Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
baras - Page 9

Share | 
 

 baras

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
AuthorMessage
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 369
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Wed Jan 03, 2018 3:36 pm


Nors Claudette ir dievino įvairius vakarėlius ir pobūvius, tačiau taip pat nebuvo didelė alkoholio fanatikė. Šiąją pamatyti geriančią galima pamatyti nebent kai nutinka kažkas ir šioji tiesiog palūžta, nori pabėgti nuo supančios rutinos, na arba tiesiog draugės išsitempia pastarąją prasiblaškyti ir nugirdo vardan nuotykių. Šį kart šioji klube gurkšnojo džiną dėl menkiausios priežasties, kalėdos praleistos su šeima į josios gyvenimą vėl įnešė nemažai maišaties, o nesibaigiantys filmavimai jai jau tiesiog ėmė dusinti. Stebėdama kaip vaikinas mėgina ją apgaudinėti ir įtikinti, kad nebuvo jokių muštynių, Claudette nerūpestingai gūžtelėjo pečiais.
-Na turbūt savaime niekam krumpliai nepradeda taip kraujuoti,-patempusi lūpą šioji nusuko žvilgsnį į šalį,-taip, ne mano reikalas,-linkteli stebėdama kaip Sebastianas susiverčia paskutinį viskio gurkšnį,-juk ne aš susimušiau su kažkuo ir atsivilkau į barą dar labiau prisigerti,-pasirėmusi į barą Vande įsmeigė savo žvilgsnį į vaikiną,-šiaip žinau,kad pasipasakojus kartais pagerėja,-gana draugiškai pasako,-žinoma ne mano reikalas,bet jeigu tau nuo to būtų geriau,tai aš tavo paslaugoms,-šyptelėjusi puse lūpų pati užsivertė savo gėrimą,visiškai ištuštindama stiklinę ir paprašydama barmeno pakartoti to paties,-ar tu mane žinai?-tyliai nusijuokė pakeldama akis ir pagaudama Sebastiano žvilgsnį,-na mane tikrai daug kas žino,galbūt asmeniškai nepažįsta,bet žino,-vis dar spausdama servetėlę prie jo krumplių ir kartas nuo karto patikrindama ar kraujas vis dar teka, atsakė,-aš Claudette Vande Krämer,-maloniai linkteli galva,-televizijos laidų vedėja,-dar pridūrusi plačiau nusišypso,-galbūt matei per televizorių,-pamerkusi jam akele Vande patraukia rankas nuo jo krumplių,-nesuprantu kodėl kraujas nesiliauja tekėjęs,-suraukusi antakius sumurma po nosimi ir kiek sutrikusiu žvilgsniu pažvelgia į vaikiną,-o kuo tu užsiimi?-dar pasiteiravo,-žinoma jeigu tai taip pat ne kokia paslaptis,-dar pridūrė gana pašaipiai ir paėmusi gėrimo vėl ėmė lėtai gurkšnoti.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Thu Jan 04, 2018 12:54 am


