Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
PRIVATŪS STALIUKAI

Share | 
 

  PRIVATŪS STALIUKAI

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Some people are magic, and others are just the illusion of it.
Priority : Find a beautiful piece of art. If you fall in love with Van Gogh or Matisse or John Oliver Killens, or if you fall love with the music of Coltrane, the music of Aretha Franklin, or the music of Chopin - find some beautiful art and admire it, and realize that that was created by human beings just like you, no more human, no less.
Posts : 93991
Location : Because the world is so full of death and horror, I try again and again to console my heart and pick the flowers that grow in the midst of hell.
Name : LAURRA
Some people are magic, and others are just the illusion of it.
Artemisia Helena Moriarty

PostSubject: PRIVATŪS STALIUKAI   Fri Feb 17, 2017 4:09 pm


Back to top Go down
http://wolfbogdanow.tumblr.com/ Online
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: PRIVATŪS STALIUKAI   Wed Aug 09, 2017 12:58 am


Vos tik įėjo į restoraną, iškart prie Dagmaro prisistatė padavėja, kuri palydėjo poną prie rezervuoto būtent jam staliuko. Padėkojęs moteriai, atsisėdo ant kedės, pasitaisydamas savo kelnes ir tada pasakė, kad dar laukia savo dukros. Pradžiai užsisakė dvigubo viskio su ledukais ir belaukdamas, kol Beata atsiras restorane, išsitraukė trumpam telefoną, atsidarydamas elektronį el paštą ir skaitydamas naujus laiškus.
Back to top Go down
avatar

Priority : As he read, I fell in love the way you fall asleep: slowly, and then all at once.
Posts : 182
Accounts : Harmony

Beatrix Isadora Jørgensen

PostSubject: Re: PRIVATŪS STALIUKAI   Wed Aug 09, 2017 1:43 amVos įėjusi į pakankamai didelio restorano vidų, mergina nežymiai apsidarė, žvilgsniu besistengdama surasti, jos manymu, jau turėjusį čia būti tėvą. Vos gavusi šio žinutę bei sutarusi vietą, kurioje galėtų jį pamatyti, Beata per daug nedelsdama paliko kabinetą, tad atsirado čia nepraėjus nė keletai akimirkų nuo paskutinės gautos žinutės. Prieš akis atsiradus šviesiaplaukei padavėjai su klausimu ar galėtų pagelbėti staliuko paieškose, mergina lėtai ištarė pavardę, pagal kurią, jos manymu turėjo būti atlikta rezervacija. Blondinukei peržvelgus klientų sąrašą bei suradus minėtą pavardę, Beata pagaliau būna palydėta prie reikiamo staliuko,-Sveikas, tėti,-palinkusi prie vyriškio, lūpomis švelniai priglunda prie šio skruosto, ištardama.,-Ilgai manęs lauki?,-pasiteiravusi pakankamai įprasto klausimo, nežymiai kilsteli antakį, prisėsdama ant, priešais sėdintį Dagmarą, esančios kėdės.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: PRIVATŪS STALIUKAI   Sat Aug 12, 2017 10:27 pm


Belaukdamas savo dukros, Jorgensenas patikrino savo elektroninį paštą, atssakė į porą žinučių ir jau iškart pastebėjo kaip Beata įžengė į restoraną. Šiek tiek pakilęs nuo stalo, pasisveikino su dukra, pakštelėdamas pats jai į skruostą ir nuoširdžiai nusišypsojo.
- Labas, Beata, - šyptelėdamas pasisveikino ir vėl patogiai įsitaisė kėdėje, pasitvarkydamas savo švarką. Padavėjai atėjus, padėkojo už savo viskį ir mostelėjo ranka Beatrix link, kad pateiktų savo norus ir užgaidas. - Ne, vos dešimt minučių, - trumpai papurtė galvą ir paėmęs viskį su ledukais, gurkštelėjo šiek tiek šito gėrimo. Dukrai galiausiai užsisakius, ką norėjo, palaukė, kol pasišalins iš čia padavėja. Padėjęs stiklinę atgal ant staliuko, pakėlė savo akis Isadoros link ir kilstelėjo lūpų kampučius. - Na, tai kaip tau sekasi? Viskas gerai? Nėra jokių priekaištų? - ramiai pasiteiravo, pasukinėdamas šiek tiek viskio stiklinę ir nenutraukdamas savo akių nuo dukros. Dėl jos Dagmaras stengėsi kaip įmanydmas labiau, nei dėl kitų žmonių. Visados norėjo, kad dukra turėtų laimingą ir pilnavertišką gyvenimą, todėl su Beata palaikė kontaktą vos ne kiekvieną dieną. Saugojo ją savo apsauginiais ir be jo žinios niekad negalėdavo išvykti iš miesto. Skamba ne itin linksmai, tačiau Toniui buvo svarbiausia dukros saugumas.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: PRIVATŪS STALIUKAI   


Back to top Go down
 

PRIVATŪS STALIUKAI

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-