Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
pageidauju/ ieškau

Post new topic   Reply to topicShare | 
 

 pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
avatar

You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Priority : And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music
Posts : 35783
Location : You touched me and suddenly I was a lilac sky
Accounts : BCMPPS
Name : fire
You will be alone with the gods, and the nights will flame with fire.
Nadira Safiyyah al Azhar

PostSubject: pageidauju/ ieškau   Mon Dec 18, 2017 3:22 pm


Esami forumo nariai čia gali išreikšti visus savo norus ieškant antrosios pusės, brolio, mamos ar tiesiog gero draugo. Galbūt tai svečiams palengvins apsisprendimo dalią ir padės pasirinkti norimą veikėją.

P.S. vyresni veikėjai čia yra laaabai laukiami.
P.P.S. necituokite tos pačios paieškos tame pačiame puslapyje, ačiū:*

NAME SURNAME

Why was he even here? I think he was looking out for me.


Code:
<center><div class="madreb"><div class="nosyte"><div style="margin-bottom:-20px;margin-top:-10px;"><table><tbody><tr><td><div class="lovyte1"><div style="width: 160px; height: 160px; background: url(https://78.media.tumblr.com/254a40dac5f26021f54f79949234139e/tumblr_p14fdjK5pF1tk5hpho2_400.gif); background-size: cover;"></div></div></td><td><div class="akyte2"><div class="akyte1">NAME <oo></oo> <qq>SURNAME</qq></div><br>Why was he even here? I think he was looking out for me.<br></div></td></tr></tbody></table></div></div></div></center>
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 379

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon Dec 18, 2017 7:16 pm


Zayn Malik

People say that Paris is The City Of Love, but your HEART is My City Of Love.
Ieškomas žmogutis, kuris užimtų svarbiausią vietą Brianos širdyje. Svarbu, jog postai būtų suprantami ir ne kelių žodžių bei ne tik sutiktų, bet ir turėtų idėjų veiksmui (nesinori tik tobulos meilės seilės, norisi, kad abiem būtų įdomu).
Jei kažkas susidomėjo, lauksiu laiškų PM
Back to top Go down
Online
avatar

We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Posts : 1320
We are masters of the unsaid words, but slaves of those we let slip out.
Nikita Orianne Leloup

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon Dec 18, 2017 7:26 pm


CRUSH

Naujausioji Tomo simpatija, žemaūgė, itin miela, žaisminga, nenustygstanti vietoje, nuotykių ieškotoja. Nerūkanti, kartais išgerianti, bet šiaip prisibijo to, nes kai išgeria - tai apsaugok dieve, kokių nesąmonių ji iškrečia. Per tas nesąmones jie ir susipažino viename studentų vakarėlyje brolijos namuose. Žaidė draugų būryje studentiškai, su buteliu itin kvailą žaidimą - tiesą drąsą. Ir kai atsisuko butelis į Tą merginą, o ji pasirinko drąsą, Tomas jai uždavė labai kvailą užduotį - įsilipti į vonią, atsisėsti, vaizduoti, kad ji lėktuvas ir dainuoti "aš prinokęs ananasas". Tikėjosi, kad ji tikrai nesutiks, pasirinks tiesą ir galės užduoti kokį dar kvailesnį, kompromituojantį klausimą, bet jo nuostabai ta maža būtybė tuoj pat nulėkė į vonią ir labai juokingai atliko užduotį. Visi tą vakarą negalėjo pamiršti to vaizdelio, o Tomas lyg tyčia vietoj jos vardo kreipėsi į ją "prinokęs ananase". Erzinosi jie visą vakarą, bet vis tiek galų gale, kai atėjo nepakeliamas noras miegoti, abu smigo ant gana patogaus šilto kilimo, susivynioję į nukniauktą dušo užuolaidą. Ryte kartu išsipagiriojo, sunkiau buvo nei vakare, merginos skruostai kaito iš gėdos ir taip jie išsiskirstė. Susiradęs tą panelę feisbuke, po kelių dienų Tomas pakvietė ją į draugus ir kaip koks maniakas laikina iš eilės visas nuotraukas bandydamas atkreipti jos dėmesį.

