Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
apžvalgos aikštelė - Page 2

Share | 
 

 apžvalgos aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 1348
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Цой, Bradbury, D.V.Rochette, Albericci, Remarque, WEST
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Sun Jan 14, 2018 3:01 pmČia tai tikrai geras argumentas, nes palyginti ramiai pastaruosius metus gyveno, bet dabar kaip susimetė viskas į vieną vietą.. Ir buvus sužadėtinė, ir vaikas, ir detektyvas, ir dar ten velnias žino kas laukia jo ateity, tai jeigu nors truputį galva pagalvotų, gal nustotų nervint Rakelę, nes jei vieną kartą išdrįso jam trinktelt, tai tikrai dar išdrįstų. Juolab, kad Faustas gal ir nėra pats geriausias visatos žmogus, bet tikrai nekris iki tokio lygio, kad trenktų moteriai. Gavęs klausimą iškart nusijuokia, mintyse jau kyla keletas gerų, Belardiško stiliaus atsakymų, bet va užsispoksojęs į miesto gatvėmis judančias švieseles nutaria visai nuoširdžiai atsakyt.
- Iki tavęs mano gyvenime buvo daug moterų, - nu žiauriai gera pradžia, ta prasme, tiesiai į dešimtuką. - tarp jų buvo kelios, kurias maniausi įsimylėjęs, bet viskas greit nutrūkdavo, nes man tik atrodydavo, kad tai meilė. - nusijuokia pats daugiau iš savęs, nei iš tos visos situacijos. Nelabai suvokė kodėl jis čia pasakoja viską, nes dabar tai nieko nekeičia. - Bet tada atsiradai tu. Tokia charizmatiška, žavinga ir nepakartojama. Tokia, prieš kurią nublanko visos kada nors pažinotos moterys. Nesupratau kas vyksta, nes ne tik, kad nenorėjau bėgti nuo tavęs, bet priešingai. Norėjau kuo ilgiau būti kartu. Turbūt dėl to ir pasipiršau. - lengvai gūžteli pečiais jau pagaliau pažiūrėdamas į visai netoli stovinčią Cortes. - Na, o toliau žinai kas nutiko. - šiek tiek pakraipo lūpas. Toks jausmas, kad ne moteris, o pats Cainas čia dabar išgėręs buvo ir šitaip atviravo. Šiaip jau baisiai nemėgo kalbėtis apie savo jausmus. Ypač tokius rimtus ir dar su moterimi, kurią tikrai mylėjo. - Kodėl neįsitaisai bent vieno apsauginio? - nu čia pabando atseit labai sėkmingai nukreipt tą jausmų temą, nors jei tokių dalykų teiraujasi tai kažkaip galima surišt, kad kažkiek rūpi Sofija ir po tiek metų, ir po tokio įskaudinimo. Suminkštėjęs kažkoks paskutiniu metu patapo. Kažkaip keistai jautėsi dėl to, bet praeis gal. Visos nesąmonės anksčiau ar vėliau praeina. O va apie tą koją tai aišku, kad pagalvoja. Nu ir šiaip atsiminė, kad ne tik kojos pas ją gražios tai :)
Back to top Go down
Online
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 678
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & MAXINE & BARTHOLOMEUS
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Tue Jan 16, 2018 12:14 amKlausimas, ko ji apskritai neišdrįstų. Nes palyginus, ką nuveikė per šituos mėnesius, tai čia ta Fausto nosis.. tss vieni niekai. Ypač kai pats sau plastikos specialistas yra. O dar toks nosį riečiantis, turbūt drąsiai prieš veidrodį operacytę sau pasidarytų ir net netaptų kokiu nors "Faustas skruostanosis" ar "Faustas kaktanosis", smakranosis.. na daug variantų. Jam pradėjus rimtai kalbėt, Rakelė ir kilstelėja, ir suraukia antakius vienu metu - nustebino. Tada taip pati pasisuka į miestą ir tarsi save ramindama pasitrina pirštais kaklą, labiau į sprando pusę. Išklauso jo labai ramiai, nors vis tiek noras knisti jam į nosį niekur nedingsta. Nu čia turbūt toks nuolatinis jausmas bus būnant vienoje erdvėje. Tarsi seilių kaupimasis matant pjaustomą citriną. 
-Norėjau būti kuo ilgiau kartu, tai ta proga pabėgau, - nusijuokia taip nei šiaip, nei taip. - asilas tu, Faustai. ir nežinau ar su metais tos ausys patrumpėjo ar dar labiau ištįso iki pat žemės, - ištaria caktelėdama liežuviu ir pasižiūri  į jį, - ar ne geriau būtų buvę tiesiog ateiti IŠVAKARĖSE, - pabrėžia žodį, - ir pasakyti, atleisk, mano charizmatiškoji meile, bet aš tavęs nevesiu, nes jaunikio batai tarsi katalizatorius mano bėgimui, - suvelia taip labai rimtai, pz beveik chemikė / sporto specialistė, - tikrai būtų buvę geriau. gal būtum turėjęs bėgti su sulaužyta koja, bet.. - nutęsia ir atsidūsta, - ar tu bent įsivaizduoji, ką privertei mane jausti? Aš net nešneku, kokią puikią operaciją padarei mano širdyje, bet koks pažeminimas moteriai atvykti į bažnyčią su balta suknele ir ten rasti vos ne verkiantį kunigėlį, nes, matai, jaunikio nėra, - skėstelėja rankom ir atsidūsta. - turėjau susirasti tave ir suvaryti ką nors gerą į gražią vietą, - ištaria su tokiu žymesniu akcentu, nu taip labiau į savo gimtą kalbą, ir sugniaužia kumštį, tarsi jį būtų ir sugrūdusį. Nors ne, ką jau, ar ji kokia apsėklintoja ar archeologė, kad kištų rankas taip giliai į tamsą.. bet dabar Faustukas tikrai šitaip nevaikščiotų. O gal ir vaikščiotų. Bet jai tikrai būtų geriau ir nebesinorėtų trankyti jo nosies. Galbūt. - apsauginiai negali visur eiti su manimi, - tarstelėja ir apsižvalgiusi šyptelėja akmeniniui veidui kitoje aikštelėjs pusėje, - ir šiaip visiškai galima pasitikėti tik pačiu savimi, - ištaria dar taip gal kiek filosofiškai ir perbraukia pirštukais per plaukus, kad šie gražiai ant vieno pečio nugultų. 
Back to top Go down
Online
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 1348
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Цой, Bradbury, D.V.Rochette, Albericci, Remarque, WEST
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Wed Jan 17, 2018 2:17 pmJau ko, ko, bet Fausto tai tikriausiai Rakelė niekuo nenustebintų. Na, turint omenyje kokį gyvenimą jis pats gyvena, tai žmonių poelgiai jo dažniausiai nebenustebina. Iš vienos pusės tai gaila, nes nuobodu gyventi darosi, kai staigmenos dingsta. Nors kita vertus, tai gyvenimas ne koks kinder siurprizas. Išgirdęs pirmus moters žodžius perbraukia delnu per veidą ir giliai atsidūsta.
- Dabar pati pagalvok. Tau tikrai būtų patikęs gyvenimas, kai aš namie nesirodyčiau paromis? Kai prie visų tų tavo praeities vaiduoklių prisidėtų dar ir maniškiai? Kurie tikriausiai bandytų pakenkt ne tik man ar tau, bet ir Shantelei? - užverčia moterį krūva klausimų tik pats nelabai suvokia ar jie retoriniai, ar jam nuoširdžiai rūpi atsakymai. - Nes jei būčiau tai padaręs išvakarėse tai tu būtum mane taip lengvai paleidus ir sakius 'Nieko tokio, mielasis, aš tave labai gerai suprantu, bėk į pasaulį savo laimės ieškoti' ? - toliau tęsia klausimų laviną. - Tikrai neįsivaizduoju kaip priverčiau tave jaustis, bet žinau, kad mano paties jausmai tikrai neišnyko tą sekundę, kai išvažiavau palikdamas tave. - čia jau kiek pritildęs balsą pasako, nes nebuvo pratęs taip apie savo jausmus atviraut, o dar buvusiai ir dar būdamas visiškai blaivas. Kažkokios anomalijos dėjosi čia. - Nemanau, kad tai ką nors pakeis, bet aš atsiprašau, kad buvau toks idiotas. - mintyse dar prideda, kad tikriausiai ir dabar toks yra, sekundėlę pažiūrėdamas į Kight veidą, o tada vėl pasisukdamas į miestą - Jei galėčiau atsukti laiką tikrai to nekartočiau. - numeta dar tokį, bet nesuprasi ar jis visiškai su Rakele nesusidėtų, ar tiesiog prie altoriaus laiku pasirodytų ir niekur nebėgtų. - Na, dėl pasitikėjimo tai tu tikriausiai teisi. - pritariamai palinkčioja, nes pats irgi nepasižymėjo dideliu pasitikėjimu kitais žmonėmis.
Back to top Go down
Online
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 678
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & MAXINE & BARTHOLOMEUS
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Fri Jan 19, 2018 4:41 pmAm, gal ir nenustebintų, bet gal.. Rakelė labai dažnai pati sau siurprizas būna ir net ne kinder. Gal koks kraupus klounas iš tos dėžutės:) Tik gerokai labiau vykęs fizine prasme. Šiaip jau Rakelei čia tas knaisiojimasis praeityje turbūt būtų visai neįdomu, bet su šampaniuku kraujyje, tai kodėl gi ne. 
-Faustai, - ištaria taip, tarsi jam sakytų jau prikąsti liežuvį, - tu buvai vienintelis vyras, su kuriuo aš nutariau eiti iki altoriaus. Apskritai vienintelis, kurį supažindinau su dukra, vienintelis, kuris iki tada man reiškė tiek daug. O tu kalbi apie kažkokius dalykus, su kuriais paprasčiausiai reikia pakovoti ir padirbėti, - išdėsto pakreipusi galvą ir stebėdama miestą, - tai, kas mano, ginu dantimis ir nagais, ir būčiau tada tai dariusi, - priduria dar tylesniu balsu ir užmerkusi akis, raminančiai sau patrina kaklą, labiau į sprando pusę. - aš tau ir nesakau, kad būčiau lengvai paleidusi. sakau, gal būtų kokia koja lūžus ar ką, - :) nusišypso vėl pažvelgdama į jį, - bet tie žodžiai būtų reiškę, kad mane gerbi ir neleidi man daugiau dėti tuščias viltis į tai, ko niekada nebus, - ištaria karčiai šyptelėdama, bet į jį nebežiūri. Nieko ten nepametė. - malonu girdėti, kad bent jau kažką jautei, - tarstelėja nežymiai gūžtelėdama pečiais. Klausosi jo to atsiprašymo apie idiotizmą, gal ir būtų dar ką sakiusi, bet kiti žodžiai šiek tiek atima amą. - ką? - paklausia kilstelėdama antakius ir pasižiūri į jį. Tada smagiai nusijuokia, - aš irgi nekartočiau, - tarstelėja, - to nelemto "taip", - pasižiūri į jo veidą ir patapšnoja jam per petį. Nu ir pralinksmino. Taip dar ir kikena. Nekartotų jis matai. Nu tikrai idiotas , ką jau..  
Back to top Go down
Online
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 1348
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Цой, Bradbury, D.V.Rochette, Albericci, Remarque, WEST
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Sun Jan 21, 2018 1:47 pmNa, jai iki kraupaus klouno tai tolokai, nors tas susitikimas operoje buvo tikrai labai netikėtas. Niekaip nesuprato, kaip galėjo pro ausis praleisti tą faktą, kad jo geras pažįstamas dirba kartu su Rakele. Kažkoks nesusipratimas. Akivaizdžiai Fausto mintys tuo metu buvo kažkokioje nežinomoje planetos vietoje.
