Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Baras - Page 9

Share | 

Baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next
AuthorMessage
Manuela Moncada Santana

Priority : Pain and pleasure, like light and darkness, succeed each other.
Accounts : Horacio

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 9:09 pm

Galbūt Moncada buvau senai pavargus nuo tokio savo gyvenimo, ir tik dabar tai suprato. Žinom Dafnės čia reikalas ką ji dar su savo gyvenimu. Bet ne tokio jai gyvenimo Isaura linkėjo. Kad ir kokia ta jų motina ir tėvas be butų žmonės. Jas taip užaugino, bet ar joms davė kažko gero ? Atsakymas ko gero būtų ne. Gal dėl to fakto, abi seserys per greitai suaugo, subrendo ir ėmė gyveti ant savo galvos, kaip kiekviena iš jų moka ir sugeba. Gerai jau nebandys čia Manuela kažko įrodinėti, tuo labiau aiškinti Dafnei kaip gyventi. Tokio noro net neliko nuo to, kai toji pabrukusi uodega išlėkė su savo drauge.
-Gerai, jau. Nesikišiu aš į tavo gyvenimą. Ir žinai ką, paskui neketink bėgti pas mane, ir skųstis kaip tau blogai. Ar , kad atlėkčiau į policijos nuovadą sumokėti užstato. Aš irgi ne pinigų maišas. Ir dar, man toks gyvenimas kurį tu nežinia kiek laiko gyveni... man ne prie širdies. Svetimais pinigai laiminga nebūsi - nu blemba kai skėlė , nes jau ryškiai matėsi, kad nervai pas ja negeležinai , o šitas darbas pusė jų išėdė. Tai įsipylė dar vieną. Jau dzin jai ant visko, pasėdės ji ir be darbo, ar susiras kita. Juk jai tai sekasi. Tai va leido čia jai pakalbėti, kol jos kolega suplakė dar viena kokteilį. Tai pati nusirišo prijuostė, nes nutarė šį vakarą tiesiog nedirbti, už tai kad jos bosas prie jos kibo. Tai galima sakyti, kad ir pati Moncada nesiruošia nei cento palikti už išgertą alkoholį. Tai apėjo barą pasiėmusi butelį ir prisėdo šalia esančios kedės. - o kitas dalykas, neturiu aš šiandien jokio noro tau pamokslauti. Nes nu vis tiek tu manęs neklausysi. Ir šiaip praėjo daug laiko. Pati turėtum suprasti ko nori iš gyvenimo - atsiduso. Tikriausiai tos kelios stopkės tekilos gerokai susuko tamsiaplaukei galvą, kad taip prakalbo. - Gali mokėt, gali ne.Man dzin, po šio vakaro aš nežadu čia likti toliau dirbti. - pasidalino savo mintimis.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Sometimes I wonder why words can’t actually make us bleed.
Priority : What we learn with pleasure we never forget
Name : Simona ☽
Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 9:29 pm

