovico D'Angelo

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun Aug 05, 2018 8:02 pm


IEŠKOMA ANTRA PUSĖ

LUDOVICO WOULD PREFER A LGBTQ+ RELATIONSHIP, BUT HETEROSEXUAL LOVE'S FINE JUST AS WELL.
Galiausiai, vienatvė pasibeldė ir į jaunojo garbaniaus duris, nešdama žinią, kad širdis daugiau neatlaikys būti užsidariusi nuo kitų. Laisvė ir jaunystės branginimas visuomet buvo svarbiausios vertybės, kuriomis gyventi Ludovico ir stengėsi, todėl nusprendė žmogų susirasti sau su panašiu mentalitetu, kad galėtų kartu kurti trokštamo pasaulio vaizdą.
Amor Deliria Nervosa—meilės liga, žinoma, metaforišku pavidalu. Nėbūta josios pavojingos ar kenksmingos, tik gandai visad sklisdavo, kad susirgęs asmuo save laimingu drįsdavo laikyt, taigi, jei kada svajojai tapti tokiu ir tu, Ludovico jau seniai laukė tokio žmogaus kaip tu.
WILL WAIT A FOR A PM.
Back to top Go down
avatar

Priority : What we learn with pleasure we never forget
Posts : 114

Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun Aug 05, 2018 9:08 pm


ex-fiance/ex sugar daddy

Long story short - Meksikoj prieš 8 metus jis sutiko Dafnę, tuo metu ji dar buvo nepilnametė, bet baisiai lengvai palenkiama, vos prasivertė, tai jo pagalba įsidarbino jo paties striptizo klube. Pačioj pradžioj, jis pats ja naudojos, mat nemažai pinigų Dafnė sugebėjo uždirbt, aišku, visus pinigus jis nusuko į savo pusę, leido suprast, kad viską ką ji gauna - tai dovanos nuo jo - šitaip pažadėjo jai gerą gyvenimą, pasipiršo, bet viskas dar kart apsisuko, kai Dafnės draugai ją ištraukė iš to gyvenimo, ir šioji kartu su drauge išvažiavo iš to miesto. Dabar jis vėl ją susiranda, o kaip viskas toliau, kažką įdomesnio sugalvotume kartu. Veidui reikalavimų jokių neturiu, amžius - kad nebūtų jaunesnis, negu 25.
Back to top Go down
Online
avatar

Maybe there was just the Devil, the real God of this lousy world.
Priority : Without access to true chaos, we'll never have true peace. Unless everything can get worse, it won't get any better.
Posts : 718
Location : I accept chaos, I'm not sure whether it accepts me.
Accounts : noee; Harold; Dominik; nayara; Cynthia
Name : Justė.
Maybe there was just the Devil, the real God of this lousy world.
Silvestro Rufus Briscoe

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Sun Aug 05, 2018 9:43 pm


ex wife


like a leaf clings to the tree, oh, my darling, cling to me.
„Silvestras vedė ir negalėjo būti laimingesnis. norėjosi sukurti ne tik imperiją, bet ir savo šeimą; einant su žmona namo po vakarienės restorane, juos užpuolė. viskas įvyko labai greitai, per greitai, kad Silvestras spėtų racionaliai sureaguoti. jis gynėsi ir šovė. taikėsi į užpuoliką, tačiau kulka kliudė žmoną. skaudi gydytojų diagnozė - ji niekada nebegalės susilaukti vaikų; žmona visada žinojo apie jo verslą. žinojo apie visus įmanomus pavojus. žinojo, kad jis netyčia, kad jis iš tikrųjų tik bandė ją apginti. vis dėlto, sudužusios svajonės sukurti šeimą ir pradėti visai kitokį gyvenimą privertė jų santuoką byrėti. ji paprašė skyrybų ir Silvestras neprieštaravo. dėl to, kad ją mylėjo labiau už viską pasaulyje. dėl to sutiko ją paleisti. ji nebuvo verta tokio purvino, krauju sutepto gyvenimo.“
ieškoma buvusi žmona turėtų būti maždaug 35-40 metų amžiaus, veidui, profesijai ar charakteriui išvis neturiu jokių pageidavimų, gal tik norėtųsi, kad nebūtų iš nusikalstamo pasaulio. vieninteliai norai - bent sąlyginis aktyvumas ir raštingumas. lauksiu žinučių pm

Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic