Oh Paris, you know
I held on too much .
heaven
šokių aikštelė

Share | 
 

 šokių aikštelė

View previous topic View next topic Go down 
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
avatar

Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Priority : You must learn some of my philosophy. Think only of the past as its remembrance gives you pleasure.
Posts : 38596
Location : fire burns brighter in the darkness
Accounts : Pascal, Percival, Nadira and Safira
Name : Fire
Don’t underestimate the allure of darkness, even the purest hearts are drawn to it.
Camilla Arya Knight

PostSubject: šokių aikštelė   Thu May 28, 2015 11:43 pm


Back to top Go down
avatar

Like a goddamn soldier that just can't forget the battle.
Priority : Paint my kiss across your chest, be the art, I'll be the brush.
Posts : 92094
Location : even in the dark, I glow, I glow, I glow.
Name : LAURRA
Like a goddamn soldier that just can't forget the battle.
Artemisia Zaria Christou

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Fri Jan 08, 2016 6:37 pm


Kai atejo i sokiu aikstele, uzsidejo ausines ir jose isgirdo visai ne tai ko tikejosi....Dainos parinktos is majestic youtube chanelio neatitiko jo pageidavimu, taciau Aleksandras nusprende duoti dar viena sansa siai pramogai...Tad nukeliavo tiesiai prie baro.
Back to top Go down
http://wolfbogdanow.tumblr.com/
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Wed Jan 18, 2017 2:09 am


Marie tikrai nuobodžiavo su nauju kompanionu, jos visiškai vaikinas nedomino, nei išmone, nei išvaizda, nei charakteriu. Jai trūko jame Christopher, tikriausiai dar daug laiko turės praeiti, kad koks kitas vyras sužavėtų šviesiaplaukę. Po kokio dvidešimto klausimo su nuobodžiu dvidešimtu atsakymu, Rose jau vogčiomis pradėjo dairytis po klubą ieškodama savo draugių, pas kurias galėtų pabėgti ir pagaliau atsikratyti mandagiai jaunuolio. Žvilgsniu lakstant po klubą Chausson akys užkliuvo už pažįstamos fizionomijos - prie baro sėdinčio Howland, kurio taip karštai bandė vengti. Tą pačią akimirką, kuomet Marie jį pamatė, pradėjo viduje virti visas jausmų katilas. Prisiminus žodžius, kuomet Christopher sakė, kad ji susiras geresnį, Rose net venose tekantis kraujas užkaito. Dabar pat ji norėjo pademonstruoti savo buvusiam vaikinui kaip jai sekasi ieškoti geresnio varianto.
- Eime pašokti, - pertraukė blondinė viduryje sakinio vaikiną, kuris pasakojo apie mokyklos laikus, matėsi, kad tie prisiminimai vis dar šviežoki. Po tokio pasiūlymo Deivido akys sublizgo, veide pasirodė pergalinga šypsena ir jis jau manė, kad galutinai nusičiešino merginą. Kuomet Rose pakilo nuo staliuko, vaikinas apglėbė jos juosmenį, kiek per žemai, negu derėtų ir pasivedė Chausson į šokių aikštelę, kur buvo daugiau laisvesnės vietos. Iš tiesų Marie neblogai mokėjo šokti, nebuvo iš tų merginų, kurios net į ritmą nepataiko. Atvirkščiai, dar iš mokyklos laikų prisišaudžius gana neblogų, moteriškai žavių judesiukų nesunkiai, susiliejo su muzika ir pradėjo šokti su savo naujuoju partneriu, kuris pasirodo, šokių aikštelėje buvo kur kas įdomesnis, negu bendraujant pusiau asmeniškomis temomis tarpusavyje. Bėda ta, kad įkaušęs jaunuolis nežinojo kur derėtų laikyti savo rankas. Tad jo slidūs nuo prakaito delnai slydo Marie liemeniu, ne kartą perbraukdavo per merginos užpakaliuką, kas Rose buvo ne itin malonu, bet prisiminus Christopher esantį prie baro galėjo tą iškentėti. Netgi skatindama, kelioms akimirkoms rankas užmetė ant vyro kaklo inicijuodama karštą šokių artumą. Ir būtent tuo momentu Deividas pasinaudojo. Įkaušęs ir neatskirdamas šokio nuo intymumo, jis palenkė galvą ir įsisiurbė į Marie lūpas. Ir ne betkaip, suėmė dar jos skruostus bei grūdo liežuvį gerklėn, kas merginai švelniai tariant tikrai nepatiko. Chausson delnai atsirėmė į vyro krūtinę, ši stūmė jį nuo savęs kaip begalėdama, burną bandė sučiaupti, tačiau net ir kvėpuoti sunkiai galėjo šitaip varžoma ir per prievartą bučiuojama. Deja, bet gležnai mergaitei sunku atsiginti nuo augaloto, jauno vaikino.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Fri Jan 20, 2017 10:42 pm