Gal Daphne ir nebuvo tada tokia jau apgailėtina, jeigu jai čia viskas super atrodė, tik nesuprato, ko Isaura čia tokia pikta ant jos.. ne nu tai gal dar vis tas priekabus vyras nervina ją, bet gi ne ant sesers išsiliet reik. Arba čia jai vienai taip atrodo, juk realiai, kai jos abi gyveno pas tėvus, Isaura buvo lygiai tokia pati kokia dabar, matyt Vanė atprato nuo sesers, kaip ir pastaroji nuo savosios, nu ir ką, linksmai graudu čia dabar joms. 
- Kiba tau čia rimtai taip šūdas dirbt, kad dabar ant manęs nereikalingus nervus išlieji? - nu nieko blogo nemanydama apkaltino jos darbą, realiai taigi Isa nieko blogo nepasakė, pakalbėjo tik protingiau už Dafnę, tačiau viskas čia normaliai, Dafnė jau tokia buvo patapus, gal skaudu pačiai pripažint, ir dar sesei. Tiesa pasakius jei ne toks gyvenimo būdas, tai pareitų supratimas, jog Isos darbas čia dar gan geras, gal sunkiau užsidirbt, negu kokį bičą pakabinus užmigdyt, nuknist ką su savim turi, ir panašiai, bet va, išmoko Vanė vieną būdą "prasimušt" gyvenime, niekaip gi į kažką "normalesnio" iškeist negalėtų. - Nu tik po visko ką pasakei nepradėk raukytis, o tai kai raukšlių atsiras, būsi atsikračius šito darbo, sunkiau bus kitur įsidarbint. Paryžiuj išvaizda svarbi. Šiaip ar taip vis tiek nepagaunu ką tu šitoj vietoj veiki, lyg čia būtų vienintelis dalykas kurį tu sugebi.. blemba, Isaura, galvojau, kad gali ir geriau.. - užteko jau ir jai realiai to vieno kokteiliuko jeigu nusišnekėti pradėjo, tuoj turbūt pasiūlys sesei užsiimti ta pačia veikla kokia ji pati užsiima, nu negali žinot kaip čia dabar bus. Bet gavus naują kokteilį, dar pasvarsto gert ar ne, nu bet vis tiek gurkšnot pradeda, garantuotai iš čia Dafnė blaiva neišeis. Bet proga gi yra, seniai matytą sesę sutiko.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 9:59 pm

Ai nu ir ką čia dabar Isaura kalba. Matomai perdėgė jai smegenys nuo visko. Pati nesuprato ko į ta Paryžių atsivilko, kai galėjo toliau likti Madride, ar bent jau į kokia Barseloną persikelti gyventi. O tai dabar šitame bare tik ir pilsto įvairius gėrimus ir pusę metų kenčia boso priekabiavimus. Aišku senai galėjo iš čia nešti savo užpakalį, bet na noras užsidirbti ir kažką gyvenime keisti - nugalėjo.
- Atleisk, net nepajutau, bet jau čia man toks trečias vakaras iš eilės. Nervai nelaiko ir tiek - vienu metu paaiškino ir tuo pačiu pasiskundė - nėra čia blogai, bet tas asilas jau man nervus baigia išėsti. Dar pati stebiuosi savimi, kaip jam kokios nosies nesuknežinau - pavartė akis. Po sekančiu sesers žodžiu garsiai nusijuokė. Ne nu juokingi jai tie žodžiai pasidarė - sesule, tu turbūt niekada nebadei ieškotis darbo. Ar eiti į pokalbius. Ar tu matei save veidrodyje ? Drąsiai gautum darbą kokioje nors garsioje parduotuvėje ir nereiktu tau kas naktį vagiliauti. Pažiūrėk į save. Esi graži, turi gerą skonį ir moki malti liežuviu. Ko daugiau reikia klientui įkišti daiktą kurio jis susidomėjo ir nusipirktu vien dėl to, kad tu jį įkalbėtum... nors to daikto jam nei velnio nereikia. - šyptelėjo jau pradėjusi malti visai iš kitos operos. - tad pagalvok, neklausinėjus manęs, kokio velnio aš čia veikiu ir kodėl noriu išeiti. Taip atrodo, kad šitame mieste nėra darbu. - o kad jinai gali ir geriau, tai faktas. Bet kai reikėjo greitai pinigų, ėjo ten kur pirmą ja ir priėmė - tai šis baras. - Iš vis nenoriu šia tema kalbėti. - pasakiusi susivertė dar vieną stikliuką.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 10:40 pm

