Oh Paris, you know
I held on too much .
paris
WC - Page 2

Share | 
 

 WC

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 734
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: WC   Sat Oct 14, 2017 11:29 pmNa, ir patį Aaroną gyvenimas smarkiai got fucked up, nesitikėjo jis tikrai to greito šeimyninio gyvenimo, nu dar nepatyrė jo, bet iš esmės kaip ir dalyvavo jame... Viskas iki tos dienos, kai žinojo, kad jo mergina laukiasi atrodė tarytum žaidimas, manė, kad padraugaus dar porą metelių ar mažiau ir tiesiog dėl tam tikrų priežasčių išsiskirs. Bet viskas apsivertė aukštyn kojom ir jau spėjo kelis kartus pasibaigt ir vėl iš naujo prasidėt. Visai audringas tas šeimos gyvenimo paveikslas. Jausdamas Arabellos rankas ant savo kūno patenkintas vos spėja įkvėpt ir iškvėpt, vis pritrūksta oro šalia tokios moters. Dar kelis kartus pajudėjęs joje suspaudžia delne šviesiaplaukės subinaitę ir išleidžia tokią neblogą dejonių seriją. Nusėja bučiniais dar kartą Bellos kaklą ir raktikaulį, jau mato kuriose vietose maždaug atsiras pas ją mėlynių ir tas verčia vyrą jaustis labai smagiai. Lėtai atleidžia rankas nuo jos kojų, pastato draugę ant žemės ir šypteli atsimerkdamas. Nepraradę dar draugyčiai to aistringo polėkio, kurį abu pajuto vos jiems susipažinus. James kadaise galvojo ir apie rimtus santykius su šia moteryte, bet jau nelabai pamena kas jį atgrasė nuo viso šito. Gal tai, kad jie per daug panašūs savo gyvenimo būdu ir tai niekur toli nenuvestų. Atsako į jos tą saldų bučinį ir švelniai pirštu perbraukia per jos apatinę lūpą, jaučia kaip patino nuo Aarono bučinių. Arabellai pasiūlius pasiurbčiot kokteilių James linkteli galva ir apsidairo po visą tualetą, išsimėčiusios jo marškinių sagos visame gražume. Nu marškinių jau nepataisys dabar, tai tik užsitempia apatinius ir kelnes, o viršutinę dalį taip ir palieka tokią atvirą. Nu o ką, visi pamanys, kad va atėjo stiliovas vyrukas su prasegta krūtine ir demonstruojasi čia. Linksmai nusijuokia persibraukdamas per kiek susivėlusius ir suprakaitavusius plaukus, o tada pasikelia švarką nuo grindų. - Tai taip į wc visus vediesi ar tik išrinktuosius? - paklausia Arabellos prieidamas taip arti, kaip vos prieš kelias minutes dar spaudėsi prie jos kūno. Nu gal čia ir tam tikra pavydo gaidelė nuskambėjo vyro balse, bet ne paslaptis, kad Ward visada mėgsta būti pirmas ir vienintelis, tai kai atsiranda kelyje konkurentų jam būtina žinoti viską iki smulkmenų.
Back to top Go down
avatar

I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Priority : I FIND THAT LITTLE PARTS OF ME ARE INSPIRED BY THOSE I ONCE LOVED AND THAT IS HOW I KNOW THEY ONCE EXISTED, EVEN IF ONLY FOR A MOMENT, IN MY WORLD.
Posts : 6274
Location : TONIGHT THE MEMORY OF YOU IS BURNING INTO MY SOUL GETTING MY TEARS DRUNK
Accounts : Marla, BAZ, Max, Konstantin, Mel & Pheonix
Name : Boo
I'll be your quite afternon crush, be your violent overnight rush, make you crazy over my touch
Arabella Minerva Falcone