- Prašau tik nepradėk apie tas kovas ir darbus. - atsidusęs pažiūri į ją - Kiek tave pažinojau tu visada kovodavai su kažkokiais praeities šešėliais, kurie kėlė grėsmę ne tik tau, bet ir tavo dukrai. Taip, sutinku, kad aš esu šiknius dėl savo poelgio, bet negalėjau būti toks idiotas ir į jūsų gyvenimus atvesti dar vieną armiją tų prakeiktų šešėlių. - kiek susinervinęs dabar šneka. Jam niekada nesisekė normaliai savo emocijų ir minčių išdėstyti, tai čia dar visai sklandžiai ta kalbelė ėjosi. - Gerai, dabar pažiūrėk į mane. Ar gali nuoširdžiai, ranką prie širdies padėjusi pasakyti, kad NĖ KARTO gyvenime nebėgai nuo savo jausmų? NĖ KARTELIO? - labai rimtai pažiūri į ją. Šiaip nežino kokio atsakymo tikisi ir kodėl išvis čia tokį klausimą uždavė. Kita vertus, jei ji visada lengvai pripažindavo savo jausmus tai tuomet Cainui labai aišku pasidarys kodėl Cortes atrodo, kad viskas šitam gyvenime ir jausmuose yra taip lengva. - Matai ir dabar. Tu viską nukreipi prieš mane. Juk nepasakiau ko nekartočiau. Galbūt nebesipirščiau, galbūt nebėgčiau nepranešęs, o galbūt visiškai nebėgčiau. - visiškai ramiu balsu paaiškina, nes kitą vyrą tai gal toks Sofijos atsakymas ir būtų labai užgavęs, bet čia Faustas. Jam jau seniai nebeskaudėjo nuo tokių dalykų, nes buvo pratęs. - Pasakyk man vieną dalyką. - pasisukęs į ją priartėja arčiau jos ir žvilgsniu bando sudaryti bei palaikyti akių kontaktą. - Jei manęs taip nekenti, kodėl neieškojai manęs, kad atkeršytum? Jei šitaip nenori matyti ar girdėti manęs, kodėl vis dar esi čia? Suprantu tą kartą operoje, kai tu paprasčiausiai norėjai išsiaiškinti viską, bet dabar tu jau žinai viską. Jei aš tave taip siaubingai nervinu, kodėl vis dar šnekiesi su manimi? - nerodo labai didelių emocijų užduodamas visus šituos klausimus, nes ir nesitiki labai emocionalaus atsakymo, bet vis tiek įdomu sužinoti, kas verčia ją čia pasilikti ir netgi visai padoriai su juo bendrauti.
Back to top Go down
Online
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 678
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & MAXINE & BARTHOLOMEUS
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Sun Jan 21, 2018 7:43 pmNa Rakelė tai senokai Belardo iš gyvenimo ištrynė, tai nenuostabu, kad tiesiog praleido pro ausis, kam jai gaišt laiką ir dar užkišinėt galvą nesvarbia informacija. Nors prikis neblogas sutikti jį buvo po tiek metų. 
-Ooo, - nutęsia pakreipdama galvą, - tai dabar tai padarei mūsų gerovei? - paklausia kilstelėdama antakius ir jaučia, kaip po truputį rami ugnelė po raganos katilu pradeda stipriau žaižaruot. - Tai kodėl KODĖL piršaisi. KODĖL lindai į mano gyvenimą tiek, kad supažindinčiau su savo dukra? AR ANKSČIAU APŠVIETIMAS NEĮVYKO??? - neatlaikius garsiau paklausia ir įremia rankas į šonus. Suvokia kaip kvaila dabar stovėt ir rėkaut ant jo dėl to, kas buvo labai seniai. Bet.  - o gal viskas nebuvo tikra? m? O paskui patapo ir pradėjo rūpėt? - paklausia dar taip smalsiai, nu va niekad nepagalvojo apie šitą teoriją, nors.. rodos tomis naktimis po fiasko prie altoriaus ji apgalvojo visus variantus nuo a iki z, ir svarbiausia, kad pusė jų buvo teisinantys šitą asilą. Po kitų jo tokių jau gan reiklių klausimų, Rakelė net nesusimąsto, nes nu aišku, kad bėgo. Tai pasisuka į jį, nuleisdama rankas ir pasižiūri į jį. - Bėgau. Visada. TAME IR ESMĖ, - ištaria mostelėdama rankom ir paeina porą žingsnių tolyn nuo jo, - nuo tavęs nebėgau ir tai yra esminis dalykas šioje istorijoje, - ištaria pirštu braukdama per turėklą ir pagrįžta arčiau Fausto. Klausosi jo ir šypsosi, nes nu viskas čia jai kelią juoką apskritai, kam iš vis kilnoti pūkus, kurie jau ir sudūlėt turbūt spėjo. Bet tas "galbūt visiškai nebėgčiau" visai sudomina Rakelę. -Belardo, ar gailiesi mane palikęs? - ištaria