Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
STALIUKAI

Share | 
 

  STALIUKAI

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AuthorMessage
avatar

It's like your eyes are liquor,
it's like your body is gold.
Priority : Life beats down and crushes the soul and art reminds you that you have one.
Posts : 53007
Location : A lot of people tell me I’m a bit dreamy. But I like the idea of that. Of being somewhere else.
Name : LAURRA
It's like your eyes are liquor, it's like your body is gold.
Artemisia Helena Moriarty

PostSubject: STALIUKAI   Fri Feb 17, 2017 4:08 pmBack to top Go down
http://nancywhelers.tumblr.com/ Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: STALIUKAI   Tue Mar 21, 2017 8:46 pmĮžengusi vidun Leea atidžiai apsidairo ir greitai suvokia, kad pasirodė čia šiek tiek anksčiau negu jos šio vakaro kompanjonas. Linktelėjusi ją pasitikusiai padavėjai, paprašo staliuko dviems ir greitai yra nuvedama prie laisvo, stovinčio priešais pat didžiulį langą.
 - Kol kas tik stalo vandens su citrina, ačiū, - mandagiai tarstelėjusi Patricia susikelia koją ant kojos ir ima akimis tyrinėti meniu, nors ir taip žino, ką valgys. Iš įpročio sėdi pasitempusi, labai retai leidžia sau (ypač viešose vietose) atsipalaiduoti ir patogiai susmukti ar atsiremti. Nuo mažumės šokamas baletas padarė savo.
Back to top Go down
avatar

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : there are a hundred people who will listen to you cry and I get that they don't get it but they love you so much that you won't regret ite your eyes, almost hear your lovely lies
Posts : 2594
Location : you're a hammer, sweet firecracker, stumbling through Chinatown, liar, liar, my house is on fire somewhere between Chinatown and here
Accounts : Yashira, Lu'ukia & Ace
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: STALIUKAI   Tue Mar 21, 2017 9:02 pm


- Tikiuosi ilgai manęs nelaukei, - priėjęs apgailestaujančiai šypteli, ir netrukus prasegęs švarko sagą, patraukia kėdę ir prisėda priešais Patricią, strategiškai laikydamas dilbius prieš skvernus, kad šie stovėtų, kaip pridera, net ir atsisėdus. - Labai pavargai po paskaitų? - pirmiausia nusišypsodamas pasiteirauja apie jos dieną. Nors paprastai tokie klausimai būdavo labiau retoriniai, atsakymą norėjo sužinoti tikro, draugiško rūpesčio vedamas.
Back to top Go down
http://m8ta.tumblr.com Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: STALIUKAI   Tue Mar 21, 2017 9:13 pmPatricia dar iš tolo pastebi artėjantį vyrą, kadangi jau buvo užvertusi meniu ir tingiai dairėsi po prabanga dvelkiantį restoraną. Veide akimirksniu pasirodo nuoširdi, džiugesio kupina šypsenėlė. Kiek prabėgo? Pora savaičių? Daugiau? O prailgo lyg pusė metų. Šį žmogų visad būdavo velniškai gera ir malonu matyti, to net norėdama Leea nesugebėtų nuneigti, kadangi akys akivaizdžiai įsižiebia, vos pažvelgus į Ander.
 - Gal dešimt minučių... nieko baisaus, - papurto galvą nusekdama žvilgsniu priešais atsisėdantį vyrą. Šiek tiek palenkusi galvą kelias akimirkas įdėmiai stebi Pierre, lyg ieškodama kokių užuominų, kas vyksta jo gyvenime, tačiau nusprendžia neskubėti darydama išvadas, geriau jau, savaime suprantama, jis pats pasipasakos, - ne, tik pora buvo. Ruošiasi studentės atsiskaitymui, tai iš esmės aš tik stebėjau abi paskaitas, stebint, kaip sekasi prisiminti ir išpildyti choreografiją. Realiai tai nieko neveikiau tas tris valandas, beveik nereikėjo judėti, - gūžteli pečiais taip atvirai ir gal pernelyg plepiai atsakydama į klausimą, tačiau nemato reikalo kažką nuslėpti nuo Ander, - puikiai atrodai šiandien, - tyliau tarsteli, kadangi sakinio vidury prie judviejų staliuko prisistatė padavėja, tiesianti meniu ką tik čia atėjusiam vyrui.
Back to top Go down
avatar

