Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
svetainė Ia. - Page 3

Share | 
 

 svetainė Ia.

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AuthorMessage


You are wicked, and you are cruel, but my god, are you divine. Oh darling, how you burn.
Posts : 33756
Accounts : elettra, neira, max, eva
Name : Gabrielė
Ravenna Adora Belacqua

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Wed Jun 14, 2017 5:05 pm


Na, turbūt labai natūralu, kad daug savybių žmogus atsineša iš savo šeimos, dažniausiai net pats apie tai nesusimąstydamas. Eva tikrai galėjo tik džiaugtis, jog užaugo geroj aplinkoj ir jai buvo pasiekiama viskas, ko tik ji užsigeisdavo. Ir Narcissai patiko, kad Timūras su ja bendravo be visokių užuolankų ir nebandė kalbėti atsargiai, tarsi norėdamas ją įžeist. Gi abu suaugę žmonės, ir jei žmogus turi pakankamai intelekto, tai moka atitinkamai priimt kritiką ar šiaip pastabas, todėl Evai čia viskas atrodė labai natūralu ir ji netgi labai vertino šią Timo savybę. Nes jos aplinkoje tikrai ne visada išgirsi gryną atvirumą, todėl čia toks refreshing dalykas visai. Karts nuo karto linktelėdama išklauso vaikiną, ir aišku, kad jos galvoj jau pradėjo kurtis daug abejonių, čia labai natūralu žinant tai, koks žmogus buvo Eva, bet garsiai visgi neįvardina nieko. Smagu buvo matyt, kad Timūras nuoširdžiai džiaugėsi, jog ji sutiko, be to, ir pati suprato, jog tokia kelionė bus tikrai geras sprendimas. Ir vieta nuostabi, ir kompanija šauni, tai ko gi daugiau reikia. Išgirdus Timo perspėjimą kilsteli antakius tvardydama juoką,- Oho, jau prasideda ultimatumai.. Nu nežinau kaip čia bus,-lėtai pakraipo galvą caksėdama liežuviu, bet galiausiai nusišypso, o žvilgtelėjus į tamsiaplaukio atkištą mažąjį pirštelį pabando surimtėt ir savuoju piršteliu susikabina su juo,- Pinky promise,-rimtu veidu linkteli, norėdama parodyt, kad ji tikrai nesiruošia atsitraukt, nes kas jau kas, o pažadų laužytoja Narcissa tikrai nebuvo,- Žinok tikrai ne kiekvienas žmogus galėtų mane įkalbėt tokiam dalykui,-priduria papurtydama galvą ir nusijuokia. Galbūt čia susidėjo viskas į vieną - Timo pasakyti žodžiai, visos kitos susiklosčiusios aplinkybės, bet sutikus su pasiūlymu Lefevre net pati save nustebino.
Back to top Go down
avatar

All those fairytales are full of shit, One more fucking love song, I'll be sick.
Priority : Friendship
Posts : 50528
Location : Walk through the jungle that used to be my town Everything's different, you've turned it upside down.
Accounts : Katherine
Name : A15†Ė
Henry James Vanderbilt