Nors Christopher'io tikslas ir buvo kuo greičiau ištuštinti antrąjį stiklą viskio ir nykti iš šio klubo nusitašyti kur nors kitur, visgi tenka pripažinti, kad labai jau lėtai ta stiklinė tuštėjo. Gal ir bandė jis save įtikinti, kad greit pribaigs gėrimą ir eis iš čia, tačiau karts nuo karto vis atsisukdavo pažvelgti į kampą, kuriame buvo įsitaisiusi Marie su kažkokiu tipu. Atsisukimai vis dažnėjo ir dažnėjo, kol galiausiai veiksmo vieta persikėlė į šokių aikštelę. Tuomet, tenka pripažinti, Howland'as net nebesistengė nusukti ar slėpti savo žvilgsnio, tiesiog stebėjo spektaklį, kurį šokių aišktelėje rengė Chausson. Nors ir buvo kiek išgėręs, puikiai suprato, kokie buvo Rose motyvai, kadangi taip šokančios ar besielgiančios dar niekada nebuvo matęs. Suprato, kad ši tiesiog nori išprovokuoti jo pavydą, tačiau nesuvokė kam to reikia. Pati aiškiai pasakė, kad nenori jo savo gyvenime, todėl dabartinis elgesys jam atrodė absurdiškas. Nors galbūt jos logika ir suprantama, jeigu vyriškis žaidė su ja, tai kodėl jai nepažaidus su juo. Vyriškis ko gero būtų nepasidavęs šioms merginoms manipuliacijos, tačiau kai ištuštino stiklą viskio ir jau stojosi eiti, pamatė kiek pasikeitusią situaciją. Pamačius, kaip Rose bando atstumti prie jos lendantį vaikiną, Christopher'iui tiesiog užvirė kraujas. Ko gero taip būtų bent kuriuo atveju, jei pamatytų, kad prie merginos nepadoriai kabinėjamasi, tačiau ta mergina dar buvo ne bent kas, o Chausson. Nieko nelaukęs, Howland'as patraukė tiesiai prie jų ir nieko nelaukdamas atplėšė tą tipą nuo besispyriojančios šviesaplaukės. Pora kartų jam užvožęs, ko gero gavo dar daugiau atgal ir jeigu ne apsauga, kuri ištempė niekadėją lauk, tikriausiai Chris'as būtų prikultas. Nebuvo jis stipruolis ar raumenų kalnas, matyt reikėtų sporto klubą palankyt. Bet kadangi visi dantys vietoj, gal tik lūpa prakirsta ir pora mėlynių liks, tai kaip nors išgyvens. - Žinai ką, Chausson, galėjai ir geriau. Nežinau ką manai pasieksianti, keldama man pavydą, bet jei dar nesupratai, vieną kartą prisižaisi. Nebūsiu visą laiką riteris auksiniais šarvais, - atsisukęs ir visas perpykęs, iškošė pro dantis. Ko gero tai buvo pirmas kartas, kuomet į šviesiaplaukę žiūrėjo piktai. Taip, jis puikiai suprato jos motyvus ir suprato, kodėl ji mano, kad gali taip elgtis, bet jis irgi buvo žmogus, kuris turėjo jausmus. Nors pats pasielgė nedovanotinai, tai dar nereiškia, kad ši turėtų žaisti kažkokius kvailus žaidimus, dėl kurių pati gali nudegti. Atsiprašinėjo Christopher'is tūkstančius kartų - nepadėjo. Ko galėtų daugiau griebtis, tai jis nė nenumanė, bet dabar jau puikiai suvokė, kad taip elgdamasi ji ko gero atmuš visą likusią meilę. Visgi ne tokią Marie jis mylėjo.
Back to top Go down
avatar