Vat čia dabar ir įdomu pasidarė ar visą tą laiką Isa Meksikoj praleido, ar jau seniau čia gyvena.. nu rimtai, net nepagalvojo, kad kažkur kitur apart šių dviejų vietų galėjo jos sesuo kimarint. Žiauri sesuo, ką čia bepridursi, įdomu ar užsiskaitytų vėl kaip nebloga sesuo, jeigu taip nuoširdžiai kaip jai rūpi pasiteirautų apie Isos gyvenimą. 
- Tai jei tu čia nedirbsi.. atkeršyk. - ne nu jau kai Dafnė pasiūlys, tai čia ne tik jinai į kaliūzę anksčiau ar vėliau pateks, bet ir sesę iš paskos atsitemps net nepagalvodama. - Ta prasme, žiauriai viskas paprasta. Yra čia kas nors kas nuo kasos niekada nenueina? - apsižvalgė iškart aferą sumąsčius. Kameras ir tas pastebėjo, nusikeikė net tyliai labai, tikrai jai reiktų pyzdinti iš čia.. bet kaip va, pirma sesei praves tutorialą kaip staigiai gyvenimą susitvarkyti bent jau vienu klausimu.- Nu kaip nebandžiau.. bandžiau. Bet kai esi krasavica, tai ir žiūri visi į grožį, protas dzin - miegosi su kažkokiu gaidžiu bosu, tai bet kur susirasi darbą. O jei varysi dirbt ten kur moteris viršiausia - tai daug visokių problemų iškels, arba pasiūlys pačią lieviausią darbo vietą. Va šitą tai tikrai žinau. Kaip suprantu, tave irgi tas diedas šitokiu būdu bandė "paaukštint" darbe. Nafik tada išvis normalų darbą dirbt, tu gi supranti, aš už pinigus su bosais nesipisiu, jau geriau dirbsiu ką moku nepažeisdama savo orumo. Nuu... - atsiduso sunkiai, lyg čia nebūtų juokinga, ką ji ką tik pasakė. Gi kai šoko stripake kadaise, tada jau jos orumui buvo amen, na, bet kadangi ji Paryžiuj, ne Meksike, tai nesiskaito, gyvenimas iš naujo ale. O paskui pasirėmė alkūne į barą, lyg jau kažką rimčiau norėtų pasakyt.-... O kas liečia darbą, žinok maniškis nesudėtingas, truputėlį reiktų tave apmokyti, ir galėtum profe būt. Nėr konkurencijos, nieko, pati sau bosė, kas gali būt geriau? - pabaigus kokteiliuką jau čia ji pabaigė savo monologą, užsimanė kažkaip ir pati šio to stipresnio, tai iš sesers bonkės į savo stiklinę įsipylė šiek tiek tekilos, susivertė ir susiraukė iškart.- Fui blemba, nuo šito ir degrade greit tapt galima...- blogąją jau čia prasme išsireiškė, nu jautė kaip jos liežuvis vis sunkiau apsiverčia kalbant, bet tai jeigu jau pradėjo, tai gal ir užbaigs gražiai. Ant žemės. Kominė.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 11:04 pm