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : there are a hundred people who will listen to you cry and I get that they don't get it but they love you so much that you won't regret ite your eyes, almost hear your lovely lies
Posts : 2594
Location : you're a hammer, sweet firecracker, stumbling through Chinatown, liar, liar, my house is on fire somewhere between Chinatown and here
Accounts : Yashira, Lu'ukia & Ace
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: STALIUKAI   Thu Mar 23, 2017 12:31 amPastarąsias kelias dienas Ander buvo pakilios nuotaikos, o susitarimas susitikti su Patricia jos tikrai neaptemdė, o tik pakėlė, jei tai buvo įmanoma. Jau rengdamasis ir prieš veidrodį lygindamas susimetusias medžiagos klostes matė, jog vypsojo kaip koks idiotas. Tačiau didesnių vilčių nepuoselėjo, juk nelabai tikėtina, jog šis kartas bus kažkuo kitoks nei paprastas draugų susitikimas, pasipasakojimas ką nuveikė per tą laiką, kurį nesimatė, kas pakito, gal iš to išsivystys ir abstraktesnė, plačiau pritaikoma tema kol galų gale jiedu išsiskirstys. Įprastas vakaras, ir tiek.
- Pagal ką chereografija? - pasiteirauja susidomėjęs. Pripažinkim, jis nebuvo baleto ekspertas, ir į ilgas diskusijas šia tema todėl nesivels, bet šiek tiek numanė ir suprato, kad palaikytų bent minimalų pokalbį ir nepasirodytų visiškai neišprusęs. Tiesą pasakius, apie šokį nenusimanė visai, tad ir klausimas buvo gal labiau muzikinis, nes galėjo atminti kelias pavardes ir su jomis susijusias baletui skirtas melodijas. Apskritai, jį gana domino toks darbas kaip dėstymas, kuriame darbo valandos buvo konkrečiai apibrėžtos, net jei ir žinojo, kad tai nebuvo pagrindinis jos užsiėmimas. Tiesiog buvo šioks toks smalsumas, nes pats niekada tokio grafiku paremto darbo nedirbo, ar tas grafikas buvo tikrai neįprastas. Turbūt tarnavimo armijoje kaip laisvo grafiko darbu nepavadinsi, bet valandos buvo kur kas ilgesnės - prasidėdavo gerokai prieš aštuntą ir baigdavosi gerokai po penkių. Arba tas pats tėvų turimas restoranas - vėlyvos ir nors gana apibrėžtos valandos, kiekvienas vakaras būdavo vis kitoks, nes tai ar prieš užsidarant priguža klientų, ar staliukai ir virtuvė neišgyvena savo švaros viršūnių.
- Dėkui, - paimdamas meniu, vienu metu taip atsako abiejoms moterims. Tačiau išvengdamas nesusipratimo, versdamas pirmą puslapį, galvą grįžteli į Dahl. - Tu nė kiek neatsilieki, - priduria, grąžindamas komplimentą, taip parodydamas, jog jo nepraklausė ir nusišypsodamas.
- Jau žinai, ko užsisakysi? - paklausia, iš tiesų dar abejodamas, ar šiuo metu įveiktų ką nors daugiau nei užkandis ir nelabai apsispręsdamas, ką užsisakyti, nors įprastai nė neatsivertęs meniu žinodavo ko nori. Tad paklausia iš vienos pusės ir labai savanaudiškai, tikėdamasis jog išgirdus merginos užsakymą, ir jam pačiam sukils apetitas ar tiesiog kils kokia idėja, kuri gulėjo pasislėpusi kažkur po kitomis, garsesnėmis jo mintimis.
Back to top Go down
http://m8ta.tumblr.com Online
avatar

Priority : Success is a lousy teacher
Posts : 5018
Location : Paris ne s’est pas fait en un jour!
Name : G

