Oh Paris, you know
I held on too much .
heaven
Staliukai

Share | 
 

 Staliukai

View previous topic View next topic Go down 
AuthorMessage
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Staliukai   Wed Jan 18, 2017 1:03 am


Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: Staliukai   Wed Jan 18, 2017 1:03 am


Visą savaitę mergina po susitikimo su Christoper jautėsi tarsi nesava. Jai skambėjo žodžiai galvoje, kuriuos pasakė vaikinas, kad ją tebemyli, kad visuomet jam išliko brangi. Tos mintys merginai netgi trukdė normaliai funkcionuoti, tapo per daug išsiblaškiusi ir vis save pagaudavo svajojančią apie žavingąjį Howland. Tą netruko pastebėti ir dvi geriausios merginos draugės, todėl šios kone per prievartą it susitarusios išsitempė Rose į klubą, naujojo vaikino medžioklei ar bent jau atsipalaiduoti kitų vyrų kompanijoje, pamatyti, kad yra kitu neblogų kandidatų. Žinoma, draugės neatstojo nuo Marie, kol ji savo kūno neįspraudė į pačią trumpiausią suknelę kokią turėjo spintoje, kol neužsidėjo aukštakulnių batų ir lūpų nepasidažė laukinės raudonos spalvos lūpdažiu. Bent ačiū dievui jos leido savo mėgiamus kvepalus užsipurkšti. Marie jautėsi kiek nejaukiai taip iššaukiančiai atrodydama. Na, jai tai atrodo iššaukiama, tačiau tai įprasta, seksuali, į klubą tinkanti apranga.
Po penkiolikos minučių, it kokios žaismingos paauglės, merginos lengvai prasmuko pro apsauginius praėjusios "face-control" ir jau sukinėjosi apie barą. Pusvalandis šen ar ten ir Marie draugės jau seksualiai rangėsi aplink susižvejotus vaikinus palikusios Rose vieną prie staliuko. Kažkodėl likusi viena Chausson geriau jautėsi, nereikėjo klausytis tauškalų apie tai, kiek daug patrauklių vyrukų yra aplink ir kad vieną dieną vis tiek reikės Christopher pamiršti, o geriau kuo greičiau tą padaryti. Likusi viena Marie jau galvojo eiti užsisakyti kokio nors spalvingo kokteilio, kuomet prie jos staliuko priėjo simpatiškas vaikinas.
- Laukiau tos progos, kuomet liksi viena, - žavingai nusišypsojo jaunuolis ir tuo pačiu metu Marie pakėlė akis į jį. Atrodė, kad vaikinas gerokai jaunesnis už ją, bent trim penkias metais, tačiau turintis iš ties mielą šypseną bei žvitrias akis. - Galima prisėsti? - pasiteiravo jis taip ir Marie nieko neatsakius.
- Ketinau eiti ko nors išgerti atsinešti, - kiek garsiau, kad balsas permuštų muziką, blondinė atšovė ir tuo pačiu metu pastatė vaikinas merginai alaus prieš nosį.
- Vaišinu, - plačiai išsišiepė. Marie alaus niekada nemėgo, tačiau nusprendė neatsisakyti vaikino kompanijos ir vylėsi, kad bent jau matydamos draugės, kad ją kažkas kalbina, atsiknis kuriam laikui su savo nesąmonėm apie Christopher. Marie su nauju nepažįstamuoju, kurio vardas buvo Deividas kalbėjo paprasčiausiomis temomis. Iš kur esi, kokiam rajone gyveni, ar vieniša, kuo užsiimi ir panašios banalios nesąmonės. Rose buvo netgi nuobodu, ji vaikinu visiškai nebuvo susižavėjusi, tačiau palaikė įprastą pokalbį vien iš mandagumo ir šiokios tokios priedangos. Alaus savo taip ir nepalietė.
Back to top Go down
 

Staliukai

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-