Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
Privatūs staliukai - Page 2

Share | 
 

 Privatūs staliukai

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

Posts : 76

Nathaniel De Verley

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu Mar 08, 2018 9:39 pm


Nors nuo paskutinės Najarai išsiųstos žinutės praėjo jau beveik visa para, Natanielio niekaip neapleido mintys apie ją. Galbūt dėlto, kad jau beveik dvidešimt keturias valandas šį pamažu graužė gėda, galbūt dėlto, kad šis net dabar, lėtai žingsniuodamas restorano link, nesitikėjo, kad pastaroji išvis pasirodys. Užsakydamas stalelį ir palikdamas darbą geru pusvalandžiu anksčiau nei planavo, vyras žinojo, kaip stipriai rizikuoja, tačiau aklai tikėjosi, kad vis dar žavi, parduotuvėje sutikta tamsiaplaukė šio nepaves. Pasiekęs restoraną, vyras tik linktelėjo šį prie stalelio palydėjusiai padavėjai, o tuomet, prisėdęs prie nedidelio, dviviečio staliuko, užsisakė paprasčiausio vandens. Neketino gerti. Nenorėjo net pagalvoti, kas nutiktų, jei šis eilinį kartą prišnekėtų kokių nesąmonių ir sugadintų tą vieną, galbūt net paskutinį, šansą susitaikyti.
Back to top Go down
avatar

Priority : Family is not an important thing, it's everything.
Posts : 300
Location : I hated labels anyway. People didn't fit in slots - prostitute, housewife, saint - like sorting the mail. We were so mutable, fluid with fear and desire, ideals and angles, changeable as water.
Accounts : noee; caelius; François; dorian
Name : Justė.

Nayara Zilpha Fuentes

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Thu Mar 08, 2018 11:27 pm


Zilpha atrodė pasitikinti savimi. Jos kojos tvirtai žengė per restoraną, už savęs palikdamos tik tylų kulniukų kaukšėjimą. Žvilgsnis dūrė į priekį, o tvirtai sučiauptos lūpos neišdavė absoliučiai jokios emocijos. Mintimis Nayara ilgai ruošėsi šiam susitikimui. Jai buvo ir nemalonu, ir per sunku emociškai. Tačiau buvo pasiryžusi padaryti bet ką, kad tik Nathaniel atstotų kartą ir visiems laikams. Pagaliau pasiekusi staliuką, moteris iš lėto nusivilko dirbtinio kailio paltą ir jį pasikabino. Atsisėdusi pasitvarkė plaukus ir pakabino rankinę ant kėdės atlošo.
- Na? - nepuolė sveikintis, šiaip ar taip, de Verley turėjo to tikėtis. Paprasytai Yara buvo mandagi, buvo santūri ir žaviai šypsodavosi, bet jeigu tik žmogus nors kaip nors menkai jai prasikalsdavo, visa tai išnykdavo tarsi dūmas. - Turiu paminėti, kad neturiu per daug laiko. Tikiuosi, jog įrodysi man, kad paaukojau šį savo laisvą pusdienį ne veltui, - kol kas kalbėjo ramiai, žodžių nepylė per greit, nesijautė net to įprastai ryškaus pietietiško akcento.
Back to top Go down
avatar

Posts : 76

Nathaniel De Verley

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Sat Mar 10, 2018 9:53 pm


Vyras jau visai nebesitikėjo, kad moteris pasirodys. Galvoje skaičiuodamas minutes, o pirštais įkyriai barbendamas per medinį stalo paviršių, politikas jau ruošėsi palikti restoraną - sumokėti už rezervuotą staliuką, palikti nemažai arbatpinigių ir atsiprašyti už sugaištą padavėjų laiką, tačiau netrukus bene visą restorano salę užpildė aukštakulnių kaukšėjimas, o pakėlęs akis Natanielis pagaliau išvydo ją. Kaip visuomet graži, traukianti tikrai ne jo vieno žvilgsnį, tačiau tamsiaplaukei galiausiai priartėjus prie judviejų staliuko, vyras nusprendė patylėti. Puikiai žinodamas moters charakterį, matyt, nenorėjo susitikimo paversti dar vienu ginču.
-Visų pirmiausia, noriu atsiprašyti. Gailiuosi kiekvienos išsiųstos žinutės ir dar labiau gailiuosi, kad tau sutrukdžiau.-Tyliai atsikvėpęs, politikas akimis nusekė kiekvieną staiga prisėdusios moters judesį ir atsilošė kėdėje.-Tačiau pasikalbėti pakviečiau ne dėlto. Prabėgo šešeri metai, per kuriuos tavęs atsiprašiau ne vieną kartą. Puikiai žinau, kad mano motyvų ir atsiprašymų tu nesupranti, tačiau labiau už viską norėčiau, kad išsiskirtume gražiuoju.-Natanielis stipriai sukando dantis. Nežinojo, kaip tęsti kalbą, kaip išsiplėsti, tad akimirkai nutilo, it laukdamas, kol pati Nayara ir vėl prabils. Galbūt aprėks, galbūt iškels sceną, tačiau bent jau prabils.
Back to top Go down
avatar

Priority : Family is not an important thing, it's everything.
Posts : 300
Location : I hated labels anyway. People didn't fit in slots - prostitute, housewife, saint - like sorting the mail. We were so mutable, fluid with fear and desire, ideals and angles, changeable as water.
Accounts : noee; caelius; François; dorian
Name : Justė.

Nayara Zilpha Fuentes

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   Fri Mar 16, 2018 10:47 pm


Jos žvilgsnis rodos siekė perverti Nathanielį kiaurai. Moteris visiškai rimtu, kone akmeniniu veidu žiūrėjo į jį ir nieko nebesakė. Atidžiai klausėsi kiekvieno vyro žodžio, nerodydama absoliučiai jokių reakcijų. Palaukė kol prieis padavėja ir ramiai paprašė puodelio stiprios juodos kavos. Daugiau nieko. Vis dar neketino per ilgai užsibūti.
- Nepastebėjai, kad kiekvienas mūsų susitikimas prasideda tavo atsiprašymais? - Yara kilstelėjo antakį. Priekaištas nuskambėjo neagresyviai, veikiau kaip faktas. Žinoma, kad buvo justi mažytė pašaipa neįtikėtinai lygiame tamsiaplaukės balse. Jai pakako jau parduotuvėje iškeltos scenos, todėl nebenorėjo to paties pakartoti restorane. Ketino tiesiog išklausyti de Verley, idant pastarasis atstotų, ir keliauti savo keliais. - Tu teisus, nesuprantu tavo atsiprašymų. Nesuprantu ir kam jų reikia, kai viskas jau yra labai aišku, - Zilpha patyliukais atsiduso. Kėdę prisisūmė arčiau stalo ir ant pastarojo paguldė rankas. - Šešeri metai, Nathanieli. Daugiau nei tris ketvirtadalius šio laiko aš nemąsčiau nei apie tave, nei apie tai, ką veiki. Man nebuvo įdomu. Nerūpėjo net ir negražus atsisveikinimas. Pasakyk man, kodėl turėčiau susidomėti dabar? - Fuentes pakreipė galvą į šoną. Jos klausimas nuskambėjo išties rimtai, tarsi ji tikrai norėtų sužinoti atsakymą. Tarsi ji tikrai skatintų vyrą ją sudominti ir priversti pasilikti restorane ilgiau nei dvidešimt minučių.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: Privatūs staliukai   


Back to top Go down
 

Privatūs staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-