Guest
Svečias

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Sat Jan 21, 2017 3:20 amMarie nė karto per šokius nežvilgtelėjo į Christopher, net ir kalbėdama su Deividu prie staliuko to nedarė. Jai užteko karto pažvelgti į savo buvusį vogčiomis, kad jis to net nepastebėtų, jog Rose gautų motyvą šiam vakarui pasiduoti bent vienam vaikinui. Žinoma, negalvojo, kad šis bus toks asilas ir panorės viešumoje laižytis. Chausson niekada nemėgo viešai demonstruoti kokių nors intymių jausmų, o iš kitos pusės Deividas nebuvo toks žavingas, kad sužavėtų Marie. Bandydama atstumti Rose nieko nepešė. Na gerai, gal ir pešė, mat jos priešgyniavimą pastebėjo Christopher ir tarsi koks riteris auksiniais šarvais atskubėjo į pagalbą. Negana to, kad tą besilaižantį mulkį atplėšė nuo merginos, tai dar ir susimušti sugebėjo. Aišku, jai iškarto kirto per jausmus, kuomet Howland prasileido. Ji net susiėmė už burnos tyliai suspigusi, bet netrukus pasirodę apsaugininkai išgelbėjo situaciją. Išgąsčio pilnomis akimis Marie pažvelgė į Christoper veidą ir lėtai paleido savo burną. - Ar tu visai proto netekai? - nuostabos kupina gaida paklausė vaikino vis dar didelėmis nuo išgąsčio akimis. Pamačiusi kraują ant vaikino lūpų, nugurkė seiles ir vis dar būdama šoke nesuvokė ką apskritai bandė padaryti. Sukelti Christopher pavydą ir priversti jį taip kentėti? Ar tiesiog pabandyti susirasti kokį kitą vaikiną, kas buvo skatinama ne vien tik draugių, bet ir pačio buvusio vaikino Chriso? Deividas tiesiog pats pasipainiojo Marie kelyje, o tikriausiai pastebėtas buvęs vaikinas privertė ją taip kvailai ir impulsyviai pasielgti - šiek tiek pakurstyti aistrą tarp jos ir naujo kadro. Buvo nemalonu, kuomet Howland griežė dantimis ant Rose, ji pirmą kartą pamatė piktą Christopher ir tai jai nekėlė malonių jausmų. Merginos veidas persimainė iš išsigandusio į nepatenkintą. - Pirmą kartą išeinu į klubą su draugėmis, pirmą kartą leidžiuosi užkalbinama kito vaikino, pirmą kartą po tiek laiko mane kažkas išsitempia šokti, o tu prieini ir išmali tam vaikinui marmūzę! Nesi mano vaikinas, nesi mano net ir draugas, kad privalėtum kiekvieną kartą mane ginti. Net jeigu ir kažkas per prievartą man teikiasi sugrūsti liežuvį gerklėn. Nebeesu tavo, kada tą suprasi? - dabar tikrai kalbėjo ne Marie blaivus protas, o momentinis pyktis. Nors labiausiai ji pyko ant savęs, kad taip beprotiškai myli Christopher ir negali išsinerti iš tos begalinės meilės pančių. Kitu atveju jai nereiktų vaikščioti į klubus ir tuo labiau kvailai elgtis buvusio vaikino akivaizdoje. Niekas jai aplink nekarksėtų apie Christopher, kad pagaliau mergina turėtų išsilaisvinti iš minčių apie jį ir tuo labiau jis apskritai neįtakotų vienokių ar kitokių jos veiksmų. Nekentė savęs Marie už tai, kad pasiduoda jausmams vietoj to, kad vadovautųsi galva. Ir nekentė Christopher už tai, kad jis jau antrą kartą per savaitę pasimaišo jai po kojomis.
Back to top Go down
avatar