Sébastien Hugo Tarantino

PostSubject: Re: STALIUKAI   Thu Mar 23, 2017 12:57 amPati Patricija pastaruoju metu buvo pasimetusi. Atrodo, viskas, kaip ir įprastai, ėjosi lyg per sviestą – mėgiamą darbą turi, mylima veikla ir hobis pajamų taip pat atneša... Beveik viską, apie ką svajojo vaikystėje, turi – didžiulį namą, pakankamai santaupų ir yra gerbiama savo profesijos atstovė. Nugyveno dvidešimt aštuonerius savo gyvenimo metus daugmaž susitaikiusi su faktu, kad kažko labai esminio jai trūksta, išmoko užsimerkti prieš tą poreikį. Tačiau paskutinius kelis mėnesius, moteris ėmė suprasti, kad taip ilgai išbūti užsimerkus neišeis. Juk ji negali ir toliau gyventi bijodama, kad ką nors įskaudins ar liks įskaudinta, kaip nutiko dar gyvenant Kopenhagoje, kai dėl darbo teko išsiskirti su savo pirmąja ir kol kas vienintele tikrąja meile? Bėgdama nuo tokių niūrią nuotaiką sukeliančių apmąstymų, Dahl paniro dar giliau į darbus, o pajutus, kad artėja pervargimas – puldavo ieškoti sau veiklos. Štai tokie susitikimai su išsiilgtais ir sielai artimais žmonėmis, jai buvo tikra atgaiva.
- Tiesą pasakius, tai eksperimentavau. Pasitarusi su programos vadove sutariau, kad bus leista klasikinio baleto tarpinį atsiskaitymą parodyti pagal Timberlake „Cry me a river“ dainą. Gavosi stebėtinai gerai. Turint omeny, kad negalėjau sau leisti nueiti visiškai į šiuolaikinį šokį. Jo apskritai nedaug. Tiesiog..gražus ir geras klasikinis baletas. Net pati nustebau galutiniu variantu, - gūžteli pečiais taip paatviraudama šiek tiek. Būtų atsakiusi lakoniškiau, tačiau Ander akyse buvo matyti nuoširdus susidomėjimas. O Patricia, žinodama, kad vaikinas nėra didysis baleto fanas, visad jausdavosi pamaloninta, kai šis užduodavo kokį klausimą apie jos pačios gyvenimo didžiausią hobį ir malonumą.
Sulaukusi atgal tokio komplimento, Leea kukliai šypteli ir pagaliau šiek tiek atsipalaidavusi atsiremia į kėdės atlošą bei užsimeta koją ant kojos. Pasitempęs stotas vis dar išlieka, tačiau bent jau iš šono ji neatrodo, lyg dėl kažko nerimautų ar įtempusi kiekvieną kūno raumenėlį lauktų.
- Oi taip. Nedažnai ateinu, bet atėjus visad valgau lašišą, čia ją pasakiškai skaniai paruošia, - palinksėjusi galvą net pajaučia kaip burnoje susikaupia seilės. Kol Ander žvilgsniu nagrinėja meniu, Leea sau leidžia kurį laiką pasigrožėti šiek tiek suraukusiu kaktą, iš šono, atrodo, labai susikaupusiu vyru. Žinojo, kad bus gera jį pamačius ir neklydo. Viskas viduje palaipsniuj ėmė rimti, o nuoširdus džiugesys jau pagaliau pasiekia ir akis, ne tik šypseną, - na...tai pasakosi dabar ar palauksim dar vyno? – pagaliau Pierre pakėlus akis nuo meniu, Patricia pasiteirauja prisiminus tai, ką vyras minėjo dar žinutėse.
Back to top Go down
avatar

This is my body and soul here,
you've got the power to control.
Priority : there are a hundred people who will listen to you cry and I get that they don't get it but they love you so much that you won't regret ite your eyes, almost hear your lovely lies
Posts : 2594
Location : you're a hammer, sweet firecracker, stumbling through Chinatown, liar, liar, my house is on fire somewhere between Chinatown and here
Accounts : Yashira, Lu'ukia & Ace
Name : Ieva
This is my body and soul here, you've got the power to control.
Ander Pierre Rochette