Bekausydama Vanesos, įsmeigė žvilgsnį į butelį galvodama , kad jai jau gana, nes tikrai dar išgėrus nuvarys ir primuš tą nelaimėlį, kuris jau gerus kelis mėnesius prie jos lenda. - Atkeršyti ? Manau jam ir taip greitai pareis amen, už mokesčiu slėpimą. Tai jį tik ir pats gyvenimas nubaus. - ale protingai čia sukalbėjo. Toliau senai bematytos sesers beklausant ėmė ne tik juokas, bet ir kažkoks nusivylimas ja. Tikrai galėtų jin geriau gyventi negu dabar. Ir turėti normalų darbą, nei dabar kuo užsiima. Nu, bet čia buvo tokia Manuelos nuomonė. Kaip sakoma, ir laikas, ir vietos pakeičia žmonės, jų elgseną ir mąstyseną.. O kartasi tą savo nuomonė tiesiog gali susikišti ten kur nesueina.
Dabar čia taip besėdinti, rimtai pagalvojo gal jai visgi reikėjo pasibaigtu tas psichologijos studijas ir ligoniams knisti protą koks yra gražus gyvenimas. Žydi gėlė , paukščiau skraido ir žmonės nėra tokie pikti kaip atrodo... Bet visgi yra kaip yra. Ir nieko jau nepakeisi.
Ne nu tai dabar Dafnė nori pasakyti, ar tiesiog jai taip atrodo, kad Isaura miega su tuo asilu savo bosu? Toks nesveikas juokas suėmė dabar Moncada, kad nusikvatojo per visą barą kol ten ji dėstė greičiausiai apie save, Bet nu jei žmogui patinka, na tai jau ne Manuelos bėdos. - ar aš galėčiau ? Ką tu čia nusikalbi. Nei aš miegočiau su tokiu nei ką. Orumo aš dar turiu, todėl ir noriu iš čia dingti kol tas gaidys manęs per visus galus neišpiso. Ar tu čia galvoji, kad aš su vaisai blet miegu ? - primerkė net akis, nes kai išgeria tai liežuvis jai taip atsiriša, kad oi padėk. Todėl draugų šioji ir nelabai turi. - Dafne į save pažiūrėk, pažiūrėk kaip mes gyvenom, ir prie ko tas gyvenimas mus privedė... Po galais ne tokio sušikto gyvenimo mums linkiu. Sakai bosė, ok bet tos 'geros' dienos - parodė kabutės - gali greitai baigtis - kalbėjo toliau - kas bus tada kai cypei atsidursi ? ar tu to nori ? - rimtai čia jos paklausė ir net delnu kaktą pasirėmė. Pykino jau ją nuo tokio gyvenimo, nuo šios vietos visų tu girtų žmonių. Tai kai Vanesa įsipylė tekilos ir jos išgėrė pasisuko į ją - tai niekas ir neverčia gerti. - numykė. Nežinia nuo ko čia jinai tokia pikta, ar kas jai, bet faktas tas , kad ja ne tik nervino šita vietą, bet ir šitas pokalbis su seserimi.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 11:21 pm

Atrodo nedaug tų laipsnių ji čia išgėrė, net nepajautė kai alkoholis galvon perėjo.. nors ką čia, žinoma, kad pajautė, bet jau buvo per vėlu pristabdyt. Būna juk tokių moterų, kurios alkoholį geriau pakelia negu geriausi alkoholikai, tačiau Dafnė tokia nebuvo, net nenorėdama pati save dabar nusigirdė. - Oooo, klausyk, tai jam tikrai nebus gerai... - būtų blaiva, tai pati sau dabar pasakytų "no shit sherlock", nu bet kadangi blaiviam protui ate, sako viską ką galvoja tą akimirką. - Nesakau, kad tu pisais su juo, ar kad jis tave piso.. - palinksėjo galva kaip papūga kokia, bet ta linksmesnė, nimfinė, nu nes Dafnė kažkodėl kuo daugiau išgeria - tuo linksmesnė pasidaro. Pirma čia jos girtumo stadija dar tik. - Aš žinok buvau apmąsčius ką daryčiau atsidūrus cypei.. aišku prieš tai irgi buvau areštinėj atsidūrus.. ne kartą.. nu bet čia mūsų paslaptėlė, ok? - išsidavė čia netyčia apie savo "gerą" gyvenimą, nu tiesiog puiki proga pasigirti gi.- Beeeet jeigu vėl atsiidurčiau, tai pirmiausia susirasčiau draugų.... nes praeitą sykį kai buvau, išvadinau visus.. nu mentus žinai.. nelabai gražiai. Karoče long story short - jei tu ten pateksi, žinok, kad reik būt bendraujančiai, bet ne visai. - susijuokė jau po savo žodžių, matyt čia jai vienai juokinga, nes nepanašu, kad Isa juoktųsi. - Palaikau tau draugija, ko gi čia daba pyksti.- pavartė akis pamirksėdama praeinančiam kažkokiam vyrui. Kadangi Dafnė jau nusprendė, kad va, jei atsiras koks pretendentas, galės Manu pabandyt jį apšvarint, nu čia jos girtos logika tokia, va gal pabandžius kartą paskui visai patiks.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   Sat Jan 05, 2019 11:43 pm