Patalpoje tvyrantis stiprus prabangių moteriškų kvepalų mišinys, Sebastianui kėlė galvos skausmą. Nepaisant to, jo nuotaika kilo taip pat greitai, kaip tas liftas su kuriuo čia užkilo. – Man ir taip viskas geriau negu gerai. Tai tebuvo senas pažįstamas pasakęs kelis netinkamus dalykus, - atsainiai gūžteli pečiais. Nors įprastai būtų gailėjęsis tokių savo pykčio proveržių, bet tik ne šį kartą ir ne su tuo žmogumi. Šiek tiek per vėlai atėjęs į protą, Sebastianas nulipa nuo kėdės ir mosteli į ją ranka, leisdamas Claudette prisėsti. Šiaip jau visas tas džentelmeniškumas jam kaip ir turėjo būti įprastas, mat nuolat matydavo kaip tėvas elgdavosi su savo kolegų žmonomis ir iš jo paties buvo reikalaujama taip elgtis su moterimis. Vis dėl to, jo tėvas buvo viešas žmogus, tai reiškė, kad ir jo sūnaus elgesys visuomenėje buvo stebimas po padidinamuoju stiklu. Tačiau kažkur septyniasdešimt procentų Sebastianui savaime suprantamų dalykų, išgaruoja iš galvos tą pačią akimirką, kai alkoholio kvapas paliečia jo nosį. – Taip, taip, tikrai gali būti... Nors ir beveik nežiūriu televizoriaus, bet tokį veidą būtų sunku pamiršti, - nusišypso jai pirmą kartą šį vakarą. Vaikinas, išmirkęs visus savo plaukus tamsoje šviečiančioje plaukų želėje ir sėdėjęs šalimais, pasitraukia iš savo vietos ir Sebastianas netrunka ten padėti savo užpakalį. – Nekreipk dėmesio, užtruks, kol mano kraujas sukrešės, - švelniai ištraukia savo rankas iš jos ir perima servetėlę. - Aš architektas. Abejoju, kad kada nors matei mane per televizorių, bet galbūt esu suprojektavęs namą, kuriame gyveni, kas ten žino, - pasako su pasididžiavimo kupina intonacija, bet tiesa tokia, kad jam jo darbas buvo įdomiausias pasaulyje dalykas.
Back to top Go down
Online
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 369
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Thu Jan 04, 2018 1:23 am


-Tau ir taip viskas geriau nei gerai?-klausiamai išrietusi antakį Claudette nesusilaikiusi nusijuokia ir papurto galvą,-atleisk,bet man nepanašu,kad taip būtų,-sustingusiu žvilgsniu įsižiūri į Sebastianą,-tavo krumpliai kraujuoja, nuo tavęs stipriai neša alkoholiu ir toliau geri,-mostelėjusi piršteliu į jo rankose laikomą viskio stiklinę,Vande tyliai atsidūsta,-gerai,aš ne mama ir tikrai nesiruošiu būti rakštis subinėj su savo nurodinėjimais,-puse lūpų šyptelėjusi palinksta arčiau jo,-mane ar kitus apgaudinėk kiek nori,bet savęs pačio neapgausi,jeigu viskas būtų taip paprasta ir nesvarbu kaip bandai mane įtikinti tikrai abejoju ar būtum kibęs tam vaikinui į atlapus ir dabar čia toliau gertum,-gana lėtai ir aiškiai išdėsčiusi savo mintis Claudette atsitiesė ir nusuko žvilgsnį į šalį,stebėdama kaip prie išėjimo stumdosi kažkokie keli vaikinai,-ar toje istorijoje įsipainiojusi moteris?-taip lyg nekaltai paklausia tikėdamasi išpešti pastarojo socialinį statusą,-ačiū,-Sebastianui pasitraukus ir užleidus kėdę, Vande iškart ant jos susirango,visgi kojelės šiek tiek nuvargo nuo aukštakulnių,-baik jau,-išgirdusi komplimentą šioji net kiek pasimetė,-jeigu ne per televizorių,tai galbūt teko apie mane girdėti ir iš kitur..-kiek tyliau numykė ir atsigėrė gan didelį gurkšnį savo gėrimo,-mano tėvas gan stambus Vokietijos verslininkas,apie mane rašė daug kurie laikraščiai,-pavartė akis,-po 18 metų tėvas surado savo tikrąją dukterį,-pasivaipydama pamėgdžiojo vieną iš antraščių ir susivertusi visą džiną su toniku Claudette pasisuko į vaikiną,-kaip įdomu,-išgirdusi apie pastarojo profesiją, šioji plačiai nusišypsojo,-na gal ir nereikėtų to tau siūlyti,bet nenori pasiimt šotų?-juokdamasi paklausė.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Fri Jan 05, 2018 2:48 pm