Priority : I want to think again of dangerous and noble things. I want to be light and frolicsome.
Posts : 253
Location : At the end of the night When I turn off the lights And the bullshit fades away I don't wanna go home alone
Accounts : Amadeus

Icarus Ace Revere

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Tue Jul 11, 2017 8:33 pm


Ilgiau netempęs laiko Ikaras atsivedė Melisą į šokių aikštelę, kurioje buvo nemažai žmonių, tačiau nesigirdėjo jokios muzikos, mat vienintelis jos šaltinis sklido pro ausines. Suradęs kiek laisvesnę vietą, kad jiem nereikėtų trintis kūnais su kitais žmonėmis paėmė vienas ausines ir jau ketino jas uždėti merginai, bet sustojo ir palinko prie jos šiek tiek arčiau,-Puikiai atrodai,-tyliai pratarė, nesvarbu, kad jam nereikėjo kalbėti tyliai, nes vis tiek niekas negirdėjo mat buvo susitelkę į muziką. Eisas žinojo, kad taip draugams nevertėtų elgtis, tačiau negalėjo susivaldyti, kažkas šioje merginoje jį žavėjo tiek, kad net nekreipė dėmesio į tą jų keturių metų skirtumą. Nors kai geriau pagalvoji tai nebuvo jau tokia didelė problema, mat šiais laikais kuo puikiausiai bendraudavo ir kaip juos skyrė dvidešimt metų. Visgi, kartais klausydamasis rudaplaukės jis pasijusdavo kaip visiškas neišmanėlis, nes nebuvo baigęs jokio universiteto ir visas savo žinias įgijo per praktiką. O štai ji buvo baisiai protinga, kartais vaikinui net tekdavo susimąstyti kaip vienoje galvoje gali tilpti tiek informacijos. Tuo pat metu šita Aimee savybė jį ir žavėjo, nes pats galėjo pasisemti išminties.
Pagaliau uždėjo merginai ausines, nes tikriausiai per ilgai spoksojo ir toks jo įdėmus žvilgsnis galėjo priversti ją pasijusti nepatogiai. Pats irgi užsidėjo ausines ir leido muzikai užvaldyti kiekvieną jo kūno ląstelę. Revere pasinėręs į muziką visuomet atsidurdavo tarsi kitoje realybėje, pradėdavo regėti įgavusį formą ritmą ir vadovaujantį kaip jo kūnas turėtų judėti. Jo veidą iškart nušvietė šypsena, o akys net blizgėjo iš džiaugsmo. Vaikinas paėmė Melisą už rankos ir apsuko ją kelis kartus pagal muziką, tuomet prisitraukė ją šiek tiek arčiau, bet vis dar paliko pakankamą tarpą tarp jų. Jo kūnas judėjo laisvai, nevaržomas jokių taisyklių.
Back to top Go down
avatar

May the bridges I burn light the way to my happiness.
Priority : She was cold by nature, self-love predominating over passion; rather than being virtuous, she preferred to have her pleasures all to herself.
Posts : 205
Location : Le coeur de Paris, c’est une fleur. Une fleur d’amour si jolie que l’on garde dans son coeur, que l’on aime pour la vie.
Accounts : Rafael
May the bridges I burn light the way to my happiness.
Melissa Aimée Dubois