Mirtis čia alyvuose buvo, tai padavė tą tekilos butelį kolegai, kuris į jas abi žiūrėjo kai dvi nepilno proto mergas. Bet ar joms tas rūpėjo? Matomai, kad ne. Moncada žinojo kaip apšvarinti žmogu, ne syki tai yra dariusi. Bet su šituo reikalu jin buvo baigusi. Dabar net noro neliko apvaginėti žmonės. Kaip pati suprato , kad tuos pinigus nėra taip lengva uždirbti. Aišku tie kurie yra sėkmingi verslininkai arba užsiima nelegalia veiklą to galbūt nesupras, kaip ir nesusivoks , kad juos apšvarino graži mergina. Buvo ir laiko tarpas, kaip Isaura prie algos prisidurdavo ir pardavinėdama narkotikus, bet ir tuo jau nebesiverčia.
- Ai nenoriu apie tai kalbėti. Jėtau nu nepradėk vėl Dafne. Ir gerti tau jau užteka. Nes tuoj tempti iki namų tave reiks - pavertė akis, tai paprašo dar kolegos dviejų stiklinių vandens nelabai jau rūpi kas ir pačiame bare darosi, nes per muzika ką tu čia gero išgirsi ką tos dvi vištos šneka. Tai išklausius vėl jos monologo, ką darytų jeigu jinai sėstų į cypę, tai pastūmė stiklinę su šaltu vandenių. - išgerk geriau, gal prablaivėsi - pasakė ir realiai net nenustebo, kad nesakytų, jog jį buvo mentų sugauta - o kam man sakyti, motinai gal? Kuri per tiek laiko net paskambinti nesugeba? - prunkštelėjo. Nu nevarė ji ant tėvų, bet kažkaip ir tos tėviškos meilės jinai nebuvo daug patyrusi. - aš žinau kaip kalbėti su mentai, gali man neaiškinti - pasakius atsigėrė vandens - aš nepykstu, tiesiog bandau tau paaiškinti, kad esi geresnio gyvenimo. Kaip tu dar nesupranti? - Atsiduso taip dramatiškai.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   Sun Jan 06, 2019 12:04 am