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Fri Jun 16, 2017 9:48 pm


Visokių žmonių būna, nepaisant koks jų intelektas. Tiesiog kai kurios asmeninės savybės gali žudyti bet kokio racionalaus proto veiksmus ir tą kritiką paversti skandalu. Žinoma, Timūras džiaugiasi, jog šitaip nenutiko ir Eva nuoširdžiai ir atvirai su juo pasikalbėjo apie šiuos dalykus. Gal ir pačiai ant širdies lengviau pasidarė, kai pripažino tai garsiai, kitam žmogui girdint. Šiaip ar taip, išsipasakoti nelabai artimam žmogui nėra taip sunku. Timūras nesijautė Evai artimu žmogumi, nepaisant fakto, kas juos siejo. - Šis ultimatumas tik dėl tavo pačios gerovės. - užtikrintai linkteli galva. Na, jis tos kelionės klausimu buvo žiauriai užsispyręs ir jį perkalbėti buvo tiesiog neįmanoma. Narcissa tą jau tikriausiai ir pati suprato. Taip pat išlaikęs rimtą veidą palinguoja jų mažaisiais piršteliais, užtvirtindamas susitarimą. - Jaučiuosi ypatingai. - nusijuokia ir demonstratyviai "atmeta" plaukus atgal, nesvarbu, jog neturi ko atmesti, bet jis taip įsivaizduodavo "ypatingumo" demonstravimą. - Dabar kai nesimiegos naktimis, galėsi krauti lagaminą. Arba du. Nežinau kiek vietos užima tavo atostogų bagažas. - pamėgina įsivaizduoti, jog tokia kruopšti moteris kaip Eva, tikrai susikraus lagaminą, kuriame bus viskas, ko jai gali prireikti. Bus pasiruošusi visiems gyvenimo atvejams. Užmeta akį į laikrodį ant savo riešo, kuris rodė jau 5 ryto. - Nebenoriu tavęs daugiau varginti, tad jau keliausiu. - atsistojo ir pasiėmęs savo odinę striukę nuo sofos atlošo ėmė rengtis. - Pailsėk ir kitą kartą kai atsidarysi butelį vyno, nepamiršk, jog puikiai moku palaikyti kompaniją. - nusijuokia po savo žodžių, nors pasako tai, turėdamas omenyje, jog supranta, kokį stresą patiria ši moteris, tačiau jis nenorėtų, kad butelis per vakarą taptų ritualu. - Kai turėsiu pirmus maketus, atsiųsiu. - priėjęs prie Evos pasilenkia link jos ir pakšteli jai į skruostą. - Labanakt. - atsitraukęs šypteli, o tuomet palieka svetainę.
Back to top Go down


You are wicked, and you are cruel, but my god, are you divine. Oh darling, how you burn.
Posts : 33756
Accounts : elettra, neira, max, eva
Name : Gabrielė
Ravenna Adora Belacqua

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Mon Jan 15, 2018 10:52 pm


Atkeliauja kartu su Faustu į svetainę ir mosteli sofos link,- Jauskis kaip namie, aš tuoj prigriebsiu indų ir taurių,-tarsteli ir nuėjus link baro suranda porą lėkščių, įrankių, taures vynui bei atidarytuvą. Viską suneša ant stalo ir išdėlioja, o tuomet įsitaiso ant sofos,- Kaip tu? Kas naujo?-kilsteli antakius pasiteiraudama ir padeda vyrui iškraut maistą iš maišo,- Kvepia nuostabiai,-tyliai nusijuokia. Buvo tikrai išalkus, nes pasitaikydavo dienų, kai po popietinės kavos visiškai užmiršdavo tokį dalyką kaip maistas per visus susitikimus ir kitus reikalus, ir šiandien buvo būtent taip.
Back to top Go down
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 2529
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Zahra, Dulcinea, Raphael, Castiel, Francisco, Roman, Gordon
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Mon Jan 15, 2018 11:14 pm


Ko gero tiek Evos, tiek paties Fausto gyvenimuose buvo pakankamai žmonių, su kuriais galėtų pasiginčyti, tad normalu, kad reikėjo nors kažkokios teigiamos atsvaros visoms toms nesąmonėms. Kita vertus, sukantis versle, kuriame kalami dideli pinigai tu norom nenorom susidursi su įvairiausio plauko idiotais bandančiais ne tik suėsti tavo nervus, bet ir velniškai brangų laiką. Išgirdęs, kad moteris tik dabar grįžo iš darbo impulsyviai žvilgteli į laikrodį, kuris juosė vyro riešą - Neseniai? Tu matei kiek šitame pasaulyje dabar valandų? - nesvarbu, kad pats dirbdavo iki išnaktų, bet juk draugei reikėjo papriekaištauti. Taip visad atsiskleisdavo ta normalioji, jei galima taip sakyti, vyro pusė. Nieko nebesakydamas atkeliauja paskui namų šeimininkę į svetainę, kuri atrodė labai puikiai. Faustas visada mėgo tamsesnes spalvas, todėl čia tikrai kažkuria prasme jautėsi tarsi namuose. - Kas naujo? Net nežinau nuo ko pradėti, gaila, kad nepasiruošiau skaidrių prezentacijos. - gūžteli pečiais nusijuokdamas ir kol moteris išiminėja maistą, Belardo paima vyno butelį bei atidarytuvą. - Visų pirma, tai prieš kelias savaites operoje sutikau savo buvusią sužadėtinę. - :) numesdamas tokią šypseną pažvelgia į draugę, kuriai tikrai ne kartą apie tai pasakojo ir ištraukęs butelio kamštį papilsto vyno. Kitų savo naujienų kol kas nepasakoja, kad raudonplaukė spėtų reaguoti į viską. - Kas naujo tavo fronte? - taip pat smalsiai paklausia, kai kambaryje pasklinda nuostabus maisto kvapas.
Back to top Go down