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Tue Jul 11, 2017 9:06 pm


Net jei aplinkui šurmuliavo nemenkas žmonių būrys ir šokių aikštelėje nebuvo labai daug erdvės, vis dėlto Melisa nesunkiai galėjo visą tai ignoruoti ir susitelkti tik ties vaikinu bei jo giedra šypsena, o tada paprasčiausiai užsimiršti. Juk būtent todėl visi plūste plūsdavo į klubus ir barus – norėdami atsipalaiduoti ir bent laikinai atitrūkti nuo niūrios kasdienybės, stengdamiesi bent vieną vakarą negalvoti apie savo atsakomybes ir leisti sau tapti tik eiliniu linksmybių išsiilgusiu asmeniu, kuriam reikėjo nedidelės pertraukos nuo realybės. – Ačiū. – ji šyptelėjo, išgirdusi tyliai, paslapčia išsakytą komplimentą, taipogi nenuleisdama smalsių rudų akių nuo Ikaro, kuris atrodė taip, lyg būtų trumpam paskendęs savo mintyse ir nutolęs nuo klubo, jos skruostams nejučia pradedant kaisti dėl žvilgsnio intensyvumo. Ne, Melisa tikrai nepriklausė tai grupei moterų, kurios rausta, krizena ir už ausies suka plaukų sruogą vos išgirdusios vieną meilesnį žodelį, bet dažniausiai tik mintyse vartydavo akis dėl tokio elgesio, šįkart, jai nustebinant save pačią, kai reakcija į vyruko žodžius buvo kitokia ir viliantis, kad galbūt jis nespėjo to pastebėti. Galų gale, juk jųdviejų nesiejo jokie romantiniai ryšiai ir abiejų nebyliu susitarimu jie nubrėžė tiesią, ryškią draugystę simbolizuojančią liniją, kurios nederėjo peržengti, net jei kartkartėmis merginai knietėjo tai padaryti vien tam, kad sužinotų, kaip į drąsesnį poelgį reaguotų Ikaras – atsakytų tuo pačiu ar žengtų žingsnį atgal.
Rudaplaukė tankiau sumirksėjo akimis, kai vaikinas pagaliau jai uždėjo ausines, į šalį nustumdama ankstesnes mintis, kurių apskritai neturėjo būti jos galvoje ir susikoncentravo ties muzika, jai prisimenant savo pradinį tikslą ir leidžiant kūnui laisvai judėti pagal dainos diktuojamą ritmą. Keliskart apsisukusi ratu, Melisa jautėsi daug laisviau, visam susikaustymui pradingstant iš jos judesių, o veide dar kartą pasirodant nuoširdžiai, valiūkiškai šypsenai, kuri pasiekė ir akis, o pačiai merginai noriai priglundant truputį arčiau prie Ikaro.
Back to top Go down
avatar

Priority : I want to think again of dangerous and noble things. I want to be light and frolicsome.
Posts : 253
Location : At the end of the night When I turn off the lights And the bullshit fades away I don't wanna go home alone
Accounts : Amadeus

Icarus Ace Revere

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Tue Jul 11, 2017 11:18 pm


Ikaro tėvai puikiai jį išauklėjo, todėl jis visuomet paisydavo tam tikrų taisyklių. Štai pavyzdžiui laikėsi jo ir Melisos nusibrėžtos griežtos draugų ribos. Nors geriau pagalvojus, gal ir nelabai jam tai sekėsi, jau vien todėl, kad sakė komplimentus ir galvojo apie Mel tikrai ne kaip apie paprastą draugę. Jau vien todėl, kad tas jo pasakytas 'puikiai atrodai' nebuvo ištartas tik draugiškai, jis reiškė šį tą daugiau, tačiau to Eisas dar nebuvo pasiruošęs atskleisti. Tikriausiai tokį jo elgesį nulėmė ir jo vardas, nes jis visuomet mėgo rizikuoti, nebijodamas, kad priskridus per daug arti saulės, sparnus laikantis vaškas ištirps ir jis nukris žemyn. Vaikinas nuolat tikrino kas bus jei kokiu nors būdu šiek tiek peržengs ribą. Štai ir tas ilgesnis ir karštesnis žvilgsnis buvo skirtas tam, kad pažiūrėtų kaip Aimme reaguos ar tiesiog nusišypsos ir nekreips dėmesio, ar susigės, ar tiesiog pliaukštels jam per petį, norėdama, kad jis taip nebežiūrėtų. Pastebėjęs vos raustelėjusius skruostus vyrukas mintyse nusišypsojo, tačiau išraiška neparodė, kad tai pastebėjo. Atrodė, kad jie žaidžia kažkokį nebylų žaidimą tikrindami kaip kitas reaguos į viena arba kitą poelgį. Visgi, Revere dar kol kas nesiryžo žengti kažkokio rimtesnio žingsnio, kuris būtų kaip nors pakeitęs jų santykių statusą. Šiuo metu jam užteko Melisos ir kaip draugės, tokios su kuria gali nueiti į klubą ir tiesiog smagiai praleisti laiką.
Būnant šioje vietoje ir klausantis užburiančios muzikos nereikėjo žodžių, kad suprastum ką kitas nori pasakyti, viską atskleisti galėjo kūno kalba, judesiai, todėl Ikaras nenuleido žvilgsnio nuo rudaplaukės. Jam buvo įdomu stebėti ją pasinėrusią į muzikos ritmą. Dėl šios priežasties ir buvo didžėjus, nes galėjo stebėti žmones ir nebūti palaikytas keistu. Ausinėse pasigirdus lotynų melodijoms ir visiems klube dairantis poros, vaikinas nusijuokė ir tvirčiau suėmė Melisos ranką, kita apglėbė jos liemenį. Stengėsi nesureikšminti to fakto, kad buvo taip arti jos ir užuodė jos kvepalus. Tiesiog susitelkė į muziką ir judėjimą kartu su mergina.
Back to top Go down
avatar