- Tai girdėjau tiek kartų, kad negalėčiau ant savo pirštų suskaičiuoti, - su paika šypsenėle veide, išklauso ją niekaip neatitraukdamas nuo jos akių. – Be to, tu juk negalėtum būti niekieno mama, ar tau bent leidžiama legaliai šioje šalyje gerti alkoholinius gėrimus? – jau buvo maždaug vieną sekundę pagalvojęs šį vakarą, kad dėl savo švelnių veido bruožų, Claudette galbūt galima būtų palaikyti abituriente. Tik kai kurios jos manieros išdavė jos amžių. – Ačiū už rūpestį, bet man viskas gerai. Galbūt rytoj šiek tiek skaudės galvą, bet dabar man tikrai viskas gerai, - netrunka ir jis pasižiūrėti į besistumdančius prie durų vaikinus ir pavarto akis. Iš šalies viskas atrodė baisiai apgailėtinai, o jis pats taip kibo kažkam į atlapus vos prieš mažiau nei valandą. – Žinoma... kaipgi muštynės, kuriose neįsipainiojusi moteris, – persibraukia per neklusnius plaukus ir išsitiesia baro kėdėje. Su ta moterimi jis nebepalaikė jokių ryšių jau kurį laiką, bet dar prieš dešimtmetį jam ji buvo lyg sesuo, kurios niekada neturėjo. – Bet ji tuokiasi su mano geriausiu draugu. Na, gal buvusiu geriausiu draugu. Visa ta istorija šiek tiek komplikuota, būtų geriau, jei nesivargintum bandydama ją suprasti, - numoja ranka per daug reikšmės šitai istorijai nesuteikdamas. – Vokietijos? Ar ten ir užaugai? Vis svarsčiau iš kur esi... tavo akcentas, nors ir mano ausiai nelabai ryškus, bet labai žavus. – Jis aišku irgi negalėjo atsikratyti savo akcento, nes į Prancūziją persikėlė tik pabaigęs mokyklą. Ir nors Šveicarijoje, prancūzų kalba yra viena iš keturių oficialių kalbų, bet Paryžiuje vartojama prancūzų kalba yra kiek skirtinga nuo tos, kuria kalbama Šveicarijoje. Taip pat, kaip skyrėsi Vokietijoje vokiečių kalba ir šveicarų vartojama vokiečių kalba. – Oooh...Daddy issues? – iškelia antakius. Pagaliau ir jos kažkokia pažeidiama pusė atsiskleidė ir nebebus apie jo liūdnai pagarsėjusias muštynes kalbama. – Tikrai nereikėtų, Claudette. Bet kad jau pasiūlei... Esu girdėjęs, kad jie turi labai gerus degančius shotus su cinamonu, – pamosikuoja ranka barmenui, tas priplaukia prie judviejų staigiai kaip titanikas prie ledkalnio ir netrukus dingsta shotų daryt. 
Back to top Go down
Online
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 369
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Fri Jan 05, 2018 3:46 pm