su nuostaba ir nusijuokia. Nu ot prikolas. Nors ne. Ir turi gailėtis. Tokį turtą prarado. Ir taip, susirenka visa, kas jai naudinga ir ignoruoja tai, ko atsakyti dabar nenori. Eidama vos neatsimuša į jį, bet pakelia akis ir pažvelgia į jo veidą iš visai arti pakreipdama galvą. Atsakyti ji visai nedelsia, tad tuoj pat ir atsakinėja,dabar jau ramesniu ir tylesniu balsu. - Tuo metu neieškojau, nes per daug tave mylėjau, - ištaria taip paprastai, - elementariai nebūčiau galėjusi tau ko nors padaryti, o jeigu būčiau padariusi, turbūt būčiau dar labiau kentėjusi.. o gal šiaip buvau kvaila, - tarstelėja žiūrėdama jam į akis ir gūžtelėja pečiais, - o  kodėl dabar esu vis dar čia..  - nutęsia pasižiūrėdama į jo tą skarelę ir labai lengvai ją atriša. - turbūt po paskutiniųjų įvykių mano gyvenime, yra paprasčiau jausti erzelį būnant su tavimi, - tarstelėja išnaujo rišdama gražų mazgą,  - negu būti kažkur kitur. Kad ir kaip apgailėtinai tai skamba, - išdėsto stebėdama savo darbą ir surišusi nu tikrai gerokai gražesniu mazgu tą jo skarelę dar pakelia į jį akis. Ak, kiek tos akutės kažkada daug reiškia. O dabar žiūri.. ir , rodos, visai nieko nejaučia. - Bet turbūt tavo tiesa, pats metas keliauti, - tarstelėja dar delnu patapšnodama jam per krūtinę ir žengia žingsnį atgalios. 
Back to top Go down
Online
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 1348
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Цой, Bradbury, D.V.Rochette, Albericci, Remarque, WEST
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Sun Jan 21, 2018 11:28 pmMatyt tokia pati reakcija tuo metu ir Belardo galvoje vyko, kad šitokį faktą praleido. Nors dabar nežinia, galbūt net žinodamas, kad operoje gali sutikti Cortes vis tiek būtų pasirodęs. Bet kuriuo atveju čia tikrai turėjo pritarti moteriai, tikrai smagus likimo pokštas.
- Kodėl? - perklausia dar kartelį, tarsi pirmą kartą nebūtų visko gerai išgirdęs. Ta pirmą klausimą apie gerovę visai praleidžia pro ausis, nes galvoje dabar tas kodėl skambėjo - Gal todėl, kad MYLĖJAU TAVE, PO VELNIŲ. - jau čia net balsą truputį pakelia, kas apskritai tai nebuvo jam labai būdinga, bet gi tie raganų katilai ne tik pas moteris verda, nereikia susireikšminti. - Ir dukrą mylėjau. - truputį nurimęs dar priduria, nors šiaip tai turbūt nebūtina buvo, nes vis tiek Rakelė užsivedusi savo kartos. Ta teorija apie jausmų nebuvimą tai visai išmuša iš vėžių, rimtai? Iki tokių prielaidų dabar jie priėjo. Visgi akivaizdu, kad bendrauti kaip suaugusiems jiems nebuvo įmanoma. Aišku jis ir nesitikėjo, kad jie sėdės, gers kavą bei dalinsis prabėgusių metų naujienomis, bet dar net nesulaukęs atsakymų į savo klausimus, kodėl moteris čia, Faustas suprato, kad viskas buvo tik tam, kad ji pagaliau galėtų išsiliet visas tas joje susikaupusias emocijas. Kita vertus, nelabai galėjo ją kaltinti dėl to. - Na dabar nematau prasmės leistis į visus tuos gailiesi ar nesigaili, nes bet kuriuo atveju, vėl visos šiukšlės skris į mano pusę, todėl pati pasirink kaip nori galvoti. - mirkteli akimi, nes šiaip tikrai jau nebebandė apgalvoti kiekvieno savo žodžio, kad tik išsisuktų iš vienos ar kitos situacijos. Tiesiog plaukė ar kalbėjo pasroviui ir nebandė persitempti, nes vis tiek nebuvo prasmės. Stebi kaip ji tą skarelę riša, nes dar neduok dieve sugalvos jį čia užsmaugt su ja.. Bet kažkaip klausosi jos ir nežino ar gaila, kad tokia buvo dabar Sofijos gyvenimo tiesa, ar paprasčiausiai nori kam nors išsikalbėti, tačiau jos principai neleidžia, kad tas kas nors būtų būtent Cainas. - Na... Tavęs niekas nelaiko. - atsainiai trukteli pečiais, kai moteris atsitraukia. Tikrai nebevers jos pasilikti, nes panašu, kad kiekvienas jų sakinys tik kelia dar didesnį skandalą nei kuriam nors iš jų dabar reikėjo.