Realiai tai gerai, kad čia niekas negirdėjo ką jos kalba, nes nu tikrai išvežtų kur.. kad ir prasipagiriot. Na Dafnė kai jau prisigeria, tai pradeda neigt tą faktą, jog prisigėrė, o ką čia apie išsiblaivymą kalbėti.. kol neužmigs iki kitos dienos, tol neišsipagirios. Durna mada, dar ir kokia, bet tiek ir būna jinai girta. Retai labai, gal todėl tokia greitai palenkiama alkoholio jinai yra.
- Nu prašyčiau.. kam čia mane tempt, jei galima parvežt. Nebūtina manęs tampyt.. - nejuokingai juokaut jau pradėjo, net pati to nejausdama, ir krizeno kaip durnė kokia kartas nuo karto, nu linksma žmogui, ką tu padarysi. Paėmė tada tą stiklinę, nepastebėjo realiai kur čia ta bonka dingo, juk dėl vaizdo ten ji įsipylė.. ne iš blogos valios.- Vajezau kaip šalta, aina šikt.- prisilietus prie šaltesnės stiklinės sucypė atseit labai jau nepatenkinta, o paskui gurkštelėjo vandens, dar bandydama galvoj įvertint, ar čia tikrai vanduo. Girta tai girta, bet dar mąstyt sugeba, kažkiek. - Čia ne šitas.. ne tas kur iš pradžių gėrėm.. - primetė, jog pasigedo labai tekilos, arba to kokteiliuko, nu čia realiai jau nesuprasi, pati matyt nežino ką turi omenyje.- Nesvarbu.- numojo ranka abiem delnais suimdama už stiklinės.- Šššallltaaaaa kaip. Žė pabandyk, rimtai šaltaa.- žvilgsniu parodė į jos stiklinę, kad tipo padarytų taip pat kaip jinai dabar padarė, nu va, visai jau suvaikėjo.- Eina gult kai vėsu, ane. Ko taip vėsu..- sukrizeno tik po kurio laiko pagaudama kampą jog Manu prakalbėjo apie jų motiną.- Ir taau neskambino? nu aš ir sakau blemba.. nors atviruką per Kalėdas atsiųst galėjo.. bet ar gerai jai viskas, kaip sveikata? Gal mirė tai ir neskambina.. - jau pradėjo liūdnom temom kalbėt, net surimtėjo, mažai trūksta ir apsiverks dar.- Gerai, kad žinai. Visada maniau, kad esi protinga, tik vis primeti durną.- nusišypsojo pasididžiuodama savo sesers sumanumu, kur gi čia nesididžiuosi dėl tokių dalykų.- Aš gal ir nusipelniau geresnio gyvenimo.. bet geresnis gyvenimas nenusipelnė manęs. Tiek žinių.- papūtė lūpas fyfiškai, gurkštelėjo vandens, o paskui stumtelėjo stiklinę nuo savęs. Netrukus čia prie jų priėjo tas Adamas su keliais draugais, ir kažką kalbėt pradėjo, bent jau jai tai labai neaiškaus, Dafnė tik žvilgtelėjo į juos, o paskui palinko link Manuelos, bet grynai tik tiek, lyg čia tie net nestovėtų.- Vaaa nuo šito nupisau,- sumurmėjo į ausį sesei, nu gi blemba, pasitaikė proga parodyt nuo kurio nufyrino piniginę, tai ir parodė. Kas jai jaunai dabar.
Back to top Go down
Manuela Moncada Santana

Manuela Moncada Santana

PostSubject: Re: Baras   Sun Jan 06, 2019 12:30 am

Blemba Isauros gyvenimas kažkoks cirkas be pinigų. Bet turbūt ne ką "įspūdingesnis" ir jos sesutės Dafnės gyvenimas. Nors kita vertus Manuelai buvo džiugu matyti Vanesa gyva ir sveiką. Kad sugebėjo gyventi toliau, toli nuo namų. Tai į tokias sesers blevyzgas, tai šypsojosi, tai akis pavartydavo .
- Ai neišsidirbinėk, tau netinka. Tai gerai, kad šaltas, ar tu karšto vandens norėjai ? mmmh? - ironiškai numykė. Nu jau visai jos sesei gerti negalima. - Rimtai, Dafne, susiimk. Gal tau kavos padaryt ? - dar va rūpestingai paklausė. Baisu buvo žiūrėti į tokia Vanesa, nebent jinai čia tyčia bando Isauros kantrybę. Jau net galvojo sugrįžt prie darbo paskutinį šį vakarą. Kalbai pasisukus apie tėvus, patraukė pečiais.
- Nežinau, nežinau. Galėjo. Bet tikėkimės, kad jiems viskas gerai. - pasakė. Nors ir prisimindavo tėvus, bet kažin ar jie jas prisimena...
- Ai nesakyk taip, visi mes esam kažko nusipelnė. O ypač antrų progų gyvenime. - šyptelėjo uždedama delną jai ant dešinio peties. Užmatė ir Isa tuos vaikinus, o seseriai pasakius, kad nuo kažkurio iš jų nukniso piniginę, suraukė antakius - tai gal verčiau jam ją gražink, nes tas tipas tikrai iškvies policija. O čia jos mažiausiai reikia šį vakarą. - pabandė dar syki atvesti seserį į sveiką protą. Nes tuoj pati tą piniginę ištrauks jai iš kišenės ir pames ant žemės.
Back to top Go down
Daphne Vanessa Moncada