-Tu juokauji ar tu toks girtas?-nebesusilaikiusi Claudette pradėjo garsiai kvatotis,-ar man leidžiama legaliai gerti alkoholinius gėrimus?-dar vis neatsipeikėdama ir garsiai juokdamasi, pakartojo klausimą,-man 28 metai,-jau kiek nurimusi pasakė ir pasisukusi į Sebastianą maloniai nusišypsojo,-tačiau negaliu paneigti, tikrai malonu, kad mane jaunesne palaikei,-linktelėjusi pamerkė jam akele,-tai tu susimušei su savo geriausiu draugu?-klausiamai išrietusi antakį, Vande prikando lūpą nepatenkinta,-labai negerai gavosi, kad dėl moters tau teko iki to prieiti ir prarasti geriausią draugą,-kiek susiraukusi pasakė,-atleisk, bet aš visada mėgstu gilintis į tokius dalykus, mano pačios gyvenimas yra gana komplikuotas,-tyliai nusijuokusi pasislinko kiek arčiau vaikino,-klausyk, aš pamėginsiu spėti, jeigu nepataikysiu ir tu nenorėsi nieko daugiau aiškinti, aš pažadu, kad nebesigilinsiu,-linkteli,-manau, kad tu tai moteriai kažką iki šiol dar jauti, todėl sužinojęs apie jos ir tavo geriausio draugo vestuves tu labai įtūžai ir kadangi moterų mušti nevalia, nusitaikei į savo geriausią draugą?-kaip kokia detektyvė išdėstė savo mintis ir patenkinta atsilošė kėdėje, mat jos versija skambėjo gana logiškai,-taip, aš visą savo vaikystę praleidau Vokietijoje, ten augau ir mokiausi,-pripažino ir tyliai sukikeno, na tikra tiesa, kad tas vokiškas akcentas nori nenori lindo į paviršių,-o tu iš kur esi?-susidomėjusi įsistebeilijo į Sebastianą,-tiesą sakant, tavo akcentas man irgi ramybės neduoda, nes šis yra vos jaučiamas, tačiau tikrai norint galima pastebėti,-nusijuokė,-kind of,-atsakiusi pakraipė lūpas ir nervingai šyptelėjo,-man tu patinki,-paplekšnojusi ranka vaikinui per nugarą, Claudette netgi nušvito,-tavęs nereikia ilgai ir nuobodžiai įkalbinėti norit išgerti,-suplojusi rankutėmis iš laimės šioji akimis jau tiesiog ėmė medžioti barmeną, kad tik greičiau priešais juodu atsidurtų alkoholio. 
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Fri Jan 05, 2018 9:25 pm


Lieka nepastebimai šokiruotas, kad prarado savo auksinius sugebėjimus apsimesti blaiviu, kai iš tikrųjų smegenys atsijungusios nuo jo kūno ir šoka sambą kažkur tolimiausiame kambario kampe. Veikiausiai praeina šitie skillai su laiku, kai nebėra būtinybės prieš tėvus apsimetinėt. - Jis tikriausiai supyks, kad per vestuves turės maskuoti savo mėlynes su sužadėtinės makiažo priemonėmis, bet... - atsainiai gūžteli pečiais lyg čia mažiausias jo rūpestis būtų šiuo metu. - Turbūt jų vestuvėse aš jau nebepageidaujamas? - garsiai pagalvoja, o po to prisimena, kad neturi net jokios vestuvinės dovanos nupirkęs. Tai ir viskas kaip ir į gerą čia gaunasi. - Nieko tokio, mes jau kurį laiką artimai nebendravome, jis pernelyg pasikeitė, - dėl to ir nepalietė gailestis Sebastiano širdies draugo snukelį patalžius. O dar ir kokių baisybių išgirdo šįvakar pasakytų... Aišku, galėjo geriau su situacija iškilusia susidoroti, bet girta galva gerai problemų nesprendžia. - Yra šiek tiek tiesos, tai šia nemalonia gaida ir užbaikim šitą temą, - kaip tik atšliaužia barmenas su shotais ant padėklo ir pastato priešais juodu ant baro. Sebastianas vėl šiam brangių popieriukų numeta. - Šveicarijos, kada nors teko apsilankyti? - savo gimtosios šalies pavadinimą ištarus, truputį užplūsta nostalgiški jausmai ir užsinori staigiai nukeliaut į Alpes Šveicarijos pusėje, aplankyti Ženevą ir kitas vietas, kuriose praleido didelę dalį savo gyvenimo. - Neproblematiškas aš ant šitų dalykų, - nusijuokia ir greitai užmeta akį į shotus. Pirmą kartą, kai gėrė degančius shotus, tai nelabai enjoyable patirtis gavosi - paliko ant baro grindų žymę nuo ugnies ir dar sau veidą apsidegino. Nuo tada atsakingai prieš gerdamas visad užpučia shotą ir taip neberizikuoja.
Back to top Go down
Online
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 369
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Fri Jan 05, 2018 10:22 pm