May the bridges I burn light the way to my happiness.
Priority : She was cold by nature, self-love predominating over passion; rather than being virtuous, she preferred to have her pleasures all to herself.
Posts : 205
Location : Le coeur de Paris, c’est une fleur. Une fleur d’amour si jolie que l’on garde dans son coeur, que l’on aime pour la vie.
Accounts : Rafael
May the bridges I burn light the way to my happiness.
Melissa Aimée Dubois

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Wed Jul 12, 2017 12:31 am


Melisa neturėjo įpročio sekti kiekvieną kito asmens veiksmą, ieškoti tam tikrų ženklų, kurie liudytų, kad galbūt jų santykiai nėra tokie, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, ir neretai tokius dalykus pražiopsodavo, todėl ir dabar ji neleido sau galvoti, jog tarp jos ir Ikaro galėtų būti kas nors daugiau nei įprasta draugystė. Žinoma, ta mintis skambėjo be galo viliojančiai ir atrodė, kad žengti tą lemtingą žingsnį, kuris viską negrįžtamai pakeistų, būtų paprasta kaip du kart du, tačiau ją vis dar stabdė abejonės dėl to, ar iš tiesų derėtų taip elgtis. Žengti į nepažįstamą teritoriją ir galimai sugadinti neseniai pradėtą draugystę, kuri dar nė neturėjo progos sužydėti visu gražumu. Todėl rudaplaukė buvo labiau linkusi dar palaukti, niekur neskubėti ir patikėti viską į likimo rankas, viliantis, kad jis padės priimti teisingą ir abi puses tenkinantį sprendimą.
Buvo be galo gera atsiduoti muzikai ir negalvoti apie nieką, išskyrus tą akimirką, Melisai nuoširdžiai negalint prisiminti paskutinio karto, kai iš tiesų leido sau taip atsipūsti, išmesti iš galvos visas ramybės neduodančias mintis ir tiesiog būti. Būti su kitu žmogumi, į kurį žiūrint, buvo sudėtinga nesišypsoti ir nejausti savotiško ją nuo pat galvos iki kojų pirštų galiukų apėmusio lengvumo pojūčio, tarytum moteris kažkuriuo momentu būtų spėjusi tapti puriu debesėliu. Mergina tuo mėgavosi, kol ją truputį iš kojų išmušė pasigirdusi kitokio stiliaus daina, tačiau vos po kelių sekundžių ji vėl išsišiepė ir uždėjo laisvąjį delną ant Ikaro peties, mėgindama prisiminti kadaise mokėtus šokio žingsnelius ir vildamasi, kad netyčia neužmins vaikinui ant kojos, kas šiuo atveju atrodė labai tikėtina. Visgi, užteko pašnairuoti į kitus ir susikaupti, jog ši užduotis būtų sėkmingai įvykdyta, jai sėkmingai pradedant judėti kitokiu ritmu ir stengiantis prisitaikyti prie Ikaro. Mel pati kilstelėjo jųdviejų sunertus pirštus aukštyn ir apsisuko ratu, netrukus grįždama atgal, tik šįkart savo nugara priglusdama prie vyruko krūtinės. Mergina taip pat susirado jo delnus ir uždėjo juos ant savo liemens, pamažu vėl imdama siūbuoti klubais pagal muziką, o tada atremdama galvą į Ikaro petį, jos lūpose susiformuojant žaismingam šypsniui, nes ji žinojo, kad galbūt taip elgdamasi truputį rizikuoja, tačiau tiesa buvo ta, kad Melisai visuomet patiko rizika.
Back to top Go down
avatar

