Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
"Jump for Joy" - Page 2

Share | 
 

 "Jump for Joy"

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Posts : 2478
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Gilah Haya Alisdair

PostSubject: Re: "Jump for Joy"   Thu Nov 30, 2017 3:26 pm



Irisė turi karštuką namuose iš pietų, tai Šantelė kažkaip baise rišasi šalia jo. Na, dėl savo temperamento. Nors Nathanielis, turbūt prieš ją tai... tik menkas menkas vėjelis. Taip. Poetiškai čia užvarė iš to rafaelo troškimo. 
-Labai daug sudėtingų klausimų, - tarstelėja Irisė atsidusdama, nes nu šakės, kaip sunku apie viską kalbėt, o kalbėt tikrai reikia. Ir taip ilgai Šantelė buvo atitraukta nuo jos gyvenimo. Nebenori taip Eyrun. Nebe. Žiūri į Knight reakciją ir kuo puikiausiai ją supranta. Išgirsta va vieną frazę, į kurią gali čia ir dabar atsakyt.
-Ne, žinok, tikrai. Viskas buvo padaryta tvarkingai ir laiku, bet vis tiek, - tarstelėja vis dar žavėdamasi Frėjos atkaklumu įsiveržti į Eyrun kiaušinėlį. Na, tiksliau, Nathano spermiukų atkaklumu, bet.. nesvarbu. - žinok, viskas taip sunku ir sudėtinga, ir skaudu, - priduria dar tyliai, - kad mažų mažiausiai ko man reiktų, tai kokio vyno, - susimąsčiusi tarstelėja ir pasižiūri į Šantę, - kur kraustomės? - :) paklausia, matos, kad ryžtingai nusiteikus šiandien, tik reik papildymų. 
Back to top Go down
avatar

Do not let her icy demeanor fool you, for she is pure fire, and she will burn the world.
Priority : The distance between insanity and genius is measured only by success.
Posts : 2598
Location : And her I love you’s sounds a hell of a lot like you can always come home.
Accounts : Nathan; Désirée
Name : Laurita
Do not let her icy demeanor fool you, for she is pure fire, and she will burn the world.
Shantel Kyara Knight

PostSubject: Re: "Jump for Joy"   Thu Nov 30, 2017 4:33 pm



Šantelė visą gyvenimą taip norėjo prie to Irisės karštuko prisirišti, kad dabar būtų labai patenkinta, jei žinotų, ką draugė galvoja. na, kad bent jau vienoje sferoje pasisekė. nors teisingai Arnadottir galvoja.. Kyaros su jos vyruku nelabai sulyginsi. anas lyg ir nebėgioja, mėtydamas kiaušinius į kaimynų namų langus. - o ko tu tikėjaisi? kad palinksėsiu galva ir sakysiu okei? juk žinai, kad aš mėgstu detales, - pakėlusi galvą nuo savo papyčio, pažiūri į Eyrun kiek prisimerkusi. aišku, galėtų paklausti sesers, ta tai tikrai viską papasakotų su smulkmenomis, bet šiuo atveju mieliau išgirs iš Irisės viską. ar bent dalį. - supratau, gali daugiau nepasakoti, - nusišypso :), - rezultatas nuo pasakojimo vis tiek nesikeičia, - palinksi galva ir išgirdusi, kad jų pasibuvimas sekso muziejuje artėja prie pabaigos, nusivarto nuo spenelio. ta prasme, tiesiog nugriūna į šoną ant pilvo, - man viskas gerai, - iškelia ranką atbulai ir nupučia plaukus nuo lūpų. žiūrėk, ir vynelio nereikia. pagaliau atsistoja ir sugraibiusi delninukę, išsitraukia fleškutę su tekila. nes ji buvo nuoširdžiai įsitikinusi, kad Irisė skels, jog vėl nėščia yra, kad jau pakvietė susitikti, tai atėjo pasiruošusi tokioms naujienoms. šiaip ar taip, turbūt pravers. - o tau galima? - dar kilsteli antakį, pamosikuodama, - šiaip ar taip, galim nukeliauti kur nors, kur bus ramiau, - palinksi šypsodamasi. ji gi gera draugė, eis su Eyrun visur, o jeigu dar ten alkoholio duos, tai išvis super.
Back to top Go down
avatar

Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Posts : 2478
Some people never go crazy. What truly horrible lives they must lead.
Gilah Haya Alisdair

PostSubject: Re: "Jump for Joy"   Fri Dec 01, 2017 9:33 pm



Tai žiūrėk, kada išsikalbės, kai ant atvirumo pagaliau pramušė. Nu dar nepilnai, bet jau į tą pusę, bent jau pati jaučiasi keliaujanti. 
-Žinau, - tarstelėja, - ir džiaugiuosi, kad tu ne Camė, kuri kažkaip stebuklingai visada viską žino, - priduria susimąstydama ir nusijuokia, - kažkada įsivartė iš ryto į mūsų lovą, ta prasme, į viduriuką, - :) nusišypso taip, aišku, dabar jau nenustebtų, bet anąkart tai šokas neblogas buvo. Pati pabando stabilumą kažkokį atrast ir pasižiūri į Kyaros fleškutę. - Neužteks, ne kiek man, bet tau, - tarstelėja prieidama prie jos ir įsikimba į parankę, - einam, viskas man galima, - tarstelėja tokia, nu tokia badass ale labai, pasišypso dar, apsiauna batus su Shante ir išeina iš čia, 
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: "Jump for Joy"   


Back to top Go down
 

"Jump for Joy"

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Sekso muziejus-