You are wicked, and you are cruel, but my god, are you divine. Oh darling, how you burn.
Posts : 33756
Accounts : elettra, neira, max, eva
Name : Gabrielė
Ravenna Adora Belacqua

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Wed Jan 17, 2018 3:49 pm


Susidūrimų su idiotais Evos gyvenime tikrai netrūko. Begalės pasipūtusių verslininkų, manančių kad jie yra geresni už visus kitus, o ypač už moteris, buvo Narcissos kasdienybė. Bet raudonplaukė turėjo užtektinai užsispyrimo, ir būtent todėl vis dar sėkmingai valdė savo verslą ir tuo mėgavosi. Išgirdus draugo priekaištą tyliai nusijuokia,- Jei atvirai, tai laiko sąvoka man truputį nebeegzistuoja,-nežymiai papurto galvą,- Gi žinai, kaip būna. Pradedi ties kažkuo dirbt, o tada net nesuvoki, kaip visi darbuotojai išėję, o tu sėdi vienas,-gūžteli pečiais ir nusijuokia,- Bet man patinka. Jei nepatiktų tikrai to nedaryčiau,-priduria linktelėdama ir spėjo, kad Faustas sutiks su jos žodžiais,- O galėjai pasiruošt.. Kitam kartui galim susitart,-kilsteli antakius nusišypsodama, nes o ką, visai efektyvus ir informatyvus būdas būtų ta prezentacija, be to, Evai visada patiko jas daryt. Išiminėdama maistą klausosi Belardo naujienų, ir išgirdus apie buvusią sužadėtinę trumpam stabteli ir pakelia akis į vyrą,- Susitikimas turbūt praėjo labai smagiai,-ironiškai šypteli pakreipdama galvą ir galiausiai baigia tvarkytis su maistu, atidarydama visas dėžutes, kad kiekvienas galėtų sau įsidėt ko tik nori. Po vyro klausimo tyliai nusijuokia supratus, kad jų gyvenimo naujienos visai panašios šį kartą,- Nepatikėsi, bet aš irgi sutikau savo buvusį,-linkteli pasiimdama vyno taurę į ranką,- Likimas akivaizdžiai nusprendė iš mūsų pasijuokt, Faustai,-kilstelėjus taurę nusišypso ir netrukus iš jos atsigeria, pasidžiaugdama, kad Belardo turi puikų skonį vynams.
Back to top Go down
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 2529
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Zahra, Dulcinea, Raphael, Castiel, Francisco, Roman, Gordon
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Wed Jan 17, 2018 5:03 pm