CLAIM: Veidas privalo būti ne aukštesnis kaip 168cm, kad nei vienas neįsivarytų komplekso dėl neproporcingo ūgių skirtumo. Visgi, Holland tik 173cm.   Jeigu nerandat, per pm pasiūlysiu kokį tuziną dailių, jaunų žemaūgių!

Šis personažas labai laukiamas, pažadu, netrūks su manimi dramų, jei tik domina - marš į pm!
   


Last edited by Tomasz Marek Koppa on Tue Dec 19, 2017 8:50 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 1236
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Mon Dec 18, 2017 7:30 pm


love-sick ex

Prieš skaitant pakankamai ilgą situacijos aprašymą, kad negaišti laiko konkrečiai pasakysiu, kad ieškau buvusio vaikino, kuris verčiasi nelegalia veikla ir maniakiškai vis dar persekioja Jeanne. Jei sudomino ši mintis, pasiskaityk visą situaciją, kad būtų aiškiau į ką veliesi.


Prieš penkerius metus Jis buvo naujasis Jeanne tėvo Remi Bonnet partneris. Vyrai turėjo didelių užmačių, Jis ketino praplėsti narkotikų, kuriuos Remi gamindavo kartu su savo penkiolikamete dukra, kelius. Sudaręs su ponu Bonnet sandorį, Jis nemažai  dalyvavo ir stebėjo narkotikų gaminimo procesą, todėl daug laiko praleido ne tik su Remi, bet ir su jo jauna, beprotiškai dailia ir kuklia dukra. Nepaisant to, kad merginai buvo vos penkiolika metų, Jis ją pamilo tyra, globėjiška meile. Jis veždavosi Jeanne į įvairias keliones, pramogaudavo tiek miesto ribose, tiek už jų, pirkdavo įvairiausias dovanas, galima sakyti, net ir rengdavo ją. Darė viską, kad merginai nieko netrūktų. Jeanne, nors ir itin nepatogiai jautėsi dėl tokių materialinių gėrybių, tėvo prigrasinta, išnaudojo kaip tik galėjo. Bene metus truko šis spektaklis, iki kol Jis pastebėjo ant Jeanne kūno mėlynes, randus, kuriuos paliko jos pačios tėvas. Pykčio ir nepakeliamos agresijos apimtas Jis suorganizavo Remi nužudymą, kad ištraukti mylimą merginą iš smurto, vergovės ir seksualinio išnaudojimo. Žinoma, Jeanne nesužinojo, kas iš tiesų užsakė jos tėvo mirtį. Jis tikėjosi, kad Jeanne keliaus kartu su Juo, gyvens Jo namuose ir jie taps viena laiminga šeima. Deja, Jeanne papustė savo padus pas kitą vaikiną (Aaron James Ward), kuriam dar iš seniau Remi buvo prigrasinęs, jei kas nutiks jam, kad pasirūpintų jo dukra. Jis visus tuos metus nepaleido Jeanne iš akiračio, tai rodydavo begalinį dėmesį, tai atsitraukdavo, bandydamas užkariauti merginos širdį. Vienu momentu ji Juo, apimta silpnumo akimirkos, nuoširdžiai patikėjo ir galiausiai tapo Jo mergina. Deja, ilgai jų santykiai netruko, Jeanne neatlaikė didžiulio spaudimo iš Jo pusės. Santykiai nors ir truko pusmetį, tačiau Jeanne kentėjo pastovius pavydo priepuolius, draudimus eiti iš namų be jo leidimo, psichologinį smurtą, ligotą meilę, kuri kaskart merginą šiurpino vis labiau. Jeanne neatlaikė kuomet Jis pasipiršo. Mergina išsigandusi nesutiko už Jo tekėti ir susirinkusi daiktus dingo iš Jo gyvenimo. Prasidėjo persekiojimai, kaltinimai, prašymai sugrįžti, beribiai pažadai ir įvairiausios aferos. Retkarčiais Jis nurimsta, paskui vėl pradeda atakuoti Jeanne telefoną, laukti jos prie darbo ar prie namų. Rodos, Jis įsikalęs į galvą, kad Jeanne myli, tik pati to nesuvokia ir kad jiems lemta būti kartu. Jis nenurims, kol Jeanne pas nesugrįš.