PostSubject: Re: WC   Sun Oct 15, 2017 2:33 amBella bent jau tikėjosi, kad tas šeimyninis gyvenimas jam patiks ir tiks, nes tikrai nenorėjo, kad draugas pamestų smegenis ir pradėtų elgtis kaip nesavas. Kai jau tavo vaikas atsiranda gyvenime, tai kažkaip neišeina ignoruoti šito fakto ir tenka susitaikyti, jog jis yra tavo numeris vienas visose gyvenimo situacijose. Pati tai dar negalėjo pagalvoti apie tokį dalyką, nes tikriausiai net neleistų tam nutikti, bet kad jau draugas atrodė kinda patenkintas reikalu, tai ir pati džiaugėsi. Mielai aplankys jį, atneš dovanų su balionais, na taip smagiai. Kai jau viskas pasiekia kulminaciją ir tiek vienas, tiek kitas nebesugeba valdytis, nes orgazmas taip užlieja kūną, kad net sunku jį atlaikyti, tai tik įsikimba į Wardo pečius taip stipriai, kita ranka pabraižydama jo nugarą. Na, kitą dieną tikrai matysis tie įbrėžimai ir mėlynos žymės ant jo kaklo. Ups. Pati pagaliau pajutusi žemę po savo kojom, nuleidžia suknelę, pasitvarkydama ją, kad neatrodytų kaip iš kokio sutenerio grįžus. Arabellai taip pat visada atrodė, kad jei jau jie susidėtų......o vaikyti, rodėsi tik dramos dramelės. Kažkaip kai jie tokie panašūs, tai kaži kaip jie ištvertų ilgą laiką kartu. Bet nieko negali sakyti, nes Aaronas...toks karštas vaikinas, to kūno tai negali atsižiūrėti kiekvieną kartą vis liesdama kaip kokį eksponatą. Toks magnetas buvo, negalėjo niekada atsispirti Wardo kerams. Ranka perbraukusi per savo plaukučius, pirštuku perbraukia per savo lūpą ir nusišypso smagiai, kai James atsako teigiamai. Bijojo, kad jis norės išbėgt namo ir tiesiog paliks ją vieną prie barelio toliau šaudytis linksmybių, nes Flalconė kol ne prisigers ir neišsišoks, tai tol ir nepaliks šito klubelio. Stebi kaip jis apsirengia ir patempia lūpą, nes taip gražu buvo spoksoti į tokį tobulą nuogą kūną.
- Nereikėjo taip greit apsirengt..., - tyliai sumurma vis dar nepatenkindama ir galiausiai pasikelia savo apatinius nuo žemės. Pasiima juos ir apsivelka gražiai, pasitvarkydama savo suknelę. Po tokio Aarono klausimo tik susijuokia ir nueina prie veidrodžio pasižiūrėti ar dar viskas stovyje ir atrodo pakankamai padoriai. – Ar atrodau tokia, kuri vestųsi į wc kiekvieną? – klausiamai išlenkia antakius, žvelgdama į vaikiną pro veidrodį ir galiausiai apsitaisydama savo išvaizdą. Prikaukši prie Wardo ir uždeda savo delniukus ant jo kaklo. – Čia tik su tavim tokios linksmybės vyksta, - nusišypso plačiai ir pakšteli jam į lūpas tokiu saldžiu bučinuku. Na kaip, nemelavo iš tiesų, nes paskutiniu metu labai aprimusi buvo ir vos su keliais berneliais buvo, o Wardas visada buvo sąrašo viršuje...

Back to top Go down
Online
avatar

Priority : Face your life, its pain, its pleasure, leave no path untaken.
Posts : 734
Location : PORTE DE VERSAILLES
Name : ieva

Aaron James Ward

PostSubject: Re: WC   Sun Oct 15, 2017 5:27 pmJis ir pats vis dar negali patikėti, kad įsivėlė į tokį šeimyninio gyvenimo verpetą, bet oh well... Dar anksčiau kažkaip skaudžiai reaguodavo, kai visi draugai nustebdavo sužinoję apie jo tėvystę, o dabar kažkaip dzin, gi pats nelabai tikėjosi šito žvelgiant į gyvenimo būdą. Stebi kaip Arabella užsideda apatinius ir kyla kažkoks nepaaiškinamas noras viską tuoj pat pakartot, bet susitvardo, dar gi naktis nesibaigė, reikia bent kiek pašokt ir iš to tualeto išsikrapštyt. Apsivilkdamas švarką taip žaviai nusišyps merginai, nu kaipgi jis galėtų palikti Bella vieną, negi ji mano, kad šiam vakarui jau viskas čia... Spindi kaip saulytė laimingas vyras ir pasekęs jos pavydžiu prieina prie veidrodžio apsižiūrėt save truputėlį. - Ne, neatrodai, - atsako į jos klausimą ir pirštais persibraukia per plaukus, akies krašteliu vis žiūrėdamas į šviesiaplaukės figūrą, mat atsistojo būtent už jos, kad galėtų mėgautis vaizdu. Kai Falcone prikaukši ir rankomis apsiveja kaklą jis uždeda rankas ant moters liemens ir kiek spusteli ją arčiau savęs. Tas bučinys ir vėl įaudrina Aaroną, tad neilgai trukus šiek tiek atitraukia lūpas nuo jos. - Specialiai apsirengiau, kad visą likusį vakarą erzinčiau tave, - pasako su sukta šypsenėle ir paėmęs draugę už rankos dar apsidairo po sagų pilnas grindis, aaai paliks viską taip, juk koks skirtumas kai čia visi užsuka jau gerokai įkaušę. O dar ir kažkam pravers rasti tiek gėrio vienoj vietoj. Smagiai nusiteikęs išsiveda Falcone iš wc.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: WC   


Back to top Go down
 

WC

View previous topic View next topic Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-