Na, turbūt vienintelis dalykas, kuris Caino gyvenime kiek mažino idiotų skaičių tai buvo tas faktas, kad jis vyras. Nors jis niekaip negalėjo suprasti kaip dvidešimt pirmame amžiuje dar gali dėtis tokios nesąmonės, kaip absoliuti nelygybė tarp vyrų ir moterų. Pats visada elgdavosi su jomis, kaip su sau lygiomis. Žinoma, pasitaikydavo išskirtinių atvejų, tačiau nedažnai. - Na... Tęsčiau savo prieštaravimus, bet labai puikiai suprantu ką turi omenyje. - pritariamai palinguoja galva, nes ir pats kiek naktų praleisdavo visai be miego tvarkant visus reikalus arba tiesiog miegodavo kelias valandas per parą, kai užgriūdavo kokia sunkesnė savaitė. - Tas tiesa. Irgi privalau sutikti. - nusijuokia paduodamas moteriai vyno pripildytą taurę. - Oi ne, Eva, čia tavo hobis. Aš nemėgstu tų dalykų. - papurtęs galvą nusišypso. Iš tiesų tai dar nelabai išsiaiškino ar labiau nemėgo tas prezentacijas rengti, ar jų klausytis, bet abi veiklos buvo pakankamai erzinančios. - Na, galime išnagrinėti šią situaciją. Visų pirma sėdėjau operoje šalia jos, net nenutuokdamas, kad ten ji. Tuomet prasidėjus pertraukai ir užsidegus šviesoms gavau nuo jos šampano šliūksnį į veidą, o išėjus ir pradėjus aiškintis dar gavau į nosį, o tada supykęs išpurškiau jos automobilį dažais. - nusijuokęs pažiūri į draugę tarsi laukdamas jos išvadų ar tai buvo smagus susitikimas. - Oooo, tai spėju, kad ir tu turi ką papasakoti? - smalsiai paklausia taip pat atsigerdamas vyno ir paėmęs lėkštę įsideda šiek tiek maisto.
Back to top Go down


You are wicked, and you are cruel, but my god, are you divine. Oh darling, how you burn.
Posts : 33756
Accounts : elettra, neira, max, eva
Name : Gabrielė
Ravenna Adora Belacqua

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Thu Jan 18, 2018 6:23 pm


Deja, toli gražu ne visi vyrai mąstė taip pat kaip Belardo, ypač verslo pasaulyje. Aišku, situacija po truputį keitėsi, bet tikrai ne taip greitai, kaip norėtųsi, tačiau Eva pati neketino pasiduot ir toliau prisidėjo prie to pokyčio, kad matyt moterį aukštoje pozicijoje nebūtų didelis siurprizas,- Džiaugiuosi, kad nusprendi su manim nesiginčyt šita tema,-linkteli nusišypsodama, nes ką čia ginčysies su tokia darboholike kaip Eva,- Supratau, prezentacijų nebus,-papurto galvą atsidusdama ir apsimeta labai nusiminusi dėl šitos naujienos, nors puikiai žinojo, kad Cainas tikrai nebuvo iš tų žmonių, kuriam patiko panašūs dalykai. Ji pati, besisukdama versle, jau buvo pratus vis pristatinėt naujus pasiūlymus ar idėjas, todėl jai visa tai tapo kasdienybė. Įdėmiai klausosi Fausto pasakojimo, ir kuo toliau, tuo sunkiau tramdo nuostabą ir juoką, nes situacija skambėjo tikrai kaip iš geros komedijos,- Oho, jūs abu tikrai subrendę,-padarius išvadą linkteli netramdydama erzinančios šypsenos,- Ką ten dar beliko jums aiškintis po tiek laiko?-kilsteli antakius susidomėjus, nes tikrai sudomino ją visas tas susitikimas, ji tokių nelabai apturi,- Na, maniškis praėjo kiek kitaip nei tavasis,-pakraipo galvą nutildama ir nusijuokia,- Nelabai ilgą laiką susitikinėjau su šituo vyru, bet galiausiai paaiškėjo, kad jam manęs reikėjo tik dėl mano ryšių, norint susisiekt su tam tikrais žmonėm,-cakteli liežuviu pasakodama ir pati įsideda maisto,- Ir nuo to laiko mes vis pagadinam vienas kitam reikalus, nes jis taip pat sukasi versle, o šį kartą netyčia susitikom fechtavimosi salėj,-kilsteli antakius pasižiūrėdama į draugą, nes spėjo, kad jo reakcija bus įdomi,- Aš net nežinojau, kad jis Paryžiuj,-papurto galvą,- Ir na.. Mes pasifechtavom, o tada dar šį bei tą nuveikėm,-priduria reikšmingai pasižiūrėdama į Faustą taip, kad jis suprastų, ką ji turi omeny. Narcissa nebuvo iš tų moterų, kurios mėgo kartot praeities klaidas, todėl su buvusiais nemiegodavo, tačiau šį kartą, kažkaip per daug apie tai nemąstydama, kiek nuklydo į šoną nuo savo principų ir įsitikinimų.
Back to top Go down
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 2529
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Zahra, Dulcinea, Raphael, Castiel, Francisco, Roman, Gordon
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Sat Jan 20, 2018 8:38 pm