Veidas man asmeniškai tiks betkoks, nors žinoma būtų idealiausia, jei būtų paimtas nestandartiškai atrodantis aktorius pvz kaip Iwan Rheon, Michael Pitt, Bill Skarsgård, Sam Rockwell, Edward Norton, na ir betkas, kas tik genialaus šauna į galvą.
Vardas - asmeninis jūsų pasirinkimas. Gali būti betkokios tautybės, jeigu nesigalvoja, padėsiu išrinkti. Apskritai, gali būti netgi jau egzistuojantis veikėjas forume, nebūtina kurtis naujo.
Itin svarbu, kad žmogus rašytų pakankamai rišliai ir sugebėtų atvaizduoti aprašytą personažą. Tektų tikrai išeiti iš komforto zonos, nebijoti pabūti maniakišku, kiek iškrypusiu ir patvirkusiu, bet tuo pačiu veikėjas turi būti ir labai intelektuali, sėkminga asmenybė.

Jei bent koks susidomėjimas kilo - rašykite iš karto į pm. Detales istorijos tikrai galima koreguoti, pažadu, kad rpg bus tikrai įdomus ir įtraukiantis, dramų netrūks.
Šis veikėjas labai labai laukiamas, todėl esu linkusi prisitaikyti!


Last edited by Jeanne Lola Bonnet on Sun Jan 21, 2018 8:01 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
Online
avatar

If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile
Priority : To get rich you have to be making money while you're asleep
Posts : 10369
Location : Spain is my country and Paris is my hometown
Name : Simona
If my eyes could show my soul, everyone would cry when they saw me smile
Catherina Letizia Duarte

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Thu Dec 21, 2017 1:59 pm


ashley frangipane

there is no better friend than a sister, and there is no better sister than you

Eric Saade

dear ex, i don’t want just words. if that’s all you have for me, you’d better go
Back to top Go down
Online
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Dec 22, 2017 1:11 pm


IAN SOMERHALDER

Only once in your life, I truly believe, you find someone who can completely turn your world around. You tell them things that you’ve never shared with another soul and they absorb everything you say and actually want to hear more. You share hopes for the future, dreams that will never come true, goals that were never achieved and the many disappointments life has thrown at you.
Lauksiu pm
Back to top Go down
avatar

He was strong.
And his heart, it was breaking.
Posts : 1909
He was strong. And his heart, it was breaking.
Reagan Norrix Depraysie

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Thu Dec 28, 2017 1:13 am


sister

Having a sister is like having a best friend you can't get rid of. You know whatever you do, they'll still be there.
PM  
Last edited by Reagan Norrix Depraysie on Fri Dec 29, 2017 10:42 pm; edited 1 time in total
Back to top Go down
avatar

Priority : We cannot be more sensitive to pleasure without being more sensitive to pain.
Posts : 188
Location : Terrified of being left alone, but angry when you feel crowded

Valery Gaelle Dubois

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Thu Dec 28, 2017 11:14 pm


scott eastwood


CLAIM: pageidautinas Easwood veidas, bet šiaip nėra skirtumo.
You have a place in my heart no one else ever could have.
Ieškau žmogaus kuris susijęs su Valery praeitimi, platesnė istorija Pm, jei kažkas susidomėtų

Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Dec 29, 2017 11:42 am


siblings

Salvage daughter looking for two years younger sister and oldest brother  
Back to top Go down
avatar

Priority : Family
Posts : 379

Lauren Monique Ritchey

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   Fri Dec 29, 2017 3:20 pm


FATHER

There is one thing that changed when you left...Everything.

Jeigu atsirastų norinčių, visą istoriją papasakočiau, manau, jog būtų galima sugalvoti gana įdomių dalykų. PM, jeigu, kažkas susidomėtų
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: pageidauju/ ieškau   


Back to top Go down
 

pageidauju/ ieškau

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You can reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: forumas :: Paris is always a good idea-
Post new topic   Reply to topic