Priority : I want to think again of dangerous and noble things. I want to be light and frolicsome.
Posts : 253
Location : At the end of the night When I turn off the lights And the bullshit fades away I don't wanna go home alone
Accounts : Amadeus

Icarus Ace Revere

PostSubject: Re: šokių aikštelė   Wed Jul 12, 2017 6:14 pm


Galbūt Ikaras ir būtų greičiau žengęs tą lemiamą žingsnį, tačiau buvo dalykų, kurie jį vis dar stabdė. Eisas nebuvo įsitikinęs ar tikrai būtų tinkamas vaikinas Melisai, nes jis greičiausiai tik būtų ją įskaudinęs. Jis dar nesijautė pakankamai subrendęs rimtiems santykiams, todėl paprasta draugystė buvo žymiai saugesnis variantas. Paprasčiausiai Revere būdavo per daug lengvai sužavimas, jam trūko taip reikalingos savikontrolės, kad tik išvydęs patinkančią merginą nepultų prie jos, nesakytų komplimentų ir nebūtų perdėtai lipšnus. Pirmiausia jam reikėjo susivokti ko iš tiesų nori iš santykių ir prieš įstumiant merginą į savo chaotišką gyvenimą nuspręsti ar ji tikrai ta vienintelė, kuri priverstų jį susitupėti bent tiek, kad nelėktų paskui pirmą pasitaikiusį sijoną.
Bent kartą per savaitę Ikaras grodavo klubuose, todėl ši erdvė jau buvo tapusi jo namais. Jis pažinojo kiekvieną kampą, kiekvieną darbuotoją, net užsimerkęs būtų galėjęs juos išvesti iš šios patalpos. Tačiau jam niekad nepabosdavo čia lankytis, nes tiesiog dievino muziką, žmones judančius vienu ritmu ir paprasčiausiai besišypsančius, nes jie paprasčiausiai mėgavosi akimirka. Šokti taip pat nebuvo sudėtinga, vaikinui tai gaudavosi natūraliai. Ne kartą susilaukė klausimų ar nėra profesionalus šokėjas, bet atsakymas visada būdavo vienodas. Jo kūnas tiesiog susiliedavo su muzika, todėl jis net negalvodavo apie tai ką daro, kūnas tiesiog elgdavosi kaip reikia. Mel prigludus prie jo nugara šiek tiek sustingo, bet tai truko vos kelias sekundes, greitai atsipalaidavo, nes nusprendė š tai sureaguoti kaip į paprasčiausią veiksmą. Bet buvo baisiai sudėtinga išlaikyti vien platoniškas mintis, kai ji šitaip judėjo. Laimei, jam pavyko išlaikyti šypsena veide, tik akių vyzdžiai šiek tiek išsiplėtė, atskleisdami, kad po tokio veiksmo jis tikrai neliko abejingas. Kurį laiką jie taip ir judėjo. Vaikino rankos tvirtai laikė merginos liemenį, vieną akimirką dešinės rankos pirštai slystelėjo šiek tiek žemiau tarsi norėtų uždėti delną ant jos užpakaliuko, tačiau taip ir nepasiekė tikslo. Jis tiesiog suėmė jos ranką ir staiga apsuko, priglausdamas ją prie savęs. Kelias sekundes atrodė, kad laikas sustojo, jeigu būtų šiek tiek palenkęs galvą, būtų galėjęs ją pabučiuoti, tačiau bent jau kol kas to nepadarė.
Back to top Go down


Sponsored content

PostSubject: Re: šokių aikštelė   


Back to top Go down
 

šokių aikštelė

View previous topic View next topic Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Paris, Prada, Pearls, Perfume :: Silent disco klubas-