Visuomet stengėsi palaikyti draugę kaip tik galėdavo, nes puikiai suprato kokia sunki yra moterų padėtis, todėl džiaugėsi, kad ji stengiasi visa tai pakeisti. Taip pat Faustui tai buvo savotiškas būdas padaryti kažką iš tiesų gero, o ne tai ką jis įsivaizduoja esant gėriu. - Na, kad ir kaip norėčiau pasiginčyti, tiesiog sutaupysiu mūsų abiejų energiją ir šią pergalę atiduosiu tau. - nusijuokęs linkteli, nes iš patirties žinojo, kad norint susiginčyti su moterimi reikia būti labai gerai apsiginklavusiam argumentais arba tinkamais komplimentais, kurie po truputį nukreiptų temą kita linkme. - Manau, kad mes ir žodžiu labai puikiai sugebėsim nupasakoti visus tuos įvykius, o dar kai pas abu fantazija visai gerai veikia. - numoja ranka į tas prezentacijas, pasiūlydamas kur kas smagesnį variantą. Ar bent jau jam atrodo, kad jis priimtinesnis. - Ką aš galiu pasakyti.. Matyt nebekyla klausimų kaip mes išvis sugebėjom iki sužadėtuvių nueiti. - gūžteli pečiais - Na, aš pabėgau nuo altoriaus nieko nepasakęs tai... turbūt buvo ką aiškintis. - kiek susiraukęs priduria, bet kažkaip tikisi, kad negaus pamokslo dar ir nuo raudonplaukės dėl savo poelgio. Klausydamasis ką apie savo susitikimą pasakoja Eva, Faustas užkabina šiek tiek ryžių su vištiena ir kramtydamas labai įdėmiai seka kiekvieną moters žodį. - O.. labai puiki vieta susitikti savo buvusį. - nusijuokia, o išgirdęs susitikimo pabaigą dar pagalvoja, kad jam turbūt nebūtų taip linksmai pasibaigęs susitikimas su Rakele, jei jie būtų susitikę toje salėje. - Tai jis vis dar buvęs? - nutaria dar draugiškai paerzint tai tiesiai šviesiai ir paklausia.
Back to top Go down


You are wicked, and you are cruel, but my god, are you divine. Oh darling, how you burn.
Posts : 33756
Accounts : elettra, neira, max, eva
Name : Gabrielė
Ravenna Adora Belacqua