PostSubject: Re: STALIUKAI   Sun Mar 26, 2017 5:44 pmAnder, kadaise išgirdęs kažkieno nuomonę, jog žmonės gražiausi, kuomet kalba ar tiesiogiai užsiima mylima veikla, per tą laiką įsitikino, jog tai yra tiesa. Tad nenuostabu, jog iš draugų rato neišstumia tų, su kuriais neturi bendrų interesų, dažniausiai po artimesnės pažinties tiesiog patenkinant smalsumą ir pasidomint sritimis, apie kurias prieš tai nutuokė visiškai minimaliai. Leea ir baletas nebuvo išimtis.
Bežiūrėdamas į meniu, išklauso trumpą merginos pasakojimą, retais tarpais praversdamas puslapį kitą ir pakeldamas akis, taip parodydamas, jog dar klausosi. Blogas įprotis net ir susitinkant su draugais į maistą žiūrėti pernelyg rimtai, bet tai tik parodo, kaip rimtai žiūrėjo ir mylėjo savo darbą, jausdamas spaudimą, tarsi pasirinkdamas netinkamą patiekalą su(si)gadintų vakarą. Paprastai nežinodamas ką užsisakyti, paprašydavo dienos pietų, tačiau laikas, tam šiek tiek pavėlavo. Tad išgirdęs, ką užsisakys Patricia, įdėmiau dairosi po žuvies patiekalus, kol galiausiai išsirenka ir užverčia meniu, bent jau seniai nutuokdamas, ką gers.
- Aš negeriu, - prisipažįsta, blausiai bet be kartėlio šyptelėdamas. Jau apsiprato su ta mintimi, jog atveria Pandoros skrynią kaskart išgėręs ko nors su laipsniais, jog pasidarė nebesunku tai pripažinti ir garsiai. Stebėtina, kaip šitiek laiko tai jiems neišėjo iš kalbos, na, bent jau dabar ji žino. Bent jau jam taip atrodė, jog balsas nuskambėjo pakankamai rimtai, jog būtų suprantama, jog to nedaro tiesiog savo valia ir morale vedamas. Ha, morale. - Tiesą sakant, nežinau, kiek tau tai bus įdomu, nes pats nieko nenuveikiau. Viskas nutiko man, - trumpai nusijuokia. - Trumpai tariant, mano šeima lengvai linkus į dramas, - apibendrina prieš leisdamasis į detales, net jei nujautė, jog neišsisuks nuo pasakojimo su smulkmenomis.
Back to top Go down
http://m8ta.tumblr.com Online
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: STALIUKAI   Sat Apr 08, 2017 10:53 pm


Moteriai visą šios gyvenimą šeima buvo svarbiausias prioritetas, užimantis aukštesnę vietą širdyje, už kitus banalius, bet šiuolaikiniam žmogui būtinus išgyvenimui dalykus. Pinigai, karjera ir pripažinimas pasaulyje. Trys faktoriai, kurie, Yuliai, žinoma buvo pakankamai reikšmingi, bet ne ant tiek, kad nulemtų šios požiūrį į gyvenimą ar į ją supančius ir ištisas dienas šalia būnančius žmones. Užaugusi pakankamai didelės bei artimos šeimos apsuptyje, moteris nuolatos svajojo apie gausų skaičių vaikų, apie mylimą vyrą ir ateitį, kurioje atsispindėtų meilė, rūpestis bei kiti, šeimai būdingi jausmai. Tad tą pačią akimirką, kai sutiko vyrą, kuris, pagal visus šiuolaikinius nusistatymus turėtų atbaidyti kiekvieną merginą, mat dvi, aštriu charakteriu pasižyminčios dukterys neatspindi tobulų santykių, Yulia suprato, kad būtent tai turėtų būti jos šeima. Jos artimieji.. Ir neskaitant visų išbandymų, jėgų bei paaukotų nervų, ji tikėjo, kad vieną dieną jai pavyks tapti tokiu pat artimu žmogumi merginoms, kokiu buvo šių mama.
Pravėrusi prabangaus restorano duris bei apžvelgusi atsivėrusią patalpą, moteris akimis susiradusi vieną iš kelių laisvų staliukų, patraukia šio link. Pakeliui susitikusi padavėją, užsako raudono vyno butelį atsisėsdama ant kėdės bei alkūnėmis pasiremdama į balta staltiese apklotą stalą.
Back to top Go down
avatar