Daphne Vanessa Moncada

PostSubject: Re: Baras   Sun Jan 06, 2019 1:12 am

Viską ką čia Dafnė kalbėjo, nu garantuotai užmirš už kelių minučių. Faktas, kad po šito vakaro ji daugiau nebegers, nes net ne tai kad negražu, kai krasavica merdžina girta, bet aplamai, neaišku kaip kiti, bet jinai kai būna girta, tai tokia grynai juokdare pasidaro, lyg iš teatro kokio pagrobta. Jau blaiva ji bet ką padaryt gali, nes gėdos jausmo nelabai turi, tačiau girtutėlė... nu žinot, o jei nežinot, įsivaizduojat kaip čia gali būt. Tai paklausė ji sesers žodžių, net lūpą patempė, nu taip gražu klausyt, lyg motinos žodžių klausytų, tik čia pagerinta versija, nes Dafnė žino, jog Isai ne dzin, tas pats, kaip Dafnei Isa nėra dzin, jos vat tik šiaip kartais draugiškai pasilazdavoja. 
- Tu kaip maamaa... omg.. pala.. ar tu gal rimtai mama jau? turi vaiką? nuo koo? koks vardas? mergaitė ar berniukas? nes taip kalba tik mamos.- šniurkštelėjo net, pavirpindama lūpą, apsiverks dar tuoj, nu tikrai gal mamos pasiilgo. - Nedaryk, taigi tu dabar kaip aš.. ta prasme.. sakei, kad nedirbi jau čia.- keista, kad dar prisiminė tokį faktą, matyt labai svarbus faktas, jeigu jau prisiminė.- Beeet jeigu mirė.. laidotuvės įvyko be mūsų.. gedulingi pietūs čj buvo lievi be mūsų.. ir.. tėvų nėr.. - nu rimtai jau net sustingo vietoj nuo tos minties, išpūtė akis, nes tėvų gal tikrai nebėra. Nusišneka aišku čia ji tikriausiai, bet juk niekada negali žinot. - Bus matyt..- palinksėjo, pažiūrėjo į jos ranką ir šyptelėjo palinguodama kėdėj. Tikrai pasirodo neblogas jausmas, kai yra kam nesi px. - šššš.- prisidėjo pirštą pirma prie savo lūpų, o paskui ir prie Isos, tipo kad neišsiduotų, jog piniginė pas Dafnę. Aišku, tas vyras jau galėjo išgirsti tai iš Vanessos, kai pastaroji gyrėsi sesei, jog vat čia tas "laimingasis", bet nu ne durna ir šita, paignorino tą dėdę ir jo draugelius, apsimesdama, kad jin tipo kurčia, kol tas Adamas pats nepradėjo lįsti prie jos palto, nu blemba, pajautė, kad kišenių ieško.- Ė tu gaidy, ką čia darai.- sušnypštė staiga labai jau grėsmingai nusiteikdama, nu pzdc gaila kad čia tos bonkės nėra, nes sesuo matai va, saugo gal ne kiek Dafnę bet ir save pačią nuo alkoholizmo. Tai mergina pasiėmė tą stiklinę šalto vandens, šiaip ne taip atsistojo normaliai ant kojų, ir kiek jau ten to h2o liko, apipylė to vyro veidą. Realiai juokingas vaizdas iš šono, kai palyginus su tuo, miniatiūrinė pana šitaip pasielgia.- Ok time to leave.- sumurmėjo išsitraukdama telefą savo, padavė jį Manu.- Suvesk savo numerį, pasuksiu kada, ar net parėjus, nes tu tokia pat mldc kokią aš prisimenu.- nuoširdžiai čia pasakė, net jeigu kiek juokingai. Ignorino jau ką ten tasai vyriškis daro, įsikišo tik ranką į tą kišenę kurioj buvo nepažįstamojo piniginė, saugo tipo, kol sesuo numerį savo suves.
Back to top Go down

Sponsored content

PostSubject: Re: Baras   

Back to top Go down

Baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 9 of 11Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Next