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Sun Jan 21, 2018 7:22 pm- Protingas sprendimas,-palinkčioja su šypsena veide, nes iš tiesų, kam čia ginčytis.. Ne tai kad Eva negalėtų to daryt, čia viena jos mėgstamiausių veiklų buvo, bet jiedu ir taip turėjo ką aptart tiek laiko nesimatę,- Teisingai, išsiversim ir be power pointo,-pritaria Fausto žodžiams nusijuokdama, o tuomet pradeda valgyt vištieną bei ryžius kol klausosi, ką kalba draugas. Pamokslo iš Narcissos lūpų Belardo tikrai neišgirs, nes ji niekada nebuvo iš tų, kurie teistų kitus dėl panašių poelgių,- Na, neatrodo, kad jūsų aiškinimasis praėjo labai sklandžiai,-pakraipo galvą tyliai nusijuokdama,- Bet jei jau kalbam apie blogus sprendimus, taigi puikiai žinai, kad aš pati ne ką mažiau jų priėmus,-nežymiai gūžteli pečiais ir atsigeria dar vyno. Faustas žinojo apie visą tą situaciją su Evos buvusiu vyru ir tai, kad ji buvo jam neištikima. Tai kas ji tokia, kad galėtų teist Cainą, pabėgusį nuo altoriaus,- Žinau, vieta tiesiog ideali,-nusijuokia,- Užtat visai smagu buvo išliet susikaupusį pyktį su špagom,-linkteli šyptelėdama. Fechtuotis jai ir šiaip patiko, bet jeigu tekdavo tai daryt su žmogum, kuris tau kelią tam tikras emocijas, visas procesas tam tikra terapija patampa. Išgirdus vyro klausimą tyliai prunkšteli ir įnirtingai palinksi,- Vis dar buvęs. Ir liks buvęs, ten nieko daugiau kaip tik kvaili ginčai ir nereikšmingas seksas negali būt,-papurto galvą stengdamasi per daug nesigilint į tą visą situaciją, nors kažkur giliai suvokė, kad visas tas susitikimas jai reiškė kiek daugiau nei ji pati kada nors pripažintų. Bet tikėjosi, kad visa tai praeis taip pat greitai, kaip ir prasidėjo. Eva jau buvo atpratus kvaršint galvą dėl visokių asmeninių problemų, nes realiai tokių beveik neturėjo. Pagrinde todėl, kad visas jos gyvenimas buvo jos darbas.
Back to top Go down
avatar

can you see the "fuck you" in my smile?
Priority : While money can't buy happiness, it certainly lets you choose your own form of misery.
Posts : 2529
Location : I'd say go to hell, but i never want to see you again.
Accounts : Zahra, Dulcinea, Raphael, Castiel, Francisco, Roman, Gordon
Name : V.
can you see the
Faustus Cain Belardo

PostSubject: Re: svetainė Ia.   Sun Jan 21, 2018 11:54 pm


- Na, kol kas dar nesiskundžiu savo šaltu protu. - iš pradžių pasako rimtai, bet galiausiai teiginį palydi negarsus juokas, kas rodė, kad galbūt Faustas nėra toks jau labai protingas. Bent jau tam tikrais gyvenimo atvejais tai tikrai. - Ach, muzika mano ausims. - palinguoja, kai galiausiai abu sutaria, kad skaidrių pristatymo nebus ir Faustas galės pasimėgauti normaliu žmogišku pokalbiu kur niekas, niekam negrasins, nebandys pakenkti ar šiaip nebandys suerzinti. - Jeigu tik tai būtų mano vienintelė naujiena... - atsidūsta kiek sunkiau - Tu teisi.. Kas iš mūsų nėra tokių priėmęs. - palinguoja galva ir vėl surimtėja, nes pasidalinęs žiniomis apie susitikimą su buvusia sužadėtine gali tęsti naujienų maratoną. - Kita naujiena tokia, kad pasirodo jog aš turiu sūnų. - nutaiso :) šypsenėlę ir automatiškai atsigeria nemažą gurkšni vyno. Vis dar negalėjo pilnai susitaikyti su tokiu likimo akibrokštu, kuris dar tokiu geru laiku atsirado. - Gerai, kad nesusitikote kokioje nors ginklų parduotuvėje ar virtuvinių peilių skyriuje, prekybos centre. - nusijuokia pritariamai palinksėdamas dėl puikios vietos, susitikimui su buvusiuoju. - Tikriausiai tokie santykiai geriausi. Jokio įsipareigojimo, jokių prisirišimų ir ataskaitų apie tai kur, su kuo buvai.. - pradeda vardinti vėl užkabindamas maisto ir jį sukramtydamas. - Gal dar ką įdomaus nuveikei? - kažkaip negalėjo patikėti, kad tik vieną naujieną šiandien turėjo Eva. Juk visai neseniai ruošėsi skaidrių prezentaciją daryti.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: svetainė Ia.   


Back to top Go down
 

svetainė Ia.

View previous topic View next topic Back to top 
Page 3 of 5Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Eva Lefèvre-