It's too cold outside
for angels to fly
Posts : 1202
It's too cold outside for angels to fly
Jeanne Lola Bonnet

PostSubject: Re: STALIUKAI   Sat Apr 08, 2017 11:17 pmGabriella nebuvo labai sudėtingo charakterio žmogus, tik visada turėjo savo nuomonę, kurios laikėsi. Šiuo atveju, ji netgi labai norėdama, negalėjo gerai sutarti su Yulia, kadangi Gabriellą vis kamavo ta mintis, jog ši moteris tikrai yra neištikima jos tėvui - ir tai buvo pagrindinė priežastis, dėl ko tamsiaplaukė šitaip vengė pamotės. Tėvas irgi buvo labai laimingas, nepaisė net Octavios perspėjimų, kad greičiausiai, jo 'meilė' yra jam neištikima, dėl ko jos ir tėvo santykiai po kiekvieno susitikimo vis labiau atšaldavo. 
Gavusi žinutę iš Yulios, kažkaip šį kartą specialiai nutarė sutikti su jos kvietimu pavakarieniauti. O dar ir seserį pavyko įkalbėti, kas tik lengvino situaciją. Būtent dėl to, susiruošė, ir išsikvietusi taxi, dar geras dešimt minučių laukė, kol privažiuos, kol galiausiai privažiavus, įsėdo į tą taxi, pasakė kur vežti, ir netrukus tas taksistas prisiparkavo beveik prie Le Meurice durų. Sumokėjusi už kelionę, išlipo iš automobilio pasitvarkydama suknelę, ir įžengė į vidų. Draugiškai nusišypsojusi personalui, pasisveikinusi, apsižvalgė akimis ieškodama pačios Yulios, mat nujautė, kad sesuo dar nebus atvykusi. Galiausiai pamatė tą staliuką, prie kurio sėdėjo mylimiausia pamotė pasaulyje, taigi gan greitu žingsniu Gabriella pasirodė prie to staliuko.- Labas.- žvilgtelėjusi į pamotę tarė, ir netrukus įsitaisė vienoje iš kėdžių, dar kartą pasitvarkydama suknelę, ir atsiremdama į kėdės atlošą
Back to top Go down
Online
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: STALIUKAI   Sat Apr 08, 2017 11:42 pm


Moteriai keisčiausia buvo tai, kad šioje situacijoje niekas net nesistengė suprasti šiosios motyvo. Net nesistengė jos išklausyti, galbūt, pasiteirauti ar viskas gerai. Ar, pagaliau, ji jaučiasi laiminga. Visi paprasčiausiai skubėjo teisti, net nežinodami vienokių ar kitokių situacijos detalių bei smulkmenų, kurios, galbūt ir nulemia merginoms nepriimtinus veiksmus. Juk tokie ir yra šiuolaikiniai žmones, ar ne? Tokie, kurie sugeba tik teisti, prieštarauti, kaltinti. Kurie nesugeba įsivaizduoti savęs vienokioje ar kitokioje susiklosčiusioje gyvenimo istorijoje. Žmonės nebemoka bendrauti. Nebemoka dalintis mintimis, reikšti savą nuomonę, ar galų gale, paprasčiausiai, išklausyti. O tai ir yra blogiausia. Tai ir veda pykčių, karų bei įvairiausių konfliktų link..
Išvydusi artėjančią Gabrielę, nežymiai nusišypso, kilstelėdama ranką, lyg taip besistengdama parodyti, kad sėdi būtent prie šio staliuko,-Sveika, brangioji,-gal kiek perdėtai meiliai, bet visgi draugiškai ir nuoširdžiai pasisveikina, linktelėdama tamsiais plaukais padabinta galva,-Sesuo ateis?,-nežymiai kilstelėjusi antakį pasiteirauja, įtariu žvilgsniu nužvelgdama priešais sėdinčiąją.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: STALIUKAI   


Back to top Go down
 

STALIUKAI

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 8Go to page : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Le Meurice restoranas-