Claudette tiesiog nebyliai klausėsi Sebastiano svarstymų, nors ir labai norėjosi jai įkišti savo aštrų liežuvį ir pasakyti kažką, kas priverstų jį jaustis kaltu, tačiau geriau pagalvojus, jeigu jo vietoje būtų buvusi pati Claudette, kažin ar būtų pasielgusi kuo nors išmintingiau, veikiausiai būtų griebusis to paties šiaudo. Vien tiek istorijos, kiek šioji žinojo, iš dalies pateisino vaikino poelgį, bet yra dar dalis kurios ji nežino, tad nebūtų nieko keisto, jeigu pastarasis būtų dar labiau pateisinamas.
-Bet žinai...-jam nutilus Vande nesusilaikiusi nusijuokė,-tu gan stiprus, kad nepasikrovei pats nuo draugo,-palinksėjo galvele nutaisiusi tokią gan rimtą miną,-juk jis savas vestuves su mėlynėmis atšoks, o ant tavo veido nematau net nubrozdinimų,-net pasilenkusi arčiau nužvelgė Sebastiano veidą, mat klubo apšvietimas buvo per daug prastas, kad matytųsi menkiausios smulkmenos, na ir dar nepamirškime fakto, kad pati Claudette šiek tiek įkaušusi, tad akys jau gali ir apgauti,-kad ir kaip gaila,bet neteko,-prikandusi lūpą ir kiek nusivylusi, nusuko akis į šalį,-o tu Vokietijoje esi buvęs?-taip by the way pasiteiravo ir netgi nusijuokė suvokusi ko paklausė,-žinai, šiaip džiaugiuosi, kad tave čia sutikau,-maloniai nusišypsojo jam ir nužvelgė shotus,-tiesa, kaip tavo krumpliai, dar vis kraujuoja?-akimis nuklydusi iki Sebastiano rankų, Vande nepatenkinta nužvelgė besimėtančias aplink kruvinas servetėles ir kiek pyktelėjusi riktelėjo barmenui, jog šis teiktųsi sutvarkyti šią netvarką,-toks jausmas, kad ne jų darbas susitvarkyti barą,-pavartė akis ir pačiupusi vieną šotą į rankas, atsargiai kiek kilstelėjo,-už pažintį,-pamerkusi vaikinui akele Claudette užpūtė ugnį ir susivertė gėrimą.
Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: baras   Mon Jan 08, 2018 11:08 pm


 - Gėda būtų prasileist, vis dėlto ne pirmas kartas, kai į tokias neąmones įsiveliu. - Kaip žmogui, kuriam labai svarbu padaryti gerą pirmą įspūdį, tai labai neapdairiai Sebastianas liežuvį paleidęs į trasą buvo. Bet kai labai daug gert jam nereikėjo, kad iš savęs išeitų, taip ir gaunasi. Juk ir taip stengėsi kuo rečiau prie alkoholio prisiliest... Kad ir dabar turbūt nebūtų pasakęs kada paskutinį kartą alkoholio lašas ant liežuvio buvo nutūpęs. - Bet aš tuo nesididžiuoju... Toli gražu! - suskuba pasakyti. - Na, tikiuosi jis pasisamdė patyrusų vestuvių fotografą, kuris moka gerai naudotis fotošopu, - atlaidžiai pasako tuo pačiu kišenėje išjungdamas vibruojantį telefoną. Buvo visai pamiršęs apie tuos įkyrius skambučius, kurie jį lydėjo nuo tada, kai išvažiavo iš baro, kuriame paliko savo draugus. - Taip, ir pakankamai daug kartų. Turiu ten nemažai giminaičių, - užverčia akis į lubas prisimindamas maždaug visą savo gyvenimo istoriją, visas šventes praleistas Vokietijoje ir panašiai. - Mmm... Šis vakaras pasisuko kur kas geresne linkme nei galėjau įsivaizduoti, - pasilenkia arčiau Claudettės, kad galėtų tiek jinai jį, tiek jis ją puikiai girdėti per garsiai aplink kalbančius žmones. - Jie kraujuos dar ilgai, bet nesijaudink dėl to, - nusijuokia. Atrodytų, kad toks mažas dalykas tas kraujo nekrešėjimas, bet netgi prieš einant pas odontologą paprasčiausiai procedūrai, Sebastianui tenka nueiti į ligoninę, kur jam perpilami krešėjimo faktoriai. - Truputį pikta pasidarai išgėrus? - su kvaila šypsenėle veide stebi kaip užpultas greitai barmenas surenka visas kruvinas servetėles ir mauna į kitą baro galą. - Prost, - nutekina ir jis staigiai shotą per gerklę, aišku, pirmiausia ugnelę užgesinęs. Gudrus visada su atsarga. 
Back to top Go down
Online
avatar