Back to top Go down
Online
avatar

they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Priority : I hope to arrive to my death late, in love, and a little drunk
Posts : 678
Location : Hell is empty and all the devils are here
Accounts : IRIS & ISAAC & MAXINE & BARTHOLOMEUS
they wanna see me dead but i'm looking like a goddess
Raquel Sofia Cortês

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Tue Jan 23, 2018 10:27 pmLabai įdomu Cortes, kas iš tiesų dedasi Fausto viduje. O gal ne kiek Cortes, kiek kažkam iš aukščiau. Bet taip turbūt tai ir nebus išsakyta bei išgirsta. Klausosi jo ir mato, kad iššaukti beveik sugebėjo tą Fausto pusę, kurios jis šiaip nerodo. Na, ar bent jau nerodydavo. Gal į sentavę minkštesnis patapo? Tik tiek, kad Rakelė absoliučiai nieko nepajaučia, ar bent jau taip atrodo, kai išgirsta, kad jis ją mylėjo. Ne. Tiesiog ne. Jai vis dar atrodo taip neteisinga, kad jis paliko ją prie altoriaus, kad taip būti paprasčiausiai negali, nes net ji taip nebūtų padariusi kitam. Galbūt. Ir taip. Turbūt iki kalbėjimosi kaip suaugusiems, juodu dar neužaugo. stebuklas, kad tiek laiko abudu vienas kitą pakentė. 
-Nes prasmės paprasčiausiai nėra. Jokie žodžiai nepakeis to fakto, kaip šūdinai tu pasielgei ir kaip tai mane privertė jaustis. Labai ilgą laiką. Per ilgą, - tarstelėja kiek tylėliau ir riša tą jo skarelę, kažkaip net nesusimąstydama apie užsmaugimą. Nu gal Belardo turi kokį apsauginį skydą, kuris numuša Rakelės visas mintis, susijusias su jo nukėlimu nuo šio pasaulio. O gal ji tiesiog nenori. Dėl tam tikrų priežasčių. - geros kloties, Kainai, - tarstelėja šyptelėdama jam, ne  visai nuoširdžiai, bet palyginus visai neblogai išspaudė.  Taip apsisuka, pakreipia galvą žiūrėdama į apsauginį, taip duodama signalą judintis ir išeina iš čia. 
Back to top Go down
Online
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 1348
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Цой, Bradbury, D.V.Rochette, Albericci, Remarque, WEST
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   Wed Jan 24, 2018 12:14 pm


Kas ten žino koks jis čia tapo, bet akivaizdu, kad nieko gero iš to vis tiek neišeina. Klausosi moters, šiek stebi jos veidą. Kažkaip keistai čia viskas sukasi jo gyvenime. Kažkokiu keistu ratu. Nieko nebeatsako, nes iš tiesų tai kažkur viduje supranta, kad ji sako tiesą ir jokie žodžiai tikrai dabar nepakeis to poelgio. Akimis nulydi išeinančią Cortes. Pats dar keletą minučių pastovi stebėdamas miestą, kol galiausiai atsidūsta ir apsisukęs nueina.
Back to top Go down
Online


Sponsored content

PostSubject: Re: apžvalgos aikštelė   


Back to top Go down
 

apžvalgos aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eifelio bokštas-