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Priority : success is a result of belief
Posts : 369
Location : Paris
Name : Viktorija
Claudette Vande Krämer

PostSubject: Re: baras   Fri Jan 12, 2018 4:41 pm


-Ne pirmas kartas?-kiek nustebusi Claudette klausiamai išrietė antakį ir kiek suraukė nosytę,-na tikrai nebūčiau pasakiusi,kad tu koks mušeika,-vis dar sunkiai tuo tikėdama papurtė galvą,-ar tu rimtai reikalus sprendi jėga?-nepatenkinta prikando lūpą,-na dabar tikrai telieka tikėtis, kad arba bus pasamdyta gera specialistė, kuri užmaskuos tą mėlynę arba kaip ir tu sakai, bus pasamdytas gerai išmanantis nuotraukų retušavimą fotografas,-jau kiek linksmiau pasakė ir sukikeno,-tavęs kažkas ieško?-akimis nusekdama Sebastiano rankas ir lengvai supratusi, kad kišenėje išjungė telefoną, Claudette gana draugiškai paklausė, nors šiaip tikrai nenorėtų dabar vėl likti viena,-kaip gaila, kad tavęs niekad nesutikau Vokietijoje...-papūtusi lūpas nepatenkinta atsiduso,-man tikrai būtų pravertusi kompanija klube,-nusijuokė,-patikima kompanija,-dar pridūrė prisimindama tuos laikus, kai žmonės su ja norėjo bendrauti vien dėl tėvo padėties,-na matai, kai ko nors netenki, po kiek laiko kažką gauni,kad vyrautų balansas,-gana moksliškai pafilosofavo ir plačiai nusišypsojo,-tu manau, kad praradai geriausią draugą, tad dabar atsiradau aš, kad užpildyčiau jo vietą,-kelis kartus linktelėjo galva, kad viskas atrodytų įtikimiau, tačiau ši pasakyta nesąmonė, net pačią Vande juokino,-nesijaudinti?-suraukė antakius įsistebeilydama į kruvinus krumplius,-na atsiprašau, bet negaliu, gal paaiškintum kodėl taip yra, kad dėl tokio nubrozdinimo kyla tokios problemos?-keik sutrikusiu žvilgsniu pažvelgė į Sebastianą,-ne, piktesnė nuo alkoholio niekad nepasidarau, šiaip esu gan pozityvus žmogus, tačiau mėgstu tvarką ir tos išmėtytos kruvinos servetėlės mane kiek erzino, o čia jo darbas tvarkyti, ne mano,-nekaltai gūžteli pečiais baigusi visą savo pasiaiškinimą.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: baras   


Back to top Go down
 

baras

View previous topic View next topic Back to top 
Page 9 of 9Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-